margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 lip 2009, 11:54

a to ja w nowej fryzurce i Igorek w 39tc :ico_brawa_01:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2009, 12:31

betina, to ty mieszkasz na 5 piętrze i nie masz windy? Ja mieszkam w bloku 5 piętrowym i jest winda i na swoje 1 piętro bardzo często ostatnio wjeżdżam winda, bo mi ciężko wejść te 18 schodków. Jak ide to tak noga za nogą, nawet wolniej od Asi.

Ale mnie szwagier dzisiaj zezłościć, bo dzwonił i się dziwił, ze nie mam jeszcze nikogo 'załatwionego' do porodu i nie mógł uwierzyć ze przy Asi tez nikogo nie opłacałam, bo przecież byłam zadowolona z porodu itd.

[ Dodano: 2009-07-08, 12:32 ]
malutkaniunia88, fryzurka na pewno bardzo wygodna co? przy porodzie nie będzie widac ze jesteś potargana.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 lip 2009, 12:36

fryzurka na pewno bardzo wygodna co? przy porodzie nie będzie widac ze jesteś potargana.
baaaardzo wygodna juz mniej wiecej od roku mam taka fryzurke ;] i zabiegi pielegnacyjne przy niej zajmuja chwilke szybko mycie i suszenie nie ma problemow z ułozeniem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 lip 2009, 12:38

wróciłam :-D :-D :-D :-D :-D
wieści niose chyba dobre...
szyjka jak zwykle dłuuuuga i zwarta, ciasno jak cholera :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: babka sie zlitowała i nawet mnie wziernikiem nie potraktowała :-D :-D :-D :-D jak ledwo palce wcisneła :ico_olaboga:
przytyłam 0,5kg :ico_haha_01:
serducho Amelki lepiej niż moje :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
gince nie podobała sie konsultacja kardiologiczna... zastanawia sie czy nie wysłać mnie do szpitala klinicznego na poród z kardiologiem... narazie mam sie zapytać w obu szpitalach co o tym sądzą ci lekarze o tej tachykardii
mocz do poprawy- leukocyty wysokie, za tydzień kontrola moczu
no i sprawdziła mi ginka jak leży mała :-D :-D :-D bo dostała jakieś przedwojenne usg które pokazuje coś tam... leży główka w dole :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a ta magiczna kula to jej kolana :ico_szoking: :ico_szoking: płci mi nie sprawdziła, mam czekać do poniedziałku na te lepsze usg :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

08 lip 2009, 12:41

izuś_85, czyli wiesci super a tak sie martwilas ze mala lezy nie tak jak powinna

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 lip 2009, 12:43

izuś_85, czyli wiesci super a tak sie martwilas ze mala lezy nie tak jak powinna
no bo wcześniej ta magiczna kula na moim brzuchu to była glowa, na usg mi lekarz gadał... a tu nagle w tym samym miejscu kolana :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

08 lip 2009, 12:45

izuś_85, no to super, juz na pewno sie nie odwróci, jak jest główką do dołu to już tak zostanie.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

08 lip 2009, 12:48

izuś_85, no to super, juz na pewno sie nie odwróci, jak jest główką do dołu to już tak zostanie.
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i super bo już trzęsłam gaciami o cesarkę :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory: :ico_chory:

jednak wole miec pare szewków w kroku niż brzuch jak Yeti :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dla dziecka tak lepiej sie urodzić siłami natury :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

08 lip 2009, 13:34

izuś_85, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wieści..czyli ta schiza ktora ja mialam tez wyjasniona
dobrze dzieciaczki leza :)


ja tez wrocilam ale ze sklepów
Kupiłam Grosiowi 1 body bo fajne było chociaż mi nie potrzebne
i 2 śpiochy na wyjscie ze szpitala
styka bo bodzikow to ja mam pelno wiec zdaze z nim zdrobic zakupy :)
T. ta branzoletke kupilam i powiem wam ze fajna
ale zamiast zrobić zdjecie wam, zanioslam do pakowania
wiec poczekacie az T. otworzy
Bylam w zielarskim po herbatke z malin
babka na sobote mi zamowi ja, i mowi ze ona ja sprzedaje na złagodzenie porodu...wtedy pomyślalam o ramonce że wcale tak łątwo nie poszło,
mowila ze w niemcach wlasnie an to ja przepisuja, to ja jej ze w niemcach Nospy nie przepisuja ciezarnej bo lek zakazany to ona :ico_szoking: i ja ociupinke zatkało
ale ogolnie mila
potem poszłam do tesciowej w pracy odwiedzic ja, a tam tesciu i szwagier...jakie te Tychy małe :/
podwiezli mnie do domu...wiec jestem
Bianka lata za mna jakbym miala umrzec...kurde musze sie drzec po niej bo przy ciazy urojonej nie wolno sie z nia obchodzic delikatnie tylko twardo
a co ona bidna winna
ide sie drzemne narazie babuszki

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

08 lip 2009, 13:56

malutkaniunia88, fryzurka sliczniutka. Ale brzuszek za to wysoko masz, czyli nic sie nie zapowiada na wczesniejszy porod. Wredna jestem, nie strasze juz :-P

izuś_85, super, ze super :ico_brawa_01: Ja oczywiscie dni pomylilam i wizyte mam jutro a nie dzisiaj :ico_oczko: :ico_puknij: :-D
Dobrze, ze mala glowka w dol, widzisz moj tez czasami sie tak wypycha, ze cos mi z brzucha wystaje okraglego ale na szczescie na 90% zgaduje, ze to pupa albo wlasnie nozki. Nogi poznaje po tym, ze jak nacisne wzdloz to czuje cala nozke :ico_brawa_01: ale to chyba zasluga mojego napietego do granic brzucha :-D

Beata_Tychy, Ty to bys juz siedziala na 4 literach :-P

Ja mam za to placzliwy dzien dzisiaj :ico_placzek: :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FrancisDuT i 1 gość