Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

02 mar 2012, 19:43

mam dwóch maluszków pierwszy 3 latka, no a drugi wiadomo dopiero co skończył roczek:) chodzi już od prawie dwóch msc, ostatnio strasznie mi chorowali mały miał dziś taką biegunkę wszystko poszło mu bokiem cała pościel musiałam zmienić, a śmierdziało, fee :ico_zly: co najważniejsze nazywają się Marceli i Olivier, a zdj jak znajde to wyślę.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

02 mar 2012, 21:18

Madziorka więc sama widzisz u nas ten panel nie wyszedł też tak dokładnie, bo mleko wyszło 0 :ico_szoking: , a na fast wyszło że jest alergia :ico_olaboga: , no ale przynajmniej wiem o co chodzi :ico_sorki: , też już wydałam na te badania kasy że :ico_olaboga:

izabelka pewnie maluchy rota miały :ico_sorki: , bidulki małe
napisz jeszcze coś więcej, bo musisz nadrobić :-D

Najważniejsze!!! Mały zjadł butlę nutramigenu z kleikiem kukurydzianym i nawet się nie skrzywił :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

02 mar 2012, 22:41

mój synek to się urodził ze spodziectwem, i za jakiś rok albo więcej będzie miał zabieg jeden a potem po 1,5 roku kolejny i chirurg powiedział że na każdy zabieg po jakie 2 tyg w szpitalu.

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

03 mar 2012, 23:11

mój synek to się urodził ze spodziectwem
jej a co to takiego?
na każdy zabieg po jakie 2 tyg w szpitalu
:ico_pocieszyciel:

U nas od razu widać poprawe odkąd mały pije nutramigen :ico_brawa_01: . W nocy ładnie spał, w dzień spokojniejszy no i skórka ładniejsza :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izabelka19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 lut 2012, 19:32

04 mar 2012, 11:24

To świetnie, co to spodziectwo?! najlepiej zobaczyć w internecie jak to wygląda w każdym razie ma nie do końca ujście cewki moczowej takie jak powinno być, i uregulowanie tego to jeden zabieg, a drugi to naciągnięcie napletka, bo niema, jego żołądź jest że tak powiem jest goły i to będzie drugi zabieg.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

04 mar 2012, 12:44

izabelka witaj. my sie jeszcze nie znamy!!!! wspolczuje , ale wazne ze mozna to skorygowac zabiegiem i nie bedzie sladu tak? slyszalam cos o tym ale przyznam ze powierzchownie...

pokazesz nam fotki dzieciaczkow??
ktorej stycznia urodzilas? i ktory z chlopcow jest styczniowy? Oliwier? czy MArcel?

Marcel mi sie podoba!

buzok no widzisz u nas tez mleko 0 a nutramigen na tapecie!

ja jeszcze troche zaluje ze odstawilam ketotifen. ponoc to bdb syrop dla alergikow , ale kurcze kazdy mowi co innego... pediatra twierdzila ze nie jest juz konieczny.. a my tez bylismy za tym zeby go nie faszerowac
potem slysze ze to jeden z najbezpieczniejsztch i najlepszych lekow na alergie i nie powinno sie go odstawiac
i teraz nonono

trzeba od poczatku chyba zaczac
a on dziala dlugofalowo wiec nie od razu sa rezulattay po rozpoczeciu...
hmmm



ja mam luzu chwile
olaf spi
adam z leonem w kosciele
jak przyjda to sie pakujemy i jedziemy do rzeszowa na sesje rodzina do studia fotograf. kupilam w ub roku na grouponie
no ciekawe co wyjdzie z tego

najbatrdziej mi zalezy na fajnych fotkach chlopcow

spadam

milego niedzielkowania

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

04 mar 2012, 13:18

drugi to naciągnięcie napletka
Adrianowi naciągnęła doktorka na wizycie domowej płacz był przy każdym sikaniu po tym przez całą dobę, a teraz jest już ok :ico_sorki:
u nas tez mleko 0 a nutramigen na tapecie!
ciekawa jestem czy też u Was by było 0 gdybyście zrobili ten fast na mleko :ico_noniewiem: , bo ja jakoś teraz temu panelu nie wierze :ico_noniewiem:
ketotifen
nigdy nie słyszałam o ty syropie :ico_noniewiem: . Adrian teraz pije Aerius :ico_sorki:
do rzeszowa
ooo to będziesz jakieś 3h drogi ode mnie :-)
na sesje rodzina do studia fotograf
czekamy na foteczki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 16-03-2012, 22:22 ]
Dziewczyny czemu nic nie piszecie?
Ja pokarze Wam kilka nowych fotek
[img][img][img]http://images49.fotosik.pl/1388/07790eed9fca9c64med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images49.fotosik.pl/1388/1bf200877a86f186med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images45.fotosik.pl/1436/393e3ed09a523f57med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images43.fotosik.pl/1435/e5f4b3b5bdfc9893med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images39.fotosik.pl/1380/a114f0f9ea3a30a0med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images40.fotosik.pl/1426/596965426797e281med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images38.fotosik.pl/1425/ef8ee385d0ee1671med.jpg[/img][/img] [img][img]http://images35.fotosik.pl/1247/538ceb3891e2a95cmed.jpg[/img][/img] [img][img]http://images45.fotosik.pl/1436/2285fc206fcf0d66med.jpg[/img][/img] [/img]

u nas ciągłe borykanie się z alergią Adriana :ico_placzek:

Aniula jak się czujesz?
Piszcie coś bo smutno tu bez Was :ico_placzek:

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 mar 2012, 15:48

Hej

buzok14, sliczne fotki :ico_brawa_01: Adrianek to juz duzy chlop :ico_haha_02:
wspolczuje alergi :ico_pocieszyciel:

U nas troche sie pokomplikowalo bylam tydzien temu na 3 dni w szpitalu z Nadia dopadl nas rotawirus naszczescie juz jest wszystko dobrze :ico_sorki:

Ja czuje sie dobrze choc nie powiem robi sie ciezko :ico_noniewiem:
Pogoda u nas ladna pierwszy gril zaliczony :-D wiekszosc czasu spedzamy na dworzu :ico_oczko:

A co tam u was?????????????

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

29 mar 2012, 14:15

CZESC DZIEWXZYNY

ja z pomocA oLAFA P[ISZE
WIECSORKI ZA literowki i capsa hee

wklejam aktualne fotki nasze z sesji
nie taka jaka sobie wymarzylismy. malo porfesnonalna i spontaniczna ale kilka zdj na pamiatke zostanie

a u nas wszystko bdb
OLo wreszcie zaczyna pojmowac samodzielnie chodzenie hehe

na widok dziadka albo taty idzie zapominajac o pomocnych naszych rekach a tak to sie czai jeszcze
ale rozkreca sie raz dwa
mimo ze ma juz 14,5 mies to nas zaskoczyl tymi samodzielnymi kroczkami bo nie wydawal sie na tyle silny a tu prosze

no ale widac ze w slady mamy dazy bo ja mialam 15 mies hehe

poza tym zdrowy wesoly pogodny smieszny przekochany
przedszkolak rownie super

mieszkaniu trwaja przerobki..
instalacji elektryki
takze na razie konca nie widac

ale podlogi zamowione. wymarzone piekne.
schody tez zamowione
i koncem kwietnia te dwie robotki powinny byc zrobione
a wczesniej lazienka.
kuchnia dopiero w maju pewnie
i moze w czerwcu sie wprowadzimy
chyba ze znow cos wymnyslimy i dodamy
jak to bywa ciagle

ale czas mamy
takze bez pospiechu

a co u was??
napiszcie dziewczyny i fotki pokazcie jak sie brzdace pozmienialy

buzok wiesz u nas alergia sie unormowala. trzymamy scisla diete.
i olafa nie meczy swedzaca skorka
kaszel czy katar
czuje sie naprawde duuzo lepiej. i jest OKunikamyspacerow w wilogtne i b wietrzne dni. choc nie da sie tego zredukowac do zera bo codziennie wychodzimy gdzies tam. ale nie mam juz cisnienia na dluegie codziene chodzenie bo uslyszalam ze jemu takie spacery nic dobrego nie daja a moga zaszkodzic na drogi oddechowe
nalewka bursztynowa tez super dziala
poza tym inne rzeczy naturalne i jest super
oby tak dalej
zadnych inhalacji od dawna nie stosowalismy
a jak jest u was? z czym sie borykacie najbardziej??

a z tymi testami to ja sobie daje spokoj.. na razie i tak nic niwego nie wprowadzamy i na nutramigenie jedziemy.
teraz znow jest refundacja i cena b niska. ale musze dostac od alergologa zaswiadcz bo azs juz nie obejmuje znizka

Aniula oj wspolczuje rota brr ale dobrze ze po wszystkim. a jak tam brzuszek rosnie? pokaz!

pozdrawiam

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 29-03-2012, 13:56 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

29 mar 2012, 21:27

Witam!
Madziorka fotki super :ico_brawa_01: , ale nic nowego, bo Twije zdjęcia zawsze są śliczne :ico_sorki:
Aniula jeju to się z małą namęczyłyście, dobrze, że Ty nie zlapałaś rota, bo dopiero by było :ico_olaboga:
Pokaż się Kochana, ciekawa jestem jaki masz brzuszek :-)
Madziorka, my też trzymamy dietkę i alergii się nie dajemy, i muszę przyznać, że jest coraz to lepiej, choć czase mój mały łakomczuszek coś podjada malutkimi kęskami z naszych talerzy :ico_sorki: , ale to takie malutkie ilości :ico_sorki: i jest oki :ico_sorki:
Dajesz małemu nalewkę bursztynową????
Ja też ją mam :ico_noniewiem:
No i ogromne :ico_brawa_01: za chodzenie małego :ico_brawa_01:

U nas ok, czekamy na wiosnę, bo już tak było fajnie, przez te kilka dni wiosennych :ico_sorki: , a tu znów pogoda okropna :ico_zly:

P przyjeżdża za tydzień :ico_brawa_01: już nie możemy się doczekać :ico_brawa_01:

Adrian to okropny łobuz :ico_olaboga: , czy Wasze pociechy też tak dokuczają?
Aduś włazi wszędzie :ico_olaboga: mimo, że wie, że ja mu tam nie pozwalam to ten się śmieje zawadiacko i dalej broi :-D . Ciągnie za włosy, nawet czasem szczypie :ico_zly: , a to tylko po to, żeby potem się poprzytulać :-D
Uwielbia psy, jak usłyszy szczekanie to naśladuje i z chęcią by pobiegł do tego psiaka :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości