Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

24 lut 2008, 21:01

Ale nas dziś tu malutko. Pewnie z pogody wszystkie korzystałyśmy? My też byłyśmy. Kilka fotek wam wkleję, ale mało mam, bo mój mąż strasznie się zdenerwował tym pstrykaniem....
Jedna fotka to porządki wg Julki, druga z kąpieli, dzisiejszy spacer
Caro
u nas też dziś stan wojenny. ja po każdej kłótni zawsze myślę o rozwodzie bo w gorącej wodzie kąpana jestem :ico_wstydzioch:

Teraz te fotki i idę coś przekąsić
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2008-02-24 ]
A- i mała chce sama zacząć stać. Po kilka sekund potrafi :-D

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

24 lut 2008, 23:45

Hej :-D

Ja tylko na chwilkę dać znać że żyję (na wypadek gdybyście zaczęły się martwić co ze mną :ico_oczko: :-D )...
Viki mi się rozchorowała na całego :ico_placzek: Katar non stop i czyszczenie noska co kilkanaście minut, kaszel i gorączka :ico_placzek: Chociaż dzielna jest bardzo moja bidulka to w dzień musze byc przy niej prawie cały czas i "przytulkać" a nocki od tygodnia mamy totalnie zarwane...
Nie mam więc czasu na TT i nie wiem kiedy z powrotem się tu pojawię :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Buziaczki dla Was i Waszych pociech :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 lut 2008, 00:02

witam po przerwie...wypoczełam super :-D :ico_brawa_01: i sie stesknilam za Wami :ico_oczko: kasi.k, skrapki wyslane...duzo zdrowka dla Vikuni :ico_olaboga: Kolka, zdjecia fajoskie :-D i nie dawaj Juli przez kilka dni tego kubusia :ico_olaboga: :ico_nienie: moze sprobuj cos bez marchwi..winogron-banan polecam :ico_haha_02: syla75, :ico_brawa_01: dla Martynki za umiejetnosci :-D Kamelekfotka z elektrostatyka superasna :-D :ico_brawa_01: :-D

Oskarku wszystkiego naj naj naj :ico_tort: :ico_tort:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 lut 2008, 10:46

Wszystkiego najlepszego, dużo zdrówk i miłości dla Kamilka i Laury :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)


Ale mi sie dziś niuc nie chce, ajajaj, pogoda do nonono,że żyć sie odechciewa :ico_zly: :ico_zly:


SylaOskarek[/b] też umie schodzić z łózka, ale wejśc też jeszcze nie :-) , ale jak się skubaniec śmieje jak schodzi,że mi ucieka :-D

Kolka pisze:A- i mała chce sama zacząć stać. Po kilka sekund potrafi


:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

fotki super, a jaka niunia dumna w nowym wóziu :-)

Kasi.k bidulka mała, dużo zdrówka życzymy :-)

M0rD3CzKa pisze:wypoczełam super


no to fajnie

M0rD3CzKa pisze:i sie stesknilam za Wami


się rozumie, my też teskniłyśmy :-)

[ Dodano: 2008-02-25, 09:59 ]
a to ja i mój nowy wózio :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 10:01 ]
A tu notorycznie wylewam wodę dla psów :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 10:02 ]
Ale jestem dumny z mojego autka :-D

Obrazek

[ Dodano: 2008-02-25, 10:04 ]
i na chuśtawce :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 lut 2008, 15:08

śliczne foteczki!!!!

dla soleniazantow sto lat!!!!!!!!!!!!

Mordeczka widzialam na ktorejs str takie jak tablo z namii dzieciakami-wyslalabys mi Kochana??

Syla |Eryk tez daje całym dziobem otwartym i ma czerwone poliki czesto(poTacie)-dobrały się nam dzieciaki :ico_brawa_01: :-D

a i gratulujemy nowych umiejetnosci dzieciakom :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-02-25, 14:09 ]
cos wiecej napisze pozniej :-)
papa

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 lut 2008, 17:16

Cześć :-D
dla wszystkich solenizantów najlepsze życzenia urodzinowe :ico_buziaczki_big:
KASIK - dla Vikuli dużo zdrówka
CARO - wózek super, a jak dumnie Oskarito siedzi w swoim samochodzie :ico_brawa_01: prawdziwy mężczyzna. Ja też czasem jak się wścieknę na męża to o rozwodzie myślę, ale później dochodzę do wniosku że z nim źle ale bez niego pewnie byłoby jeszcze gorzej.
KOLKA - ja myślę, że ta wysypka mogła byc od nadmiaru Kubusia, mój Krystiano już wam kiedyś pisałam, że ma takie dziwne liszaje po rączkach, ale już walczymy z nimi tzn. daję małemu wapno i smaruję maścią Zdjęcia Julci super :-D
MORDKA - fajnie, że odpoczęłaś :ico_brawa_01:
KAMELEK - dobrze, że odpoczynek się wam udał, fotki Lenki boskie.
SYLA - fotki z urodzin rewelacyjne, dziewczynki śliczne uroda po mamie :ico_haha_02: Acha miałam Ci się jeszcze zapytać o ten Roolmasaż tzn. ile płaciłaś za godzinkę masażu, bo u mnie taka przyjemność kosztuje 25zł, chyba że wykupisz karnet to w tedy masz po 20 zł.
RYBKA - :ico_brawa_01: dla Jędruli za postępy
MRÓWECZKA - jak tam po pobycie w PL, odpoczęłaś?
KATRIN - jak na razie dwa pasy na Zakopiance mamy od Stróży do Pcimia, cała reszta jeszcze w proszku, wogóle droga do Krakowa fatalna, dużo zwężeń i straszne korki się tworzą.
Wczoraj u nas była śliczna pogoda, poszliśmy sobie na dłuuugi spacer, super było :ico_brawa_01: Dziś za to rano było słońce a teraz pochmurno szaro i smutno. Poszłam z dzieciakami na spacer i w ciągu 30 minut pogoda się zmieniła, mały teraz drzemie, a ja mam jakiegoś lenia pospolitusa :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-25, 16:38 ]
Halloooo :569: a gdzie wy jesteście wszystkie :065: śpicie czy co :ico_szoking:

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 lut 2008, 18:46

czesc...a co wy nic nie piszecie :ico_olaboga: :ico_nienie: :ico_noniewiem:
a ja dzis zrobilam sobie dzien pięknosci :-D poszlam na miasto i weszlam do fryzjera...teraz mam prawie krotkie wlosy :-D zaliczylam solarium...kosmetyczke :-D i kupilam sobie kilka kosmetykow :-D samopoczucie od razu lepsze :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 lut 2008, 21:07

M0rD3CzKa, ja nie miałam czasu

W tej chwili fotkę proszę!! Marsz do łazienki i pstrykać!! :-D

Ale mój teśc ma poczucie humoru: wydumał sobie, że jak my pojedziemy na wesele to oni tu przyjadą i będą Julki pilnować... Hahaha Samą teściową w domu miałabym zostawić! dobre :-D :ico_puknij:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 lut 2008, 21:50

Kolka pisze:Ale mój teśc ma poczucie humoru: wydumał sobie, że jak my pojedziemy na wesele to oni tu przyjadą i będą Julki pilnować... Hahaha Samą teściową w domu miałabym zostawić! dobre
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
MORDKA - proszę nam się pokazać w nowej fryzurze :ico_sorki:

A ja właśnie się wku...... strasznie :ico_zly: sprzedaliśmy jakieś trzy tygodnie temu samochód takiej kobicie z Krakowa i wiecie co od trzech dni wydzwania do nas jej ojciec, że klakson nie działa i że muszą 1000zł za naprawę jego zapłacić :ico_puknij: i żebyśmy my im tą kasę wpłacili na konto :ico_puknij: :ico_zly: a dzisiaj to nas sądem zaczął straszyć debil :ico_olaboga: . Kuźwa nie wiem w co ci ludzie grają, zaczynają nas szantażować, przecież każdy kto kupuje samochód używany musi się liczyć z tym, że są w nim jakieś wady i że trzeba jakąś kasę dołożyć do auta. Jestem przerażona tym wszystkim, bardzo żałuję żeśmy im sprzedali to auto teraz tylko kłopot wielki mamy :ico_zly:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

25 lut 2008, 22:00

KARI u nas rolletic w granicach od 12 do 30 za godz. ja znalazłam za 12 zł.A ty, z krakowa powiedz żeby sobie trabke kupili to ich taniej wyniesie :-D walnieci juz kupili i moga cie cmoknąć oglądali auto wiec niech sie walą nie ma co sie denerwować tylko debile cie wkurzaja jakby człowiek mało miał na głowie.
WSZYSTKIEGO NAJ DLA KAMILKA LAURY I SZYMONA ZDRÓWKA :ico_tort:
MORDKO dawaj nam fotkę proszę
a ja chce pofarbować na brąz bo mam dość tego balejażu jak zmienie to wam pokażę

[ Dodano: 2008-02-25, 21:02 ]
MRÓWECZKA tak tak ciagle znajdujemy jakies wspólne cechy pasują jak ulał
CARO ona też jak zejdzie to ma taki uśnmieszek a dzisiaj jak przeszła pokój to biła sobie brawo i mi też kazała cwaniara już wie ze nie ma nic za darmo

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość