buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

20 lut 2012, 22:25

Witam!
len i siemie lniane to chyba to samo
nie chyba tylko napewno :-D ja poprostu tak w skrócie napisałam he :ico_haha_01:
To widze, że alergia u nas się obiawia tak samo jak u Was :ico_sorki:
a my jutro jedziemy negocjowac mieszkanie!
Trzymam kciuki &&&, ale wiem też, że u mamciu jest super :ico_brawa_01: , ja teraz pewnie spędzę dużo czasu z dzieciaczkami u mamy , bo P wyjeżdża na 5 tyg do Niemiec :ico_placzek: . No ale kaski troszkę przywiezie :ico_brawa_01: , a my jakoś damy rade :ico_sorki:

Tibby wypełniłam ankiete

Madziorka :ico_brawa_01: dla malego za osiągnięcie, fajnie tak patrzeć jak nasze kochane skarby się rozwijają :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 lut 2012, 12:47

buzok 5 tyg zleci migiem przy dwojce.i mama pomoze wiec luzzz. kaska zawsze potrzebna? rozstania takie chwilowe mozna przezyc. trudniej zyc na odleglosc.. masakra !

Olo spi, ja nietomna jakas.. za wczesnie mnie obudzil. ale tak jak wczoraj poszlam z nim na drzemke tak dzis wzielam sie za siebie i mieszkanie. hehe gotuje mu obiadek. robie pranie

zamowilam wreszcie nasza sesje rodzinna w studio. kupilam ja na grouponie w pazdzierniku i wazna jest do kwietnia. a ja dopiero teraz w ogole tam zadzwonilam. ale czekalam tez az Olo bedzie wiekszy i rezolutniejszy hehe ciekawa jestem jak to wyjdzie
ma byc ze stylizacja. makijazem. i beda miec jakiejs gadzety
ja sobie teraz uzmyslowilam ze nie mam nic takiego zeby wziac. bo przeciez wszystko popakowalam i lezy w magazynie gdzies w pudlach worach. a tutaj mamy tylko rzeczy na codzien.. hehe

ale spoko.. cos tam sie wymysli!

ale wiosennie sie zrobilo co???
jeszcze kilka dni temu byla wielka zima. a teraz ??? slonce. okna pootwierane. ogrzewanie skrecone calkiem i wciaz ciepelko i goraco!!! tylko ten brudny snieg niech juz splynie bleeee

wiosna!!!

jesli juz zima nie wroci to bedzie chyba najkrotsza jaka pamietam!!! hehe
ale konkretna
tylko zal ze w tym roku w ogole nie skorzystalismy z nart...
najpierw wielkie mrozy
a teraz odwilz

coz..

ale kulig sie udal!!!! hehhee

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

21 lut 2012, 22:15

trudniej zyc na odleglosc.. masakra !
o nie nie :ico_nienie: to wogóle w gre nie wchodzi :ico_nienie:
nasza sesje rodzinna w studio
o super to czekamy na fotki :ico_brawa_01:
wiosna!!!
hehe super :ico_brawa_01: dziś był piękny dzień, a dodatkowo to nasza 8 rocznica ślubu :ico_brawa_01: , ale my świętowaliśmy w niedzielę, dzieci były u mojej mamy cały dzień i noc, a my mieliśmy dobę tylko dla siebie :ico_brawa_01: . Bylo kino, kawiarnia, kwiaty i mnóstwo romantycznych chwil :ico_brawa_01:

My dziś byliśmy na tym badaniu alergologicznym :profil pediatryczny i to co przeżyłam to sorki nie chcę do tego wracać :ico_placzek: i malutki i ja z P mamy dosyć :ico_placzek: . Znaleźli małemu żyłkę dopiero za siódmym razem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lut 2012, 00:09

hehe super :ico_brawa_01: dziś był piękny dzień, a dodatkowo to nasza 8 rocznica ślubu :ico_brawa_01: , ale my świętowaliśmy w niedzielę, dzieci były u mojej mamy cały dzień i noc, a my mieliśmy dobę tylko dla siebie :ico_brawa_01: . Bylo kino, kawiarnia, kwiaty i mnóstwo romantycznych chwil :ico_brawa_01:
gratulacje i co za piekny prezent rocznicowy!!!
My dziś byliśmy na tym badaniu alergologicznym :profil pediatryczny i to co przeżyłam to sorki nie chcę do tego wracać :ico_placzek: i malutki i ja z P mamy dosyć :ico_placzek: . Znaleźli małemu żyłkę dopiero za siódmym razem :ico_placzek:
oj masakra!!!!
u nas przy takim badaniu to w laboratorium babki powiedzialy ze nie beda Olafa meczyc bo nie maja na codzien takich malych dzieci do pobierania krwi i wyslaly nas na oddzial dzieciecy bo to akurat bylo wszpitalu
i tam nawet spoko
za drugim razem sie udalo ufff

takze b wam wspolczuje!!! brrr

my czesto pobieramy krew i jest ok. sprawnie ale gdyby to mialo trwac 7 razem to rzeczywiscie mozna traume zlapac.
oby wiecej nie bylo potrzeby!!!



my wrocilismy niedawno

wynegocjowalismy dobra cene. i w nast tyg finalizujemy zakup mieszkania
nawet sie nie napalalam. ani nie nastawialam. wiec moze dlatego w2yszlo
\pomyslec ze to bylo pierwsze mieszkanie ktore ogladalismy....

dobrej nocki
lece jeszcze poczytac ksiazke
pa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 lut 2012, 21:46

Hej!
madzirka i jak kiedy się przeprowadzacie?

Ja sama od dziś w domciu :ico_placzek: mężuś wyjechał o 6 rano :ico_placzek: , Oliwia u mojej mamy a ja z małym w domciu :ico_sorki:

Mały jest uczulony na białko jaja i żółtko i na dorsza, niedługo konsultacja u alergolog to sie może czegoś więcej dowiem, bo te produkty ma wyeliminowane z jadłospisu a buźka nadal jak tarka :ico_zly:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 lut 2012, 12:29

buzok14, wspolczuje uczulenia :ico_sorki:
A to gdzie maz wyemigrowal?????
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 rocznice slubu my niedawno obchodzilismy 6 :ico_szoking:

pozniej zajrze i cos popisze ide wypic kawke i polezec puki mala jeszcze spi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2012, 14:42

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 rocznice slubu my niedawno obchodzilismy 6 :ico_szoking:
my w lipcu 10...
nie wierze!!!!

Buzok z przeprowadzka nie tak predko. w czwartek kupujemy. stan developerski wiec wiesz troche czasu minie... mysle ze 2 mies to min a pewnie wiecej
ale chcemy duzo zrobic wlasnymi silami. bo nie mamy za wiele oszczednosci a poza tym moj maz potrafie wiele. tesc. troche ekipy trzeba bedzie zatrudnic na zmiany wybudzen dzialek schody itd wiem ze zamowienie kuchni tez trwa itd

buzok wiesz z tymi testami to nie jest tak do konca ze tylko to co wyjdzie to uczula
jesli masz silnego alergika tak jak my to dieta musi byc b restrykcyjna
my mimo ze na testach wyszly roztocza siersc zwierzat i z pokarmow soja (ktorej nugdy nie jadl) i jajko czego tez prawie nie jadl wtedy. a jednak albo roztocza sa takie ciezkie albo uczula go znacznie wiecej

jak pokazalam ten test naszego lekarzowi to powiedzial ze to zadna nowosc. ze kazdy alergik jest na to uczulony
bo jajka roztocza to podstawa

na mleko wyszlo mu 0
dziwne co?

wiec u nas dietka jest na maxa

i do 2 roku zycia jemy to samo

ale poprawe widze/ nie tylko na skorze ale i w rozwoju oddechu itd

choc skora nie jest idealna i sa dni kiedy go wysuszy nie wiadomo dlaczego

u nas tez raczki i nozki sa najmocniej wyczulone bo z nimi styka sie powierzchnia codziennie
raczkuje i nie ma mozliwosci go przed tym uchronic. mimo regularnego sprzatania odkurzania mopowania!

alergia jest do konca zycia. ale z wiekiem dzieci sobie lepiej radza z nia. im starsze tym, silniejsze wiec jest szansa , jeszcze jakies 3 lata pewnie. ale z roku na rok bedzie poprawa!!!

[ Dodano: 27-02-2012, 13:47 ]
pozniej zajrze i cos popisze ide wypic kawke i polezec puki mala jeszcze spi :ico_sorki:
korzystaj !!!! :ico_brawa_01:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 lut 2012, 15:49

A to gdzie maz wyemigrowal?????
pojechał do Niemiec na 5 tyg z moim szwagrem, bo ten ma tam firme budowlaną, no i P troszkę dorobi :ico_sorki: , a u siebie w firmie wziął bezpłatny urlop :ico_sorki:
my niedawno obchodzilismy 6
to i dla Was wszystkiego naj...i dużo, dużo miłości :-)
a poza tym moj maz potrafie wiele.
to tak jak u nas wszystko praktycznie sam mężuś działa, no jak dach zmienialiśmy to fachowców wezwaliśmy i elewacje na zew też fachowcy :ico_sorki:
a jaki metraż mieszkanko ma?
Fajnie tak wszystko nowiutkie będziecie mieć :ico_brawa_01:
to dieta musi byc b restrykcyjna
wiem, wiem, nawet teraz mały naprawde je tyle co nic, a buźka ciągle wysypana :ico_olaboga:
roztocza
kurcze roztocza są wszędzie :ico_olaboga:

[ Dodano: 27-02-2012, 15:00 ]
dziewczyny kiedyś pytałam, ale chyba nie doczytałyście, bo nie bylo odp :ico_noniewiem:
Jak śpią w dzień Wasze dzieciaczki?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 lut 2012, 16:04

buzok olo spi 2 razy dziennie
po sniadaniu ok 10, na 2 godz
i teraz wlasnie zasypia. przewaznie na ok 1-1,5 godz. a zdarza sie ze 30min wystarcza.

mieszkanie jest dwupoziomowe
na dole 50m2 ale po podlodze 60m2 bo ma skosy
a gora 30 chyba m2. sama nie wiem. ale powierzchnia uzytkowa ok 80m2
po podlodze znacznie wiecej. wiec podlog szukam dobrych ale i nie najdrozszych. siedze na necie i nie wiem od czego zaczac. od kuchni podlogi czy lazienki? i glowa peka

spadam do PKola po leona
bo siska wpadla to z olafem zostanie

papa

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 lut 2012, 16:15

2 razy dziennie
po sniadaniu ok 10, na 2 godz
i teraz wlasnie zasypia. przewaznie na ok 1-1,5 godz.
to tak samo jak Adrian :ico_sorki: , a pytam bo już wiele osób mi mówi, że powinien raz spać :ico_noniewiem: . Czasem jak mu się rano uda pospać tak do 8 :ico_noniewiem: to go już na ranną drzemkę nie kładę i śpi wtedy raz, ale np tak jak dziś jak wstał o 6 to o 9 już ciągle ziewał i spać mu się chciało, no i teraz też śpi :-D
dwupoziomowe
super :ico_brawa_01: kurcze musiało ładne pieniążki kosztować :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość