Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lut 2008, 19:52

caro, Ależ Ty masz pamięć :ico_szoking: :-D

Andrzejku wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big:

A ja dziś podnosiłam Julkę z podłogi i tak mi coś strzyknęło w kręgosłupie, że :ico_szoking: :ico_olaboga: Nie daję rady się zginać i prostować. Nic :ico_placzek:

I Julce znowu wrócił jej apetyt jak dawniej. Szok, ile ona potrafi zjeść. Tyle co ja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-02-18 ]
A my idzimy psieśte psieśte robić :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

18 lut 2008, 21:24

o co chodzi z smsem :ico_placzek: bo ja nie w temacie a nie wiem gdzie szukać

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lut 2008, 22:07

Cześc Wieczorkiem
Andrzejku wszystkiego najlepszego ukonczenia pełnej miesięcznicy, bo to już 10 miechów.
iw_rybka, fajne zdjecie te z nad morza, my już też zamówiliśmy wczasy, jedziemy do Ustki, uwielbiam to miasto i chyba 4 lata juz tam nie byłam, i jakoś zateskniłam za nim więc postanowiliśmy że w tym roku tam sie wybierzemy.
A Jedrula to chyba pancurem zostanie bo ten irokez jest super do twarzy mu.

kasi.k Vikusia to prawdziwa gosposia nawet prac już sie nauczyła, a Kamil dzisiaj sie bał pralki nie wiem dlaczego, był ze mna w łazience i pralka zaczeła wirowac moze się tego przestraszył, a pózniej przez pół godziny wedrował na czworak do łazienki i pokazyłał paluszkiem na ta pralke.
I jak się pracuje Kasiulko na pewno tęsknisz za małą
Ja ide od 1 marca do pracy i poszukuje jeszcze niani, gdyż jeszcze nie znalazłam odpowiedniej, która by sie zgodziła pilnowac małego co drugi tydzień.
Z nasza kals miałaś fajny pomysł.

Kolka, julka też superasnie wyszła na zdjęciach, i wcina paluszki, Kamil jak tylko usłyszy że coś otwieram to zaraz woła amamam, ale to tylko do takich przekąsek woła, a jak go karmie obiadem to buziaka zamyka,

Kari dla Krystianka, duże brawa to mamy następnego biegacza, jak już zaczął to już bedzie śmigał po całym domku. :ico_brawa_01:
U nas to jak u rybci najpierw na kolanka a pózniej smyk na nózki, dzisij troszke pochodził przy łozku ale tak niepewnie troszke go zmusiłam bo oddalałam mu maskotke, ale to i tak duże osiogniecie, codziennie coś nowego.

Kurcze miałam coś jeszcze napisac i zapomniałam,
musze troszke poprasować bo sie tego uzbierało dwie michy, a i na suszarce wisi, więc sie biore.
PaPA

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lut 2008, 22:13

Hektorka nawet najmniejsze osiągnięcie jest ważne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Kamilka, właśnie się pytałam jak tam poszukiwania opiekunki, a tu widzę kicha :ico_placzek: , mam nadzieję, że znajdziesz kogoś odpowiedniego, trzymam kciuki :-)

Kolka cieszę się że Julci wrócił apetyt :ico_brawa_01:

Syla to Mordka podawała numer na jaki wysyłać sms,żeby zagłosować na bloga, ale już nie pamiętam jaki to numer był, najlepiej jakMarzenka Ci poda :-)
Ostatnio zmieniony 18 lut 2008, 22:16 przez caro, łącznie zmieniany 1 raz.

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lut 2008, 22:13

Już wiem co miałam napiaś o spanku Katrin ja nie pamietam abym tak długo spała, moje słońce robi mi pobudko ok 8 więc ja ciągle jestem nie wyspana a co będzie jak pójde do pracy, a mały nadal mi sie budzi w nocy, no teraz to jest jedna pobudka, ale zdażaja sie i dwie.

a i mamy już drugiego żebola na dole

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lut 2008, 22:18

hektorka pisze:a i mamy już drugiego żebola na dole


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas ze spaniem to różnie bywa, było już tak,że dni pod rząd cała noc przespana, a teraz znowu pobudka około 3.00 i 1,5 ha niespania :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-18, 21:19 ]
5 dni pod rząd miało być :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lut 2008, 22:19

caro, ja sie bardzo cieszę z jego osiągnięć, bo to takie cudowne jak mały odkrywa coś nowego.

[ Dodano: 2008-02-18, 21:23 ]
Ojejku to z tym spankiem nie ciekawie, ja małemu daje herbatki i zaraz z powrotem zasypia.
Wczoraj obuził sie o 5 i też mu sie odechciało spać zaczał gadać ale po 5 minutak zasnął, ja nawet do niego nie podeszłam, a swiatła tez nie zapalałam i chyba swierdził że nikt się nim nie interesuje i trzeba spać dalej.

[ Dodano: 2008-02-18, 21:25 ]
Miałam isć prasować ale tak mi się nie chce

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

18 lut 2008, 22:28

Hey :-) dzięki za komplementy dla Juli :-) Ale wszystkie nasze dzieci są tak samo cudne :ico_brawa_01:

Hektorka
gratuluję zięba :ico_brawa_01: I wczasóe w Ustce. kto wie, może i nam się uda- ja tez bym chciała do Ustki, ale najpierw remont trzeba robić :ico_zly: Ale przy odrobinie szczęścia może się spotkamy?

U nas ze spaniem też różnie. czasem przesypiam całą noc, czasem mam pobudki, ale na nogach muszę być już od 7 7,30 tylko w weekendy śpimy do 8. Mała ma chyba litość dla spracowanego taty :ico_oczko:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

18 lut 2008, 22:30

Mordeczko ten skrabek dla frydzi jest super i prosze o przesłanie mi takiego, no i te zdjecia na naszej klasie co są nasze i dzieciaczkow, sa fajowe. adres dariusz.kosowski@nestrada.pl

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

18 lut 2008, 22:31

bo u nas to noc przespana to liczę jak się budzi o 6.-tej, nigdy się nie zdarzyło żeby przespał ciurkiem np.do 8-ej, ale bardzo bym tego chciała :-) :-)

wiecie co dziś się z moim zgadaliśmy o drugim dziecku i on tak gadał jakby chciał żebym zaszła w ciąże :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: , zapytałam się co by było jak bym zaszła w ciąże, a on no jak co by było , fajnie by było :ico_noniewiem: , wogóle (już Wam pisałma, często ostatnio myślałm,żeby nie odkładać tak myśli o 2 dziecku) to jakoś ciągle o tym myślę, no i tak za bardzo to się nie zabezpieczamy,, czyt. tylko uważamy :-D :-D , czy to jest dziwne, no bo mały jeszcze nawet roku nie skończył a ja już o następnym myślę, no i mieszkanie najpierw chcemy zamienić, ech już Wam nie truje.............

[ Dodano: 2008-02-18, 21:33 ]
a może do Kołobrzegu dziewczęta,co? :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość