Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

17 lis 2007, 17:14

Oj niestety coraz więcej sie słyszy o rozpadających sie małzeństwach :ico_olaboga: Zreszta moje pierwsze tez nie przetrwało zbyt długo . Na szczęście zkończyłam to w odpowiednim momencie, tak że mały nie odczuł za bardzo naszego rozwodu. Czasem niestety tak jest lepiej.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 lis 2007, 17:54

Hej dziewczyny!! Ja dopiero teraz bo rano jakoś tak nie było kiedy. Najpierw pożądki , potem mój gotował zupke POMIDOROWA z makarone mniam, nie popuściłam mu. Potem do teżciówki na chwile , do majej may biedna leży w łóżeczku i na koniec na zkupy i do szwagra . I tak zeszło. Namówiłam mojego na taki śpiworek dla naszej kruszynki do spania zaraz fotke zrobie i wkleje. Ja dziś czuje się nawet dobrze , spałam o dziwo też dobrze tylko 2 pobudki na sisi, ale teraz jak sie połozyłam na chwilke to poczulam ból brzuszka i pleców po tym całym dniu łazikowania. Ok Iwonka nie martw się nie można denerwować maluszków. Co do mieszkania szkoda, ale szczerze ja mogła bym zamienić się z teściami na mieszkanie oni mają 64 metry i 3 pokoje , ja mam 2 pokoje w tym jeden to razaem z kuchnia taki salon 33metry, ale nie stety oni na 4 piętrze i bez windy, chyba bym się wykończyła potem z wózkiem i maluszkiem na 4 pietro :ico_szoking: :ico_olaboga: Więc niechce mieszkam na 2 i tak teraz ledwo właże :ico_olaboga:
Ja też jestem ciekawa która szybciej się rozdwoi Jolacia Czy Iwoncia :ico_noniewiem: bo my Kasiu chyba nie. my to potem między sobą bedziemy się ścigać :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

17 lis 2007, 17:56

hej kobitki :-D
ja tylo na chwilke,fakt jak przychodzi weekend wiecej czasu spedzamy z naszymi polowkami,my z mezusiem jeszcze w domku,ale wlasnie wybieramy sie na przejazdzke i by jakos milo spedzic popoludnie :-D
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

17 lis 2007, 18:03

Obrazek
To śpiworek naszej kruszynki do spania!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

17 lis 2007, 18:21

no Asikk zeby czasem wy nie bylyscie przed nami :-D
bo wiesz ja w sumie od poacztku jestem listopadowka no ale moge przenosic
spiworek fajny :ico_brawa_01:
a ja teraz sama siedze mezus poszedl pograc w kosza ale za chwilke znajomi przychodza bo dzisiaj meczyk leci

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

17 lis 2007, 18:53

Asiu fajny ten spiworek :ico_brawa_01: .Ja takiego nie kupowalam bo moja Julcia osobiscie nie lubila w tym spac.A skad ta pewnosc Asienko ze ja bede razem z Iwonka pierwsza?Jeszcze nic nie przesadzone,no ale zobaczymy...
Iwonko no tak dzisiaj Polska gra z Belgią hehe zobaczymy,ale ja nie lubie piłki nożnej i na szczeście moj Marcin tez nie lubi...
kaska28 tak wiem wiem tylko szkoda,ze niektore osoby musza tak dlugo sie dusic w takich zwiazkach...Czasami naprawde lepiej odejsc,ja mialam sie rozwodzic z moim mezem i zmądrzał dopiero jak dotarł do sądu i zobaczył,ze to nie przelewki-dałam mu szanse i na szczescie nie żałuje :-) ...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 lis 2007, 09:55

Hallo czas wstawac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
ja juz obiadek gotuje a wy jeszcze spicie :-D :-D :-D dziewczyny ja sie strasznie przejmuje moja majusia juz prawie praktycznie nie kopie nie wiem co robic moze w ciagu calego dnia kilka razy nozke wypcha i dalej nic wczoraj byli u nas znajomi to musialam sie polozyc i dopiero po jakichs 20 minutach dwa razy noge wypchala i do teraz spokoj ja rozumiem ze juz ma ciasno no ale nie wiem czy jechac na pogotowie czy po prostu to juz normalne :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 lis 2007, 11:02

Iwonko wydaje mi sie,ze nie ma co panikowac.Ja tez mam takie dni kiedy mały ledwo co sie powypycha...No,ale jesli sie niepokoisz to chyba lepiej to sprawdzic,zawsze bedziesz spokojniejsza...A sprobuj jeszcze zjesc cos słodkiego,popic szklanką kakao i sie połozyc.....Jesli to nie pomoze to wtedy jedz jesli nadal bedziesz sie martwiła...
Ja dzis w nocy jako tako spalam,ale niewiem czemy kiedy lezalam na plecach i chcialam sie przekrecic na ktorys bok chytal mnie taki ból w dole brzucha i krocza,ze zostalo mi tylko spanie na plecach...A normalnie bol byl taki,ze czulam jakbym miala głowke synusia pomiedzy nogami :ico_szoking: ...Masakra

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 lis 2007, 13:37

iwona83, faktycznie to Majusis daje słabe znaki , nie wiem jak to jest z tą końcówką , ale moje maleństwo cły czas coś tam daje znaki. może nie tak oczywiste i wyrazne ale czuje ja cały czas, żadko się zdarza że się nie rusza dłużej niż 4-5 godzin , a tak zeby prawie cały dzień się nie ruszala to jeszcze nie miałam. Znalazłam taki wontek może to cię uspokoi Iwonka [Cześć.Od którego tygodnia ruchy dziecka mogą być słabsze i rzadsze gdyż ma ono mniej miejca?

Dopiero ok 38 tyg bo maluszek schodzi do kanału rodnego. ]
Ale jak bedziesz sie nprawde martwić to idz do lekarza!!!
Uciekam bo przyszli mi goscie , potem zajrze!!

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 lis 2007, 14:53

Iwonko odezwij sie czy jest juz lepiej bo zaczynam sie troszke niepokoic

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość