Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

19 sie 2011, 21:49

a ja stawiam za ząbka mojej Julci :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas na razie chyba cisza :ico_haha_02:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

20 sie 2011, 16:07

A u mnie znów wiadomości niezbyt....synek siostry ma bardzo złe wyniki krwi w poniedziałek mają jechać do szpitala nic więcej nie wiem .Los mi dał martwić się w jednym czasie o dwie osoby serducho pęka ....

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

20 sie 2011, 20:00

Agniecha, :ico_pocieszyciel: ja to mówię że jak się sra to na całej linii :ico_placzek: bo to przeważnie tak w życiu jest że dostaje się i po głowie i po d..ie
Tynusz :ico_brawa_01: dla Julci za ząbek. Wojtusiowi idą dwie dolne jedynki. Jedna z nich powinna lada dzień się przebić, bo już ją widać ale jeszcze łyżeczka nie stuka :ico_oczko: Już na ostatnim szczepieniu pani doktor mówiła że pchają się zęby, a to już chyba miesiąc minął.
Pinko, fajnie że wracasz na rynek pracy, bo teraz okropnie ciężko znowu o robotę - przynajmniej u nas. Dobrze że nie będę sama pracująca mama. Szczerze powiem że najbardziej na tym ucierpiała nasza dieta, bo nie zabardzo mam czas gotować. Jedynie wieczorem z dnia na dzień coś upichcę takiego "jednogarnkowego"

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

20 sie 2011, 21:15

Witam

Widzę, że watek odżył :-)

No więc najpierw co u nas

Nie pamiętam co ostatnio pisałam więc zacznę od początku.

Michael chodzi do przedszkola i bardzo, bardzo mu się tam podoba, ma super świetną młodą dziewczynę , która się nim opiekuję i ciągle gada mi Hilde to Hilde tamto :-D
Pierwszy tydzień jak zostawał to bez płaczu, za to kolejny tydzień 4 dni płaczu było oczywiście krótkiego a na piąty dzień było super, ale powiem wam szczerze, że chyba jestem dziwna bo z jednej strony szkoda mi było jak Mike płakał i serce bolalo, chodź wiedziałam, że na pewno zaraz przestanie i jest w dobrych rękach a z drugiej strony , czułam taką ulgę że płakał za mną, to oznacza, że jest do mnie przywiązany, że lubi jak z nim jestem, że mnie potrzebuje :-)


Teraz Nelluś , więc ma 2 dolne jedynki :-) pięknie już sama siedzi :-) kręci się ładnie jak wskazówki zegara :-D i dziś pierwszy raz przyjęła pozycje do raczkowania sama i trochę popełzała :ico_brawa_01:
Co do jedzenia to u nas nie za bardzo chce cos innego niż mleczko, jedyne do czego otworzy buźkę to do banana i kaszy (ale też nie zawsze), poza tym innymi owocami i obiadkami pluje, no ale co dziennie próbuję jej dać do posmakowania bo może akurat zacznie jej już coś smakować :-)

W poniedziałek mam z nią iść do lekarza ,znowu jej słuch chcą jeszcze raz sprawdzić , no i dziś mama już wyjechała, więc zostaje już sama w domku od poniedziałku :-D

No i mąż dostał podwyżkę co nas bardzo uszczęśliwiło bo zabrali mi kasę na Mikiego bo poszedł do przedszkola, ale to co nam zabrali to akurat o tyle więcej mąż zarobi :ico_brawa_01:

Dobra teraz idę dokładnie was czytać i odpisywać :-)

P.S. jakby coś pamiętacie na blogu są fotki i wpisy :-D

[ Dodano: 20-08-2011, 21:36 ]
Tynusz fajnie , że idziecie na wesele :ico_brawa_01:
Super sukienka , bardzo zgrabna i tania :-D :ico_brawa_01:
bardzo ładnie waga ci spadła :ico_brawa_01:
co do @ to ja jeszcze się cieszę, że jej nie mam :ico_sorki:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Julci za ząbek :-D

Basia gratulacje dla siostry :ico_brawa_01:
widzę, że Zuzia je podobnie do Nell :-D

Agniecha
to ślicznie Stefan je :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wielkie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za przesypiane nocki
bo u nas często się buzi , za pewne przez to, że się w dzień nie najada, no ale jak naszej panience nic smakowo nie podpasuje to jak ma się najadać

bardzo mi przykro z powodu teściowej
:ico_pocieszyciel:
trzymam mocno kciuki za synka siostry, oby to nie było nic poważnego :ico_sorki:

co do ząbków to u nas Mike na 4,5mc, a Nell na 5mc i 10dni :-D

Ania Żaba wielkie brawa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za piękne jedzonko Wojtusia
u mnie Mike zaczął coś innego jeść niż mleko na 7mc , wcześniej nie dało mu się nic wcisnąć to i może Nelluś też u nas tak zachce jeść

Blanka
dziękuję :-D
ale co je ci to ładnie Mateuszek czy nie za bardzo??

Pinko gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super , że się dostałaś na staż :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: chodź też rozumiem ból zostawienia Stasia w domku

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy ząbek dla Stasia i za obroty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:



Mam dobrą wiadomość , dla mnie hehe
mąż mi dziś okna wszystkie pomył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i posprzątał w całym domku, ja tylko musiałam podłogi pomyć :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sie 2011, 10:30

Tynusz1, gratulacje dla Julci za ząbalka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
@gniecha, straszne rzeczy... a czemu robili badanie krwi? Coś śię działo wcześniej? Nie wyobrażam sobie choroby dziecka :-( od razu robi mi się bardzo przykro i płakać mi się chce... :ico_placzek: MAm nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze :ico_sorki:
bo nie zabardzo mam czas gotować.
no właśnie nie wyobrażam sobie tego wsszystkiego, ale wiem, że to świetna okazja ten staż i dlatego się zdecydowałam.
manenka, :ico_brawa_01: dla Mike, małego przedszkolaka i dla Nelluni za takie wielkie osiągnięcia :-) Niedługo zacznie chodzić :ico_brawa_01:
No i mąż dostał podwyżkę
super, to zawsze łatwiej.
co do @ to ja jeszcze się cieszę, że jej nie mam :ico_sorki:
no właśnie ja już dostałam, w czerwcu pierwszy raz i teraz mam co miesiąc, ale tak całkiem bezboleśnie się zaczyna i mnie bardzo nieprzyjemnie zaskakuje w różnych sytuacjach :-(
mąż mi dziś okna wszystkie pomył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
brawa dla męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

My w poznaniu jesteśmy, dzisiaj wracamy. Ula szczęśliwa, co dzień z mężem chodzi do kurnika po jajka, malinki, pomidorki :-)

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

21 sie 2011, 11:30

@gniecha, straszne rzeczy... a czemu robili badanie krwi? Coś śię działo wcześniej? Nie wyobrażam sobie choroby dziecka :-( od razu robi mi się bardzo przykro i płakać mi się chce... :ico_placzek: MAm nadzieję, że jednak wszystko będzie dobrze :ico_sorki:
Nie wiem ponoć jakieś rotavirusy .A Michaś miał krew pobieraną przy porodzie (teraz ma 3 tyg) dopiero teraz zareagowali to chyba nic strasznego-mam nadzieję .Malutki ciągle płacze słabo śpi i ssie co godzina nawet a siostra ma piękne żółtawe mleko hmmm może za tłuste i temu ma kolki nie wiem ...
mąż mi dziś okna wszystkie pomył :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i posprzątał w całym domku,
No taka wiadomość to rewelka :-D A Nellunia silna kobita normalnie!Mój Stefan siedzi ,ale na moich kolanach ha ha sam jeszcze nie ma wystarczająco siły -pochyla się do przodu a potem już na bok się kładzie ,ma jeszcze czas chociaż dzieli go równiutkie dwa tyg od Nell.

Jutro mam wizytę kontrolną u Pediatry ciekawe cczy przybrał na wadze synuś.Oczywiście skarb mój uśmiecha się od ucha do ucha.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

22 sie 2011, 22:00

witajcie

@gniecha, trzymam kciuki za syneczka siostry. Niech wszystko będzie dobrze!!!dużo zdrowia dla niego

manenka mówisz Nelcia już siedzi????to zuch dziewczyna :ico_brawa_01: i super, że synkowi podoba się w przedszkolu :ico_brawa_01:
podwyżki męża gratuluję i zazdroszczę :-D też by nam się przydała.
A Nelcia obiadki polubi, jeszcze ma czas. Mateuń bardzo lubi jeść wszelkie nowości, co mnie bardzo cieszy, bo jednego niejadka w domu już mam, wprowadzam wszytsko bardzo ostrożnie, jadł n razie niewiele, ale świetnie radzi sobie z jedzeniem łyżeczką, nawet buźki nie ma brudnej. uwielbia jabłuszka, warzywka też lubi. na razie alergii żadnej nie stwierdziłam. A wczoraj zjadł chrupka kukurydzianego :ico_haha_02:

ja też niedługo zacznę rozglądać się za pracą, więc dziewczyny pinko i AniaZaba może dołączę do Waszego grona mam pracujących

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

23 sie 2011, 18:00

@gniecha, trzymam kciuki za syneczka siostry. Niech wszystko będzie dobrze!!!dużo zdrowia dla niego
Za 4 dni mają być wyniki znów pobrali mu krew nic nie wiem więcej.

Mój synek warzywa zjada chętnie za to dziś chciałam dać mu jabłko i nie smakowało mu tak ,że sie wzdrygał cały he he gorszy smak niż wczorajszy banan he he jutro zmieszam mu banana z jabłuszkiem może w taki sposób mu przejdzie :ico_haha_01:

Mieliśmy całą noc burze jedna za drugą a dziś w dzień było jak w nocy -tak ciemno i błyskało co 3 sekundy a grzmiało non stop aż się porządnie wystraszyłam .Ale przeszło ufff teraz niebieskie niebo z chmurkami bielutkimi. :-D

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

23 sie 2011, 19:58

miałam zajrzec wczoraj wieczorem, ale miałam kupę prasowania, więc spędziłam wieczór przy żelazku. Z nowości: Mamy ząbka!!! :-D :-D :-D właśnie wczoraj się przebił a dziś już nawet fajnie go widac, pewnie znów na dniach wyjdzie drugi bo już go widac pod skórą dziąsełka a i Wojtuś marudny do potęgi. Na dodatek od niedzieli znowu kicha i pokaszluje.. ciekawa jestem czy nie z klimy :ico_noniewiem:
ja też niedługo zacznę rozglądać się za pracą
życzę powodzenia, jak się coś będzie działo to daj znac

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

24 sie 2011, 21:34

Ale mamy nowości u naszych dzieciaczków :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aga, współczuję całej tej sytuacji z teściową i synkiem siostry, trzymaj się dzielnie, wysyłam ciepłe myśli
Manenka faktycznie nasze córcie na podobnym etapie są :-D Zuzia już siedzi jak drucik, obraca się pięknie, pełza (no i zaczęło się, że oka nie można spuścić :ico_haha_01: ), na kolankach ćwiczy się do raczkowania - a czasem tak śmiesznie się rzuca, żeby do czegoś szybciej dotrzeć :ico_oczko: , uwielbia deptać na nóżkach, tylko jeszcze ząbka żadnego nie ma. Wczoraj i dzisiaj zjadła też swój pierwszy słoiczek i nie pluła - marchewka z ryżem czy cuś takiego :ico_brawa_01:
A i jeszcze odwiedziła nas dzisiaj moja przyjaciółka z czasów liceum i studiów (tak na szybciutko, bo jak zwykle w biegu :ico_oczko: ), ale jakież to miłe było. Była ze swoją roczną córeczką i było super :-D :-D :-D . Zmykam już bo jeszcze herbatkę muszę dopić i nura w pióra bo padam :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość