askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

22 sty 2011, 12:22

joanna1111, tez mnie niedlugo czekaja pobudeczki o dziwnych porach :ico_oczko: chociaz z takiego cieżkiego snu jak dziś miałam to chyba by mnie nawet własne dziecko nie obudziło :ico_oczko:

a więc co tam planujecie na weekend?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

22 sty 2011, 14:09

askra wszystko Ci przejdzie po porodzie.Ze mnie tez spioch,ale jak Julii sie pojawila na tej str.brzuchola to najmniejszy placz juz slyszalam i tak do dzisiaj.Tak moze sie walic i palic a Julii tylko zawola juz stoje jak wryta i nawet jeszcze kojarze choc zerwana ze snu.Dlatego teraz odsypiasz bo automatycznie organizm laduje bateryjki no i ciaza tez robi swoje ale po porodzie zdziwisz sie jak kilka godz.dziennie Ci wystarczy :ico_haha_02: Taka juz nasza natura :-)
A weekend nic narazie nie planuje dzis mam odwiedziny kumpeli z facetem a jutro zobaczymy nie ma co planowac bo i pogoda tez nie odpowiednia

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

24 sty 2011, 18:17

znow pustki nastały w naszym watku....
dziewczeta odzywac sie!! co u was? jak zyjecie?

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 sty 2011, 16:33

Ja zyje ale u mnie chorobsko panuje.Julii ma co prawda jeszcze katar ale moj ma kaszel mnie cos tez drapie w gardle a wczoraj to nie wiem ta pogoda chyba bylam tak wykonczona jakbym nie wiem co robila.No i do tego @
Ja chce juz latoooooooooooooooooooooo i basta :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

25 sty 2011, 18:33

ja tez!!!! ta pogoda jest dobijające....ja chcę słoneczko i ciepłeko!! i żeby nie musieć zakładać więcej skarpetek, bo juz mam z tym problem :ico_oczko:

właśnie się mocno wkurzyłam, bo wchodzę sobie na forum, a tam od cholery postów jakiejś Agateczki...ani pasujących do temetu ani nic...zdania wyrwane z kontektu... :ico_zly:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

25 sty 2011, 22:50

halllo. faktycznie cos malo sie tu udzielamy. trzeba zaczac rozwijac jakas plete hhuhuhu
właśnie się mocno wkurzyłam, bo wchodzę sobie na forum, a tam od cholery postów jakiejś Agateczki...ani pasujących do temetu ani nic...zdania wyrwane z kontektu... :ico_zly:
nie denerwuj sie kochana zlosc pieknosci szkodzi.
ja dzis bylam u dentysty na wyrywaniu uuuufff boli wrrr teraz dziaselko :-(
w poniedzialek mam termin u ginka... ciekawe jakie rozwiazanie zaproponuje

Awatar użytkownika
agucha44444
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 21 maja 2008, 09:06

26 sty 2011, 10:42

ja dzis bylam u dentysty na wyrywaniu
ja bylam w poniedzialek wrrrr
ciekawe jakie rozwiazanie zaproponuje
atka wiadomo juz cos :-)
askra swiete slowa nie denerwuj sie to szkodzi dzidzi :-)

u nas pomalu do przodu,pogoda kicha no ale trzeba wytrzymac do wiosny :ico_haha_02:
w poniedzialek bylismy w przedszkolu moj szkrab jest tam zapisany i tak od 1.08 zacznie tam chodzic,a juz juz sie martwie jak da sobie rade,ogolnie David jeszcze malo mowi po niemiecku pare slow do sierpnia jeszcze troche czasu jest,ale nie zaduzo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
po zatym jeszcze nie chce wolac,ze chce siku lub kupe nie wiem jak to bedzie :ico_olaboga:

atka_1987
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3544
Rejestracja: 22 mar 2009, 16:47

26 sty 2011, 11:07

hej :-)
w poniedzialek bylismy w przedszkolu moj szkrab jest tam zapisany i tak od 1.08 zacznie tam chodzic,a juz juz sie martwie jak da sobie rade,ogolnie David jeszcze malo mowi po niemiecku pare slow do sierpnia jeszcze troche czasu jest,ale nie zaduzo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
zobaczysz jak szybko sie nauczy. juz po pol roku bedzie mowil plynnie poniemiecku.
atka wiadomo juz cos :-)
w sumie to nie. ale poszlaki juz sa.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

26 sty 2011, 16:11

hej hej a ja tez musze do dentysty bo mi sie zab zlamal i mam termin na poniedzialek.
agucha44444 a nie przyjmuja z pampersem?Bo Julii jak juz szla to nie miala ale wiem ze dzieci maja pampersy.A z mowa to sie nie martw moja tez nie mowila a daje sobie rade.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

26 sty 2011, 16:41

nie denerwuj sie kochana zlosc pieknosci szkodzi.
ja dzis bylam u dentysty na wyrywaniu uuuufff boli wrrr teraz dziaselko :-(
w poniedzialek mam termin u ginka... ciekawe jakie rozwiazanie zaproponuje
mojej brzydocie już nic nie zaszkodzi :-D poza tym ja jestem taka złośnica...miliony rzeczy mnie wkurzają...mam nadzieję, ze Dzidziuś nie odziedziczy :ico_oczko:
Atka1112, idziesz do gina takiego hmmm.... "zwyklego" czy od leczenia niepłodności?
w poniedzialek bylismy w przedszkolu moj szkrab jest tam zapisany i tak od 1.08 zacznie tam chodzic,a juz juz sie martwie jak da sobie rade,ogolnie David jeszcze malo mowi po niemiecku pare slow do sierpnia jeszcze troche czasu jest,ale nie zaduzo
nic się nie martw...nauczy się szybciutko! dzieci szybko łapią Nawet nie zauważysz kiedy w domu zacznie też mówić ładnie po niemiecku. Zobaczysz :-)

Ech nic nie mówcie o dentystach...ja znow za tydzien idę, bo mi ciągle i ciągle coś na dziąśle wyrasta i dentystka mowi, że trzeba pilnować żeby nie urosło za duże i poważne zapalenie się nie zrobiło :/

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość