Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2007, 15:31

lilo, ja tez ostatnio bylam na weselu gdzie nikogo nie znalam i dla mnie bylo oki (choc na lepszych bywalam :ico_oczko: ), bo ja asymilacyjna jestem, ale mojemu mezowi sie strasznie nie podobalo :ico_noniewiem:

a co do sukienki to ja mialam taka czerwona, pewnie wam tu wklejalam fotke, ale trudno cos komus radzic jak sie nie widzialo nigdy tej osoby :ico_oczko:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 sie 2007, 16:14

lilo ja ci moge sprzedac komplet na wesele :-D
spodnie ecru rozmiar ok 40.do tego tunika długa do kolan w kwiaty na ramiączkach tez ok rozmiar 40.i szal z takiego materiału jak tunika.raz to miałam na sobie.moge przesłac ci zdjecia.dla mnie troszeczke było za duze ale uszło.

lilo

08 sie 2007, 16:29

edi pewnie że chcę zdjęcia, choć mąż pewni by chciał żebym chociaż od święta założyła sukienkę albo spódnicę :ico_oczko:
Dostałam od koleżanki z pracy coś takiego jak niżej, plecy trochę inne, czekoladowa, bardzo fajna, ale strasznie widać brzuszek w niej, musiałabym szybką dietę przejść, żeby moje fałdki się wygładziły :ico_oczko:
Koleżanka nie proszona sama przyniosła bo mówi że ona jak raz założyła to już nie założy, więc z chęcia mi pożyczy :ico_oczko:

Obrazek

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

08 sie 2007, 16:45

ja mam taka bezowo zlota - ale zalozylam ja przed ciaza...musze przymiezyc czy w nia wejde wogóle :ico_noniewiem:

edi
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1885
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:51

08 sie 2007, 17:03

sliczna sukienka.
ja to jak pisałam skąpa jestem i kupuje rzeczy zeby potem jeszcze w nich gdzies wyjsc np do koscioła czy gdzies.dlatego sukienek nie kupowałam.ale jak ma ci pozyczyc to pewnie.bierz.zaraz ci wysle zdjecia.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 13:28

lilo, ta sukienka jest Extra!!! i jescze czekoladowy kolorek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zabandazuj sie elastycznym bandazem i brzuszka nie bedzie :-D
edi pisze:ja to jak pisałam skąpa jestem i kupuje rzeczy zeby potem jeszcze w nich gdzies wyjsc np do koscioła czy gdzies

ja tez takie skompiradlo jestem, wiec z elegantszych sukienek mam w domu slubna, ale juz jej raczej nie zaloze :-D . tak wygladalo, a jak na skapiradlo przystalo kosztowala tylko cos kolo 500 zl :ico_wstydzioch: :-D . nowa na miare szyta, na allegro zamawiamna
http://www.allegro.pl/item220640274_suk ... stell.html
Obrazek

lilo

09 sie 2007, 13:43

Jasnie Pani :) pisze:zabandazuj sie elastycznym bandazem i brzuszka nie bedzie

:ico_oczko: Taaaaa....... Gorsecik trza będzie zakupić :ico_oczko: :ico_haha_01:

Jasnie Pani :) powiem Ci że te sukienki na Allegro mi się nie podobają, ale ta na Tobie wygląda rewelacyjnie :ico_brawa_01: Fajnie połączone kolorki i przede wszystkim dobrze dobrane do Ciebie.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

09 sie 2007, 13:52

Jaśnie Pani sukienkę miałaś świetną - wyglądałaś w niej b dobrze.
ja rozrzutna jestem bardzo, przepuszczam kasę strasznie, dlatego nic nie mam :ico_puknij:

lilo

09 sie 2007, 13:57

Beatris60 pisze:ja rozrzutna jestem bardzo, przepuszczam kasę strasznie, dlatego nic nie mam

Nie no - jak wydajesz to chyba coś powinnaś mieć?????
Ja też jestem skąpiec jak dziewczyny, ale czasem lubię zaszaleć jak jest okazja - oczywiście w granicach rozsądku :ico_oczko: Ale lubię się czasem poczuć tak super kobieco :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2007, 14:24

Jasnie Pani :) powiem Ci że te sukienki na Allegro mi się nie podobają, ale ta na Tobie wygląda rewelacyjnie Fajnie połączone kolorki i przede wszystkim dobrze dobrane do Ciebie.

ten link wrzucilam tak orientacyjnie bo oni szyja wszystko co sie im karze. ja wybieralam sobie sama te kolorki. bo jakby poza allegro te transakcje przeprowadzilam. wyslalam im maila, ze chce u nich uszyc sukienke, a oni mi odeslali mozliwe wzory, probnik kolorow i dokladne instrukcje jak sie wymierzyc, tak, ze idealnie pasowala.
lilo pisze:Ale lubię się czasem poczuć tak super kobieco

zawsze sie tak czuje w moim dresiku podomowym :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość