Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

04 mar 2008, 14:06

czesc Laski...
dzis przezylam szok ;(
Moj Kacpi dzis powedrowal sobie sam do kuchni i ze zmywarki wyciagnal najweiekszy nóż jaki mam w domu... jak to zobaczylam to malo nie umarlam... przeciez on nie umie jeszcze calkiem dobrze chodzic i czesto sie przewraca ... szok na szczescie nie stalo sie nic... od dzis kuchnie mam zamknieta na klucz .. pokoj w ktorym z nim jestem chyba tez... a nawet nie zauwazylam jak tam poszedl bo zascielalam lozko.. bylam przerazona

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 mar 2008, 14:31

Delicja siedz w domu jak najdłuzej ja bym chciala naprawde jak masz możliwości to Ola cie bardziej potrzebuje
moja dziewczynka juz spokoj dzis był bawi sie od rana wiec mi kamień z serca

Mordeczka wcale ci sie nie dziwie ze zamarłas kurde ja bym tez padła

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 15:12

na początku będe płakać...uuuuuuuuuuuuuuu :ico_placzek: :ico_placzek: dostałam zapalenia w obu piesiach :ico_szoking: dziecko prawie roka a ja zapalenia dostaje (jak był mały mialam taki zastoj 2 razy)-jedna piers juz mi odpadla prawie-niemoge jej leciutko dotknac nawet-jak mi cos nieprzejdzie do jutro to lekarz mnie czeka :ico_placzek:

A Erysiowski po niedzielnym basenie ma glutki po pas-wody mu sie tone nalalo do noska: :ico_olaboga:

brawa za chodzenie :ico_brawa_01: -mój młody niby tez to mozna chodzeniem nazwac ale niezapierdziela jeszcze strasznie!!! od czegos do czegos to juz ladnie chodzi:)
tylko ze u nas jest tak-raz,raz,raz a np mojej kolezanki córcia chodzi raz...dwa...trzy tzn ze moj to jak sie pusci to biegnie hehe a tamta to tak ostroznie bardzo!!!
(ale ja dowodow na to niemam-jakos dawno mu fotek nierobilam ani nic :ico_noniewiem: )
zreszta moj Eryk jest szalony jakis-niewiem skad tyle energii!!! A no i śpi mi tylko raz dziennie ok godzinke :ico_szoking: wiec energia niewiem skad :ico_noniewiem:

Mordeczka tez bym zamarla-ja juz jakis czas temu zmywarke i szafke z chemia mam zabezpieczona takimi specjalnymi ze dziecko nieotworzy-kontakty zreszta tez!!! wiec moze pomysl o takim czym bo nieupilnujesz :ico_olaboga:

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

04 mar 2008, 16:14

Mróweczka ciepły prysznic na piersi , i okłady z schłodzonej białej kapusty pomaga na drugi dzień jzu ból masz z głowy i dużo masuj

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

04 mar 2008, 18:31

Mróweczka noś stanik, piersi nie będą tak bolały. No i kapusta o której wspomniała kamelek, ale ja ratowałam się tylko stanikiem i ściąganiem, ściąganiem, ściąganiem. Trzymam kciuki, za Ciebie. Mnie w szpitalu przykładali też lód ale to jest nonono, bo potem dostałam takich dreszczy, że trzęsłam się jak galareta z zimna. i dziewczyna z sali poleciła mi stanik. zadziałało. :ico_brawa_01:

kamelek odnośnie pracy, to czasem bym chciała już pracować, ale jak czasem wyjdę z domu i zostawiam Olenię z teściami, matko jak ona piszczy jak mnie potem zobaczy. dlatego jeszcze posiedzę z Olą :-) szkoda, mi jej zostawiać, mojego skarbka

Awatar użytkownika
AP
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 106
Rejestracja: 05 wrz 2007, 21:42

04 mar 2008, 19:38

Mróweczka współczuje :cry: Przechodziłam to przy Julce 5 razy pod rząd. istny koszmar. Uratowała mnie kapusta, masaże (mleko po ścianach tryskało) i laktator elektryczny ale taki prawdziwy kombajn ;-)

A u nas nadal tylko dwa zeby. Czy u kogos też tak? Niestety nic nowego nie widać :cry: Nie wiem jak to moje dziecko wszystko gryzie :-)

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 22:06

dzieki laski za rady!!!
juz jest o wiele lepiej-rano toz bolu i wymioty i z drugiej strony :ico_olaboga:
Ale juz jest spoko-jutro podskocze do lekarza albo po kapustke:) bo dzis to nieruszylam sie nawet!!!

delicja stanik nosze zawsze:) :-)

kamelek ciepla woda polewalam tzn prysznicem i duuuuzo wiecej dzis Eryka przystawialam i jest lepiej-co do masowania to kurde nawet sie dotknac niemoglam :ico_olaboga:

jak mialam zapalenia to mi jedynie antybiotyk pomogl wiec chyba lekarz :ico_noniewiem:
teraz to w sumie nawet sie moge dotknac :ico_brawa_01: mimo ze i tak jeden jest jak jeden wielki guz (a oddychac MAM CZYM :-D )

juz mialam dzis łapac jak Eryk chodzi-biore aparat a tu dooopa...akumulatorki rozladowane-moze jutro...

AP Eryk to juz uzebiony...ale niemartw sie skoro pierwszego zeba ma przed rokiem to nie jest zle :-)

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

04 mar 2008, 22:15

Cześć dziewuszki! Jakoś nie moglam dziś wpaść, bo taka piękn pogoda u nas,że grzechbyło w domu siedzieć :-) :-)

Mróweczko jezu to faktycznie dziwne, teraz dostajesz zapalenia, a ty chyba pisałaś że już nie karmisz, czy się mylę? Ja to nie mam z tym doświadczenia, ale posłuchaj dziewczyn :-) :-)

Mordko[/b[ nóż :ico_szoking: :ico_szoking: to faktycznie musiałaś się najejść strachu, jezu :ico_olaboga: :ico_olaboga: , my tylko kibelek zamykamy, choć już i na to się denerwuje :-) :-) , najgorzej jest jak wstajemy rano, on oczywiście leci jak szalony do babci, a jak u niej jeszcze zamknięte to jezu płacz, lament i zgrzytanie zębami no i wali w drzwi :-D :-D

[b]Delicja
ja też jeszcze nie planuje iść do pracy :-) :-) , pewnie mama same smakołyki podsuwała, co? :ico_oczko:

Kamelek kurcze szkoda mi Cię, a może faktycznie przeszłabyś na 3/4, o ile nie będzie bardzo mniej kasiorki :-) :-)

AP nie martw się zębami, niektóre dzieci do roku żadnego nie mają!

No dobra idę sie chyba położyć!

Ale dziewczyny muszę stwierdzić z żalem,że mało piszemy :ico_nienie: :ico_nienie:

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

04 mar 2008, 22:30

Cześć Laseczki.
Ale mam do nadrobienia, ale najpierw wam napisze ze nie poszłam do pracy, raczej oni mnie nie przyjeli :ico_zly: , a szef tej firmy zapewniał mnie że od 1 marca będe na 100 % pracować :ico_zly: , ale co się okazuje, że oni wzieli osobę z urzędu pracy, która spełniała warunki czyli nie skonczyła 25 lat i była zarejestrowana 12 miesięcy jako bezrobotny. A ja tych warunków nie spełniłam bo jestem na wychowawczym i mam 28 latek. No i mają osobę za darmo czyli nie muszą z własnych pieniedzy opłacać , bo urząd pracy płaci za tą osobę. I się wciekłam, bo obiecali takie kokosy, dobrze że się nie zwolniłam z poprzedniej pracy bo bym straciła wychowawcze. No i zostaje w domciu z moim maleństwem, z jednej strony się ciesze bo troszke szkoda było by mi małego, a z drugiej strony to naprawde już bym chciała wyjść do ludzi.

a niebyło nas tak długo ponieważ wyjechałam dou mamy. Kamilek ma już 4 zębole, jeszcze samodzielnie nie chodzi, ale już próbuje się puszczać. Daje mi popalić bo ciągle by za ręce chodził, a o chodziku już zapomniał, nie chce w nim siedzieć.

Ide was poczytać Pa

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

04 mar 2008, 22:45

caro jeszcze karmie-w sumie to nie jako posilek tylko przegrycha:) i lulacz w dzien:)!!! no malo malo :ico_olaboga: piszemy

hektorka lipa z ta praca-ale ten plus ze posiedzisz jeszcze z Młodym:)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości