Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 09:33

Bry :-D

maly cala nocke przespal az do 6.45 zjadl i pospal do 9 a teraz szaleje u nas w łóżku :ico_brawa_01:

mi troche lepiej bo juz jak sie wysmarkam to moge oddychac przez chwile noskiem, robert u lekarza jest bo mu gorzej bylo..

milutka204, sto lat dla Klaudi :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

jedwabna, ojoj, te chorubska no...jak sie przyplaczam to odejsc nei chca, duzo zdrowka dla ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: i zeby maly nie zlapal niczego :ico_sorki:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

08 cze 2009, 09:37

Witam :-)
u nas nocka ok, synek spał od 20 do 5 wypił mleko i spała do 7.10
teraz drzemie, u nas słonko, może pójdę potem na ogródek
Witam stawiam za 5 miesięcy !!!!!
Wszystkiego najlepszego dla Klaudii :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 09:54

milutka 100 latek dla Klaudii :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Gusia dzieki :ico_sorki: i wzajemnie :ico_oczko:

moj maz wlasnie dzwonil i jest prawdopodobienstwo ze jeszcze dzis wroci do domku :ico_brawa_01: :ico_sorki:

ide cos sobie zrobic do jedzonka

a maly dzis na deserek ma jabluszka z winogronami w rozanym pire :-)

[ Dodano: 2009-06-08, 10:13 ]
Gusia jak rozetrzesz ziemniaka czy marchewke widelcem to nie robia ci sie grudki? ja kupilam sitko i mu przetre bo zostalam teraz bez blendera bo sie spalil :ico_zly:

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 10:30

jedwabna, takie malutkie sa, ale maly je je, bo te wieksze wybieram bo ost. mi sie wieksza zaksztusil, a jak nei chce sie rozetrzec tak jak powinno to wlasnie przez sitko robie, bo blender tez zostawia grudki czasami....

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 10:37

blender tez zostawia grudki czasami....
no wlasnie zauwazylam :ico_noniewiem:
ja wlasnie gotuje brokulki i ziemniaczka malemu. ciekawe co z tego wyjdzie. zobaczymy...

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

08 cze 2009, 11:07

Witam szanowne i dostojne grono Matek Polek i Matek Szkotek :P

Wyników Marty chyba nie będzie dzisiaj, jak będe u niej po obiedzie to dowiem się może czegoś więcej to napisze na forum...

Milutka wszystkiego naj dla Twojej Potomki!!!

Ananke podaj mi linka do tej galerii bo obejrzałbym tego mojego zięcia jak on wygląda, czy się nadaje i takie tam :) ...o Twojej fryzurze nie wspomne :)

Milenka wróciła wczoraj wieczorem do domku ze mną od teściów, bo u nich nocowała :)
Wykąpali ją i w ogóle full serwis, co prawda trzęsącymi sie rękami ze strachu ale dokonali tego :) Jak ją teściowa poubierała na wyjście to w domu kiedy ją zacząłem rozbierać to nie mogłem się do mojego dziecka dostać, tyle tego było..następnym razem muszę jej zwrócić delikatnie uwagę że to nie cebula i nie potrzebuje tylu warstw :ico_olaboga:

Wykąpałem ją o 21 + 150 ml. mleczka zagęszczonego kaszką i spała do 4.15, więc poszło następne 150 na śpiocha i spokojny sen do 8.00. Na 8.45 wizyta u Pani rehabilitantki i po powrocie standardowe :-D już 150 i spokojny sen...

Kliknąłem sobie odnośnik do galerii którejś z Was który był gdzieś wcześniej i widziałem że mamy takie samo hobby z mężem, czyli tzw. "strzelanki" czy inaczej ASG :)
Ja właśnie wczoraj byłem na takiej wypasionej akcji ze sprzętem ciężkim, gąsienicowym i kołowym w Trzebini. Jak będą jakieś fajne zdjęcia to wstawię :ico_brawa_01: jedno tylko nie wiem jak się to tu robi na forum...

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

08 cze 2009, 11:13

Marcia77, :-) http://picasaweb.google.com/Pesteczkowo pooglądaj :-) zapraszam

ja właśnie dotarłam od lekarza... heh... pani doktor moja zdecydowała, po wynikach laboratoryjnych i moich własnych, że to jeszcze nie cukrzyca tylko nietolerancja glukozy :ico_sorki: także nie jest źle... kontrolę mam w przyszłym miesiącu, w przyszłym tygodniu jednak obciążenie glukozą :ico_sorki:
Wyników Marty chyba nie będzie dzisiaj, jak będe u niej po obiedzie to dowiem się może czegoś więcej to napisze na forum...
:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bosheeee, co za kraj.. nam tutaj badania i wyniki robili w Sylwestra o 21 :ico_noniewiem:
Piotr pozdrów Martusię od nas baaardzo mocno :-)

Gusia - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za galerię :-) noo, to już prawie wszystkie mamy :-D

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

08 cze 2009, 11:19

Piotrek moja galerie przeglądales :ico_haha_01:, chlop moj co tydzien na strzelanki chodzi, i ciagle sprzet ulepsza :ico_noniewiem: jak na forum nie umiesz to moze do albumu marty wstaw ?
i czekamy na wiesci :ico_sorki:

jedwabna, ja dzis mojemu gotuje meisko ziemniaczka i marchewke bo brokul nie lubi :ico_noniewiem: jak mu daje to nei chce jesc i musze na szybko co innego i wtedy je :ico_olaboga: wybredne dziecko...

[ Dodano: 2009-06-08, 11:22 ]
własnie do mnei rob dzwonil zwolnienie do konca tygodnia ma, jest caly zainfekowany :ico_olaboga: :ico_olaboga: ten jak sie rozklada to na maxa, ehh, maly wstał z drzemki, ide troszke posprzatac, bo rano rob narozwalał wszystko dokokola :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

08 cze 2009, 11:37

witam

Nie mam narazie czasu ogladnac foteczki ale jak tylko znajde chwilke to ptrzyekam ze nadrobie :ico_sorki:

Dodałam wczoraj Emi do mojego mleczka na noc kleiku i jak normalnie spi do 5 to po tej mieszance obudziła mi sie o 2 w nocy strasznie głodna :ico_szoking: :-D
Wyników Marty chyba nie będzie dzisiaj
my to jestesmy chyba 100 lat za murzynami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

08 cze 2009, 11:40

Piotrek czekamy na dobre wiesci :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

a ja zrobilam juz zupke z ziemniaczka i brokulow, dodalam troszke kleiku ryzowego i 2 lyzki oliwy z oliwek. przetarlam przez sitko wszystko. ufff az mi goraco teraz...no ale wyszly 4 sloiczki. zaraz bede je gotowac i bedzie. a zaraz ide jeszcze ugotowac ziemniaczki, marchewke i troszke chyba ryzu wrzuce i dorobie wiecej sloiczkow :-)

wszyscy teraz chorzy...nawet mojego meza cos bierze. dzwonil i gadal przez nos :ico_chory:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość