Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 16:09

#ania#, ja tez malego mało nosiłam, bo nie chciałam go przyzwyczaic do bycia na rekach, a co mi z tego przyszlo??? Nic.... mały teraz im jest sarszy to nie chce byc na lezaco bo nic ciekawego nie widzi tylk na rekach chce sie nosic, a on juz swoje wazy wiec rece mi opadaja :-)
A wcale go do noszenia nie przyzwyczajałam, poprostu ciekawosc swiata wzieła gore :-D

Wiecie co ja uzywam tych pieluszek huggis 5-9 i mały budzi mi sie w nocy mokry z boku, bo mu przeciekaja :ico_szoking: juz trzecia noc tak mamy, a w tych mniejszych wytrzymywał cała noc przez przewijania, no potem jak juz były za male dla niego to przeciekał, ale teraz nie wiem czemu :ico_noniewiem:

A kupiłam małęmu dzisiaj kleik ryzowy i deserek jabłko z marchewka i chce mu dac wyprobowac ciekawe jak zareaguje.
Czy wasze dzieciaczki juz sie podnosza? bo moj od jakiegos czasu zaczyna sie podnosic jakby chciał usiasc :-D a i opanowal wyciaganie smoczka z buzi :-) nawet udalo mu sie włozyc go spowrotem do buzi, ale to tylko przypadkiem :-) powoli zaczyna rozumiec po co ma raczki :-D

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 16:17

ale tak ze 2-3 godzinki nam schodzi licząc 40 min na dojazd w jedną strone
no 40min w jedna strone to duzo. ja mam 3 minuty samochodem do kilku supermarketow. wczoraj bylismy na zakupach okolo 35 minut wiec bez sensu nawet Niunia ubierac w te zimowe ciuszki.
Mykamy dzisiaj do Księdza, ustalić wszystkie szczegóły
oby wszystko udalo sie zalatwic i zeby bylo tak jak chcecie.
my jakoś mało Jasia nosimy, bo przecież to już mały klocek 6kg jak nic..
ja tez wlasciwie nie nosze Juniora. Wlasciwie to nosze go tylko do odbicia, jak go przenosze na przewijak, albo jak marudzi lub placze to na chwile biore zeby sie uspokoil. Tak samo i moj M. Ale jedna babcia nosi go duzo.
W sumie mi to nie przeszkadza. Mysle ze dzieci wiedza kto je nosi i potem beda sie pchac do nich na rece :-D
Nasz Niunio glownie lezy na kanapie w pokoju, lezaczka nie mamy ale nie woze go ani w wozku w domu ani w foteliku nie siedzi. tak wiec clay dzien spedza wlasciwie na plasko. Nie wiem czy to dobrze ale...

kiedy ta zima sie skonczy.... juz chce wiosne!!! zeby cieplej bylo, zeby mniej ciuszkow zakladac Olikowi...

Awatar użytkownika
Anetka29
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 14 sie 2008, 19:07

02 lut 2009, 16:21

Czy wasze dzieciaczki juz sie podnosza? bo moj od jakiegos czasu zaczyna sie podnosic jakby chciał usiasc
Sara też tak się podnosi i sprawia jej to wielką radość
my nie nosimy małej non stop, ale też nie leży cały czas, a teraz grzecznie siedzi w foteliku samochodowym - pierwszy raz :-) i chyba bardzo jej się podoba

co do jedzonka to na razie nic małej nowego nie dałam ale już kupiłam kaszkę kukurydzianą jakąś malinową i brzoskwiniową, na wszystkim jest napisane po 4 miesiącu więc jeszcze trochę poczekamy, a karmie butelką więc mam nadzieję że nic szkrabowi nie będzie

w piątek szczepienie :ico_szoking:
ostatnio mało na spacerki wychodzimy bo mała katarek ma i straszne u nas wieje, a ja niestety nie mam z kim spacerować, mieszkam na wsi więc nawet nie ma gdzie zbytnio pochodzić, ale dajemy rade :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 16:23

a i opanowal wyciaganie smoczka z buzi nawet udalo mu sie włozyc go spowrotem do buzi, ale to tylko przypadkiem powoli zaczyna rozumiec po co ma raczki
moj Oli wypluwa smoka :ico_brawa_01: a jak ma go gdzies blisko buzi to probuje spowrotem go wciagnac do buzki - czasem sie udaje a czasem spada mu :-)
raz sobie wyjal paluszkiem i oto zdjatko :-D

Obrazek

[ Dodano: 2009-02-02, 15:25 ]
chyba mi sie nie udalo wkleic zdjecia :ico_noniewiem: bede probowac :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-02-02, 15:26 ]
Obrazek

[ Dodano: 2009-02-02, 15:28 ]
tzn ze mi sie nie uda... :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-02-02, 15:35 ]
o udalo sie jednak - wczesniej sie nie wyswietlalo :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 18:00

betka, moj mały tez duzo na kanapie lezy i w lezaczku, a wozka tez po domu w ogole nie stosuje ani fotelika samochodowego tez nie :-)
Narazie jeszcze sobie lezy ale juz zaczyna fikac i przewracac sie na boczki, wiec potem to chyba tylko w łozeczku bedzie lezał, albo na macie na podłodze, zeby nic mu sie nie stało.

Mały spryciaz z niego hihi swietne fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: te dzieciaczki sa takie slodkie, normalnie do zjedzenia :-D
ostatnio mało na spacerki wychodzimy bo mała katarek ma i straszne u nas wieje, a ja niestety nie mam z kim spacerować, mieszkam na wsi więc nawet nie ma gdzie zbytnio pochodzić, ale dajemy rade
ja tez mieszkam w takiej malej miejscowosci i mam tam duzo polnych drozek wiec tam jezdze, chociaz ostatnio w tych polach strasznie wiało, a teraz włąsnie wrocialm ze spacerku, bylismy z mezusiem tak rodzinnie wszyscy razem :-D

[ Dodano: 2009-02-02, 17:29 ]
A teraz ja pochwale sie nowymi fotkami :-)
Tutaj Filip z tatusiem
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 18:31

a teraz włąsnie wrocialm ze spacerku, bylismy z mezusiem tak rodzinnie wszyscy razem
fajnie wam!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nam na takie spacery pozostaje tylko niedziela a i tak zazwyczaj nie chodzimy na spacer w niedziele bo albo wieje, albo pada, albo cos innego i tak w niedziele poruszamy sie samochodem czyli fotelik... a uwielbiam rodzinne spacerki!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 18:37

betka, no my teraz w weekend siedzielismy sami bo maz był w pracy, ma taka robote, ze chodzi po 4 dni a potem jeden dzien wolny i obojetnie czy to sobota czy niedziela czy swieta. Maja taki system czterobrygadowy wiec praca w ruchu ciagłym to jest. Czasami mnie to denerwuje bo jak jest jakies swieto a wszyscy maja wolne to on jest w pracy, to samo teraz w swieta było, tyle dobrze ze miał na ranna zmiane, wiec wigilie jedlismy o normlanej porze, bo jakby to przypadlo na południaowa to nie wiem jak bysmy to zrobili, no a od jutra idzie na nocki do pracy :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 18:38

wiola85, ale on fajowy jest!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moze nastepna bedzie u mnie dziewczynka to sie w swatke pobawie :-D

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

02 lut 2009, 18:50

wiola85, ale on fajowy jest!!! moze nastepna bedzie u mnie dziewczynka to sie w swatke pobawie
dziekujemy no no pomyslimy o ich wspolnej przyszlosci hahha :-D

Wiecie co widzialam, pamietacie jak pisałam o tym zamknietym watku?? to dzisiaj tam patrzyłąm pod wszystkimi tematami na stonie glownej sa zamkniete watki i jest tam watek listopadowki2008 :ico_szoking: az sie zdziwiłam, czyzby ktos go otworzył i my nic o tym nie wiemy :ico_noniewiem: no chyba ze cos wiecie na ten tamat :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

02 lut 2009, 20:08

no chyba ze cos wiecie na ten tamat
:ico_szoking: ja nic nie wiem. :ico_noniewiem: a gdzie to?? moze nas wiola nikt nie zaprosil :ico_nienie: albo nie wiem co to.... moze dla wtajemniczonych :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość