NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

21 cze 2011, 14:31

hEJ, MY JUZ PO BIODERKACH, WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU I NIE MUSIMY WIĘCEJ SPRAWDZAC :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super
magda1614, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla synusia za wage :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Marcelina tez jeszcze piastki zaciska...
aga216, ladna sukienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
patrycjaaa, mala ostatnio tez tak reaguje na moja tesciowa... Jak ja bierze na rece to mala zaczyna u niej doslownie ryczec i zadne uspokajanie nie pomaga, dopiero jak daje mi Marceline spowrotem to mala sie u mnie uspokaja.. tez nie wiem dlaczego tak reaguje...

Tesciowa dala mi dzisiaj pieniazki na ciuszki na chrzest dla malej i umowilam sie z siostra P., ze w poniedzialek pojedziemy razem do miasta, wiec moze kupimy jakas inna sukieneczke..

A chrzcimy 9 lipca o 14.00 :-D

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

22 cze 2011, 00:05

czesc dziewczyny, my w polsce. calkiem fajna podroz mielismy. pozno chodze tu spac i zmeczona jestem jak cholera...

Aniu, zdrowka dla Karolinki-makabra, bardzo mi przykro, ze tak wyzszlo i ze nie mozesz przy niej byc, wspolczuje wam obu... :ico_sorki:

tabogucka, olej wszystko, jeszcze tylko kilka dni...

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 cze 2011, 11:40

Aga216 Fintifluszka dzieki dziewczyny....no ja juz nie wytrzymuje ....ale dzielnie sie usmiecham odliczam dni do wyjazdu i planuje wielkie sprzatanie i delektowanie sie cisza.... :ico_oczko: chociaz nie bardzo wiem co mam niby zrobic z poniszczona (dziury i zadrapania)podloga???!!!!i strasznie mnie to doluje ...bo to byla ozdoba calego domu ta drewniana podloga a teraz nedznie wyglada :ico_olaboga:
i wyobrazcie sobie ze nawet mi emalie z wanny obszypali walac zabawkami :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: to chyba nie jest normalne????wasze dzieciaki tak nie robia prawda????

[ Dodano: 22-06-2011, 11:41 ]
jeszcze 5 dni :ico_brawa_01: oby szybko zlecialo...


adzis rano znow mnie trafilo ...bo wstaje a oba laptopy u niej za zamknietymi drzwiami ... :ico_puknij: ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 cze 2011, 13:04

adzis rano znow mnie trafilo ...bo wstaje a oba laptopy u niej za zamknietymi drzwiami ... ...
paranoja normalnie :ico_szoking:
wyobrazcie sobie ze nawet mi emalie z wanny obszypali walac zabawkami to chyba nie jest normalne????wasze dzieciaki tak nie robia prawda????
:ico_szoking:

ona sie czuje chyba pania twojego domu :ico_szoking: :ico_szoking: normalnie uwierzyc nie moge, ze ktos moze miec taki tupet :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 cze 2011, 14:28

tez nie wierze...pije kropelki uspakajajace w sypialni zamknieta bo sie boje ze komus krzywde normalnie zrobie...rano zaczelam kuchnie ogarniac (bo syf nie ztej ziemii-np stare jedzenie dzieciakow z przed 2-3dni typu nadgryziona brzoskwinia zdechly kurczk z niedzielnego obiadu ktory nawet nie w lodowce stoi :ico_nienie: ) a ona znad laptopa kzyczy zebym zostawila bo ona posprzata....akurat... zrobilam te najgorsze rzeczy typu zmienic torbe z odpadkami z jedzenia posortowalam smieci-4 torby :ico_szoking: i oczywiscie sitko ze zlewu odmylam z zarcia bo ona tego nigdy nie robi az sie zlew zatyka :ico_olaboga: nop i cos co mnie do goraczki doprowadza....ona zawsze zmywak i 2 sciereczki zostawia mokre i brudne w zlewie z woda i z brudnymi naczyniami :ico_puknij: przeciez to smierdzi i jest cholernie niehigieniczne....

[ Dodano: 22-06-2011, 14:31 ]
i teraz juz po 3 godzinach powedrowala do kuchni.....

a ten jej maly rozumiem ze dziecko ale nie moje bo ja bym swojego u kogos w goscinie mocno pilnowala....lata krzyczy rzuca zabawkami....za kazdym razem jak cos leci na podloge mam mini zawal-bo to kolejna dziura...a miueszkamy tu od konca lutego a podloga tak naprawde juz do wymiany...i sciany do odmalowania :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 cze 2011, 14:31

tabogucka, :ico_szoking: :ico_szoking: to ona u siebie w domu musi miec jakis smietnik :ico_szoking: :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 cze 2011, 14:34

Tesciowa dala mi dzisiaj pieniazki na ciuszki na chrzest dla malej
to super oby sie udaly lowy :ico_sorki:

[ Dodano: 22-06-2011, 14:38 ]
jakis smietnik
nigdy nie bylam i nie bardzo chce chociaz ponoc mam wpasc jak bede teraz w PL w lipcu :ico_noniewiem: ale mysle ze mieszkanie ni ejest w najlepszej kondycji bo z tego co wiem to jest malutkie a mieszka tam jeszcze 18 letnia siostra...chociaz z drugiej strony z tego co zauwazyla przez te pare dni co jej partner byl u nas to on zajmuje sie dzieciakami bardziej i tak jakos mniejszy przy nim byl balagan....
wiec moze on dba...chociaz ona na niego psioczy i robi mu cholerne awantury o nic np.o to ze syna na skypie chce zobaczyc a ona nie moze bo na facebooku aktualnie siedzi :ico_puknij: itp.zreszta teraz kazala mu sie wyprowadzic...

[ Dodano: 22-06-2011, 14:40 ]
ona jest niezle ziolko ale tak potrafi zrobic z siebie bidulke ze moj M. to jej wierzy i mu jej szkoda :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ja sie nie wcinam bo to sie pewnie by tylko na mnie zemscilo!!!ale babsko ma tupet i sprytna jest...trzeba jej przyznac...no nic 5 dni tylko :ico_sorki:

[ Dodano: 22-06-2011, 14:41 ]
Sejana a pisalyscie z dziewczynami ze wasze maluszki zaciskaja jeszcze piastki ...moj Szymcio tez...a to zle ...bo wogole nie wiem o co z tym chodzi....

[ Dodano: 22-06-2011, 14:48 ]
a to moj grubasek jakis tydzien temu :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

22 cze 2011, 14:55

TABOGUCKA to jakis horror i tak podziwiam za cierpliwosc ja od razu bym zrobila awanture i kazala sie wynosic
my dzis tez po wizycie na bioderka i tez jest ok wiec to byl ostatni raz :-)
wieczorkiem chcialam dac malej butle ze sztucznym mleczkiem ale cos ostatnio nie chce mi go pic ;/ tylko cyca toleruje a wy jakie mleczko podajecie ja mam bebilon pepti

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

22 cze 2011, 15:35

jakie mleczko podajecie ja mam bebilon pepti
ja karmie tylko cycem...czemu podajesz formule??? u u nas w uk mowia ze tylko cyc...ale pewnie w pl co innego...

[ Dodano: 22-06-2011, 15:41 ]
to jakis horror
no ...wlasnie weszlam do pokoju w ktorym oni spia :ico_olaboga: sciany biale porypane i porysowane kredkami plus wysoko widze ze ona zarysowala walizka... :ico_olaboga: a do tego pomidorki roizkwaszone na tej bialej scianie i tapeta ponadrywana.... :ico_placzek: nie wierm w jakim stanie jest podloga bo akurat materac lezy...ale dzieciaki tam sie duzo na niej bawily tzn walily czym popadnie z calej sily a siostra nie reaguje.... :ico_szoking: serio szkoda gadac bo i was do depresij doprowadze...a najgorsze jest to ze moj chlop to pierdola i wszystkie te naprawki i malowanie ja bede musiala zrobic....oczywiscie zajmujac sie caly czas dzieckiem....
bedzie kupa roboty i pewnie jescze nie raz zaplacze jak odkryje reszte zniszczen po ich wyjezdzie...jedyne co mnie trzyma na duchu to to ze to b edzie po ich wyjezdzie :ico_sorki: czyli wiecej ich nie zobacze :ico_brawa_01: a przynajmniej nie w moim domu :-)

[ Dodano: 22-06-2011, 15:43 ]
ja mam bebilon pepti
jak bylam na antybiotyku albo gdzies wychodze a nie udalo mi sie sciagnac mleka to daje malemu takie gotowe z kartonika SMA ale nie wiem czy to jest w Pl....

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

22 cze 2011, 18:49

tabogucka, to ja ci wspólczuje bardzo takiej szwagierki :ico_sorki:

A ja chcialam sie pochwalić wam ze sie OBRONIŁAM i juz mam wolne uff teraz to sobie odpocznę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość