Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 wrz 2009, 22:10

witajcie marcóweczki :-)

Ja was tak tu cichutko doczytuję :ico_wstydzioch: żebym na bierząco była :ico_oczko:

Ja bym dziś skończyła 13 tydzień :ico_placzek:

tymczasem też jestem sama w domu.Mąż poszedł do kolegi na mecz aja siedzę i...ogladam mecz :-D i smsami przeżywamy z mężem to razem :-D

obiadki macie pyszne,u mnie nuda,gulasz wieprzowy,jutro nawet nie wiem,może coś na mieście :ico_wstydzioch: bo szkoda w domu siedzieć w wekend.

nie mam co za wiele z Wami tu przeżywać ale czasami się odezwę bo ciekawa jestem jak tam u was no i czytam i czytam :ico_oczko:

a co do agresywności zborry wiem jak to jest,sama nie raz mam ochotę strzelić.Pewnie,że człowiek kocha i nie chce ale czasem opada z sił.Wiadomo,nic nas nie usprawiedliwia ale książkowe reguły to jedno a życie to drugie niestety. :ico_noniewiem: więc i ja nie zaliczam się do mam idealnych :ico_haha_01: o ile takie są :ico_haha_01:

ja fizycznie ok,psychicznie chyba dziś mam dopiero lepszy dzień.wczoraj miną tydzień...czasu mi trzeba ale mam przy sobie cudownego męża,który na prawdę wiele mi daje sobą :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-09-05, 22:17 ]
riterka, zdrówka dla Jasia :ico_sorki:
u nas to podobnie wygląda bo Zuzia ma alergię z astmą i zawsze z kataru zapalenie oskrzeli i płuc było i duszności itp.więc współczuję.

a teraz Gabi ma jakiś dziwne wirusowe coś :ico_noniewiem: byliśmy wczoraj u lekarza bo coś jej na stopach i dłoniach wyskoczyło i bardzo swędzi,takie czerwone placki,myślałam,ze to jakaś grzybica,że gdzieś podłapała a to wirus ,który niedawno odkryli ,dotyka dzieci do 3 lat mniej więcej,ma antybiotyk normalnie :ico_szoking: i maści a do tego dowiedzieliśmy się,że ma egzemę :ico_szoking: kolejna choroba do doświadczeń,niedługo lekarzem będę mogła być :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

05 wrz 2009, 22:38

Witam Zubelku :ico_sorki: Fajnie że nas odwiedziłaś :-D Jak widzisz pustki u nas przy sobocie!

Riterka.. wpadaj na ciacho ... jeszcze nie śpię :ico_brawa_01:
Zborra Ciebie też zapraszam, ananaska jakoś wydłubiemy :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 wrz 2009, 22:46

Qanchita, no faktycznie pustki :ico_noniewiem:
ja to tak zaglądam bo jak sobie zrobicie zamknięty wątek,to już nie będę wiedziała co się dzieje ale mam nadzieję ,że cociaż na pw mi coś tam czasem napiszecie,jak się chowacie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

05 wrz 2009, 22:46

riterka no to zdróweczka!!!
Qanchita, dzięki...a może nawet by mi zasmakował, więsz jak to bywa w :ico_ciezarowka: Z Hanią to nawet znienawidzone grzyby w occie jadłam! :ico_haha_01:
zubelek, pisz kochana, mi będzie bardzo przyjemnie jak będziesz zaglądać...
jeśli to na prawdę egzema to współczuję...to generalnie niewyleczalna choroba, która czasem się wycofuje, a innym znow nasila...buziol!
mam nadzieję, że jakoś przy wsparciu męża staniesz na nogi! będę trzymała kciuki za Was!!!

dobranoc

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

05 wrz 2009, 22:49

zborra, no niby egzema ale facet na to popatrzył i tak stwierdził,Gabi ma tylko takie białe i trochę czerwone chrostki na rękach i nogach,to ją nie swędzi,nic się z tym nie dzieje po prostu jest chropowata trochę na reszcie ciała nie ma tego.no ale musze poczytać o tym bo o azs wiem sporo ale o tym jeszcze nic.

widzę,że się obiadacie.A mi apetyt miną kompletnie choć pozostałe obiawy jeszcze są :ico_noniewiem:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

06 wrz 2009, 09:10

Witam niedzielnie
zubelek, ojj kochana czytaj , pisaj - rób nam te przyjemność :ico_sorki:
Jak nie urok to s... masz kobieto droga 100 światów , mam nadzieję ,że doktorek się myli co do egzemy.... i wszystko skończy się tylko strachem :ico_oczko:

Babeczki dziękuję za wczorajsze zaproszenia :): , gdybyście mieszkały troszkę bliżej :ico_sorki:
Mnie aż tak nie ciągnie do słodkiego ....tylko czasami pogrzeszę :ico_haha_01:
Qanchita, cudne foteczki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

06 wrz 2009, 11:59

Wtam niedzielnie.
zubelku witaj,miło cię widzieć :-)
Qanchita cudo wkleiłaś ,podobne do mojego :ico_oczko:

i juz nie pamietam co chciałam do kogo napisać :(

U mnie w domu Łuki chory,mnie też coś bierze,na dworze zimno.Najgorsze,że od jutra Łukasz zaczyna przedszkole a tu zaczal mi smarkac i kaszleć :(
Ech zle się zapowiada oby szybko chorubsko sobie poszlo.

Miłego dnia :)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 wrz 2009, 12:51

hej!
widzę, że choroby się panoszą... :ico_chory: trzeba im wypowiedzieć walkę!
u nas póki co spokojnie...tfu tfu, odpukać.......
staram się nawet jak wietrznie to wyjść dwa razy na godzinny spacer...niech się wybiega...No i cynk podam przez 5dni, zobaczymy jak będzie. Po drzemce jedziemy znów na basen...
a ja od rana nieciekawie.......pokłóciłam się z mamą....... :ico_placzek: O dzieci...bo moja zaczepiała Baśkę, więc żeby już nie zwracać jej tysiąc razy uwagi zabrałam ją do góry na chwilę i miałam zejść jak się uspokoi. I co? moja mama wielki raban robi, jakbym specjalnie separowała dziewczynki...zabrała Basię do siebie...No i pękłam...wyłam jak dzieciak...wykrzyczałam sobie całą złość...ale nie wiem czy mi pomogło........na razie mama siedzi u siebie, ja u siebie.. :ico_noniewiem:
miłego dnia...

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

06 wrz 2009, 20:06

A co tu taka cisza?

zborra spokojnie,nie denerwuj się.Ja tez kłóciłam się z mamą gdy mieszkałam z nią.Teraz jestem daleko i kochamy się :-D a jak przyjechała do nas (była prawie rok) tez miałysmy spięcia od czasu do czasu. Tylko u mnie gorzej,bo moja mama nawet jak nie ma racji to sie nie przyzna do błędu :ico_noniewiem:

Miłego wieczorku :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

06 wrz 2009, 20:48

Witam wieczornie
Co do kłótni ....ale z teściową to mam to samo mimo ,że nie ma racji to sie nie przyzna do błędu :ico_puknij:

Ja dziś byłam na obiadku u teściowej.........był mniam-mniam kurczaczek ,ziemniaczki i mizeria po prostu pychota :-P i strasznie się objadłam nektarynkami........ :ico_olaboga: nawet nie wiedziała ,że mogę ich zjeść, aż tyle :): :ico_szoking:
:ico_ciezarowka: byliśmy zadowolenie :): :ico_brawa_01:

Buziam

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość