Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

01 lip 2007, 09:29

Witajcie, tez chciałam napisać wcześniej ale nie mogłam wejść na tik-taka :ico_noniewiem:

Gosiunia gratylacje :ico_brawa_01:
Ostatnio brak mi czasu, przyznam się, że ciężko mi pogodzić pracę z wychowaniem dwójki dzieci, w pracy jednym słowem zapiernicz, w domu nie ma mnie od 8 do 17, a jak przychodzę to nie mam wogóle czasu dla siebie bo trzeba ugotować, posprzątać, poprać i pobawić się z dziećmi :ico_olaboga: . Nie nadążam za tym wszystkim, powiedziałam już szefowi że odpracuję ten sezon urlopowy i musze odchować dzieci, rozmawiałam na ten temat z mężem i jesteśmy zgodni. Przez te 2 tyg. dom jest do góry nogami. Mówię wam jestem wyczerpana. Duuuże buziaczki dla wszystkich.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

01 lip 2007, 16:57

Maju no nie dziwię ci sie ze jednak decydujesz się na zostanie w domu z dziecmi.To sie tak tylko niektórym wydaje że kobieta siedzi w domu....a prawda jest taka że to ciężka praca za którą nikt nie płaci :( masz tylko albo aż satysfakcję no i uśmiech dzieci a to najwyższa zapłata :ico_haha_02:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

02 lip 2007, 05:24

Gosiunia gratulacje!!! U nas nadal zabkowanie. Co prawda zebów nowych nie widac ale juz sie zapowiadaja. Mały płacze w nocy, nie wie co ma juz z ta buzia zrobić żeby mu dało spac :ico_puknij: Meczy sie i meczy a do tego teraz ja jestem chora :ico_chory: , cos mi sie prezyplątało.Kicham smarkam uzywajac tony chusteczek a na dodatek czuje sie jakby ktos mnie połamał. Bje sie zeby mały sie nie zaraził-juz cos tam pociaga noskiem ale mam nadzieje ze to tylko taki zbieg okolicznosci. Niestety musze isc do pracy a tak bardzo mi sie nie chce!!! Aha zapomniałam Wam powiedzieć ze Filip juz dos Stabilnie siedzi tzn jak go posadze bez oparcia to siedzi długa chwile i dopiero jak bardzo chce czegos dosiegnac to sie przewraca :-D Pozdrawiam, pa

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

02 lip 2007, 17:56

dzien dobry!
ja ostatnio malo mam czasu na tt natusia nie mozna na chwile z oka sposcic zreszta teraz ulubiona zabawa to chodzenie za rece :ico_olaboga: za to wieczorem mamie przysluguje masaz na obolale plecy :ico_haha_01: dobrze ze natek taki dlugasny bo mi by te plecy jzu pekly inaczej :ico_noniewiem: u nas juz 6 zabkow 3 na gorze i tzry na dole dwojki po prawej stronie tylko wiec chyba trzeba byc przygotowanym na dalsze :ico_noniewiem: maly okropnie to przechodzi buziunka go strasznie boli i goraczkuje mi do tego zlapal jakies przeziebienie ma katar i kaszelek ale juz dostal leki wiec moze nie bedzie tak zle
oby te zabki juz sie skonczyly :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

03 lip 2007, 20:16

Witajcie, ja też tylko na chwilę bo brakuje mi czasu. Julie współczuję ci i życzę Nathankowi powrotu do zdrówka. Tak wogóle to myślę że każda z nas ma już mało czasu dla siebie. Nasze maluchy robią teraz takie postępy że trzeba dużo cierpliwości i uwagi, czego wam wszystkim życzę :-D

[ Dodano: 2007-07-03, 20:19 ]
poza tym doszło mi kolejne zmartwienie, mojej córci wyskoczył dziwny guzek na policzku, bardzo blisko węzłów chłonnych. Byłam już u lekarza, najprawdopodobniej to od zębów ale lekarka dała antybiotyk. Bardzo się martwię. Już drugi dzień bierze silny antybiotyk a gulka nawet się nie zmniejszyłą. Mam nadzieję że to nic poważnego. Buziaki, pa

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

04 lip 2007, 12:30

Julie życzę aby Natankowi szybko te zębolki wyszły i żeby już nie cierpiał.
Maju myślę że twojej córci nic nie będzie pewnie lekarka ma rację.
A u nas Ania zasówa na czworakach po całym domu i chwyta się czego się da i nie da i staje i chodzi, a ile już guzów zaliczyła to nie wiem :ico_olaboga: mam tylko jedno zmartwieni....Ania jakoś straciła apetyt....nie chce jeśc....robię jej już tylko to co lubi i nic.... poczekam jeszcze kilka dni i chyba pójdę do lekarza.Trzymajcie się mamusie papa.

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

04 lip 2007, 23:43

Witajcie :-)
Dawno mnie nie było ale jakoś nie miałam kiedy wejść bo mąż mniał tamtentydzien urlop i cały czas na działce a wieczorem to juz nie raz nie miałam siły żeby usiąsć do kompa .
U nas duzych zmian nie ma tylko Kuba coś ostatnio chyba mnie przemug bo jakk tylko mnie widzi to chce na ręce i płacze :ico_olaboga: . A i kontaktowalam się telefonicznie z inną lekarką odnośnie tej kupki bo dostałam do niej numer i zadzwoniłam opowiedziałam jej wszystko a ona powiedział że nie ma powodu do niepokoju bo robi chociaż raz na dzień albo co drugi dzień to juz jest dobrze nawt jak ja mu pomagam.
Maju napewno bedzie wszystko dobrze z twoją corcią lekarka pewnie miała racje będe trzymać kcjuki żeby było dobrze , a co do pracy to cię podziwiwm że dajesz rade :ico_brawa_01: to wszystko pogodzić nawet jeżeli ci jest bardzo cięko to i tak jeteś dzielna :ico_brawa_01: ja cobie nie wyobrażam 2 dzieci i jezze praca ale mnie to za jakieś kilka let też bedzie czekało bo też chciała bym mieć drugie dzieciątko bo ja byłam sama i wiem jak to jest przerąbane być jedynaczką .
Myślałam że wejde do nas na wątek i dede miała tyle czytania a tu mała frekfencja .
Pozdrawiam i buziaki przesyłam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

05 lip 2007, 07:20

Czesc dziewczynki rzeczywiscie pusto tutaj ostatnio :ico_placzek: Chyby wszystkie zaczynamy biegac za naszymi maluchami :ico_haha_01: i nie ma czasu na klikanie. Juli ,Maju zycze duzo zdrowka dla dzieciaczkow. Margot martwisz sie niejedzeniem ja gdzies wyczytalam ze jak dzieci zaczynaja odkrywac nowe umiejetnosci to sa tym tak zaaferowane ze jedzenine schodzi na dalszy plan.Probuj czesciej a po troszke, dzieci w tym wieku ponoc jednorazowo moga zjesc 250 ml a wiec wcale nie tak duzo.
U nas Wiki jak siadla to siedzi i nie zamierza robic nic innego. Narazie to dobrze bo jak zacznie sie szybciej przemieszczac to juz nic w domu nie zrobie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

05 lip 2007, 20:34

Witajcie :)

U nas bez zmian, brak czasu na wszystko, mały wstaje nadal o 5, no czasami uda mu się przespać do 6, poza tym rozrabia i jak przychodzę z pracy i widzę jaka moja mama jest zmęczona to aż m przykro że obarczyłam ją dziećmi i poszłam do pracy, no ale to tylko jeszcze 5 tygodni, choć ja myślę, że to aż 5. U mojej ccórci bez zmian, w niedzielę kończymy antybiotyk i na kontrolę do lekarza. Buziaki i dużo zdrówka dla waszych dzieciaczków. A-ha kupiłam mojemu małemu taki rowerek-motorek, z rączką którą mogę kierować rowerkiem i barierką aby nie wypadł. Mówię wam świetna sprawa no i mały zadowolony :ico_haha_02: . PaPa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

05 lip 2007, 23:13

Margot moj Kuba tez nie chce jeść od wczoraj, a dziś też miałam problemy tylko w nocy zjadł już mu nie daje w nocy jedzenia tylko picie ale jak tak mało zjadł wieczorem to mu dałam flache i dzisiaj rano flachy zjadł mało potem problem z jedzeniem kaszki obiad to moja mama z wielkim trudem mu dała i i do spania flache dostał i zjadł tylko 60ml. zaczynam sie martwic jak bedzie tak dalej to bede musiał sie wybrac do lekarki .

A tak wogóle to rośnie mi mały terrorysta jak wam wczesniej pisałam że jak mnie zobaczy to płacze i jak go biore na rece to od razu przestaje i dziś w nocy obudził sie po 2 godz. i zaczoł płakac dołam mu jesc pić i w koncu musiałam go wzjąc na rece a on sie przytulił i dorazu zasnoł i rano tak samo płakła wziełam go do łóżka spojzał na mnie usmiechnoł się i odrazu zasnoł wiem że źle robie ale kurcze co mam zrobić jak on płacze poprostu mam małego terroryste w domu :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-07-05, 23:26 ]
nie wiem co mu się pozmieniało przecież tak nie robił prawie wogole nie płakał tylko jak chciał jesc pic nawet jak udało mu się zrobic kupe to nie płakał zeby mu zienic pieluche mama tylko nadzieje ze mu się zmieni

[ Dodano: 2007-07-07, 23:09 ]
Mamy listopadowe gdzie wy sie podziewacie :ico_noniewiem: aż takiej długiej przerwy to chyba jeszcze nie miałyśmy co tam u was ????????????????????????????????????? :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość