ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lis 2011, 14:39

witam

ja poki jestem w domu jeszcze chyba nie prosilam o zajecie sie Kalinka czy Mila, mama jak chce Mala wziac na spacer to bierze..tescie dzis beda miec "chrzest" bo my zaraz wychodzimy do kina i oni maja sie zajac dziewczynami w tym czasie..jesli potrzebuje cos zrobic to moja mama jak jest to przyjdzie na chwile do dzieci..tesciowa jeszcze nigdy nie byla dluzej niz 30-40 min wiec tez specjalnie sie Kalinka nie zajmowala, za to chetnie biora Milke do siebie a Mila lubi u nich byc, wiec gdy musimy jechac cos zalatwic do miasta to Kaline bierzemy ze soba a Mila do dziadkow..

a wlasnie sobie zdalam sprawe ze 15.11 konczy mi sie 20 tyg urlopu macierzynskiego :ico_olaboga: jak to przelecialo :ico_olaboga: jeszcze tylko 14 dni dodat. urlopu i moj urlop wypoczynkowy i do pracy :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 lis 2011, 16:49

szkieletorek i jak zabawa, wybawiłaś się, czy dzwoniłaś co chwile do domu jak Lilcia się czuje i czy nie płacze????
Było super chociaż ciężko mi było wyjść z domu i się z mała rozstać, troszku łezki mi się polały .A zabawa super , muzyka grała zajeb..... ale 23 ja już bardzo zmęczona byłam i śpiąca .Ostatecznie o 00:30 byliśmy w domu , piersi miałam takie już twarde z nawału ale akurat mała obudziła się na karmienie .W nocy pięknie spała budziła się 3 razy ale od razu zasypiała w koszyku i spaliśmy sobie do 9 .
Potem śniadanko i okazało się że rodzinka z śląska wpadła do nas z wizytą niespodzianką.
Mała pięknie znów w dzień śpi a my mamy odpoczynek.

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 lis 2011, 17:03

szkieletorek, to kochana córa, dała rodzicom wychodne bez alarmów, i daje dziś odpocząć no no, super:):):)

Dziewczyny a czy któraś ma te przepisy na bułeczki i ciasteczka co to kiedyś szkieletorek nam dawaa, bo ja miałam zapisane ale mi się nie zapisąło raz wszystko co robiłam z moimi przepisami i przepadły:( Jak któraś ma to prosiłabym o podanie mi ich:)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

13 lis 2011, 19:14

szkieletorek, to kochana córa, dała rodzicom wychodne bez alarmów, i daje dziś odpocząć no no, super:):):)

Dziewczyny a czy któraś ma te przepisy na bułeczki i ciasteczka co to kiedyś szkieletorek nam dawaa,
wysłałam na priv :-)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

13 lis 2011, 20:45

moni26, dziękuję Vi bardzo:) Jutro może ciasteczka porobie z córcia, no i te bułeczki na dniach też w końcu zrobię:)

my wieczorny spacer jeszcze zaliczylismy. Mała umęczona, bo nie chciała w południe spać, młody w wózku jeszcze śpi. Sama bym spac już poszła.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

13 lis 2011, 21:08

Dziewczyny a czy któraś ma te przepisy na bułeczki i ciasteczka co to kiedyś szkieletorek nam dawaa
Chyba izus mówiła ze je przeniosła o działu z przepisami .Ale nie wiem gdzie to jest .

Kocura nie chciałabyś albo ktoś z twoich znajomych pieluszek Pampers kupić?
Mam 2 paczki Pampers 3-6kg po 96 szt w jednej i chętnie sprzedam .Paczki nieotwierane.
I powiedzcie mi ile takie paczki w sklepie kosztują?

Czy jak karmię piersią to mogę jeść sery pleśniowe? Nie chodzi mi o bolący brzuszek czy wysypkę , ale w ciąży nie wolno było jeść więc ciekawa jestem jak teraz to wygląda.

Tak malutka wyjątkowo dała nad odpocząć . Popołudniu też się troszku zdrzemłam a teraz mała już wykąpana i powoli widzę że ją bierze śpioch.

Jutro jak tylko wstaniemy to jedziemy do lokalu ustalić dania na chrzciny , zakupić napoje i soki.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

13 lis 2011, 21:15

szkieletorek, super,że zabawa udana :-)

Myśmy wskoczyli w pieluszki nr 3 jakiś czas temu, więc mnie się nie przydadzą.
A najlepsze jest to,że ja miałam kilka opakowań pieluch, które trzymałam pod łózkiem i kurde też znalazłam jeszcze pakę 2, sztuk 94 :ico_szoking:

No, ale postanowiłam,że zrobię z nich tort pieluszkowy dla synka siostry :-)
Może mi się uda :ico_haha_01:

Ja niedawno jadłam ser pleśniowy, bo sobie przypomniałam,że lubię, a w ciąży nie jadłam :-D

[ Dodano: 13-11-2011, 20:16 ]
Spytam siostrę, czy by nie chciała pampersów.
W sklepie kosztują chyba ok. 50 zł, ale nie powiem Ci dokładnie, bo kupowałam ostatnio ze 2 miesiące temu.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lis 2011, 21:58

pampy bez promocji u nas 55-56 zl, w promocji w Real'u da sie dostac czasem za 42 zl.

ja ost tez mialam prawie cala pake 2 i oddalam dla potrzebujacych bo juz mialam otwarta, a na pewno sie komus przydala :-)

my bylismy dzis na Listy do M. dla mnie troche przereklamowane, ani za duzo komedii ani romantyzmu :-/ choc mojemu A. lezka sie zakrecila :ico_szoking:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

14 lis 2011, 00:47

a ja sklerotyczka szybciutko stawiam :ico_tort: za 9 tydzień Doriana:), który to robi ostatnio za naturalną 100% antykoncepcje, jak ochota jest to nasz syn postanawia wtedy nie spać, a jak my już zmęczeni czekaniem odpuszczamy sobie temat i idziemy spac to synuś tez po 5 min śpi

No i dziś dzień w miarę, mała nie wiele histeryzowała, wieczorem troszkę ze zmeczenia bo w dniu nie spała, a tak ładnie 2 spacerki zaliczone, poszalała, pobiegała, bajki razem pooglądąłysmy a jutro planuję wspólne pieczenie ciasteczek z nią, no i wypad na miasto na troszkę sama, bez dzieci, odstresowac sie ze słuchawkami w uszach:):):):)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 lis 2011, 09:19

hej dziewczyny

ledwo was doczytałam, usiadłam wczoraj ale alarm sie właczył i cycusia wołał i później już nie weszłam

ladybird byłoby super spotkać sie w parku na wiosnę, jeszcze Izabellle zwerbujemy :ico_sorki: hihi
no właśnie Iza też sie dugo nie odzywa :ico_noniewiem:

u nas wekend zleciał nawet nie wiem kiedy
w piatek byliśmy u znajomych, przy okazji zaliczyłam wizyte na pogotowiu :ico_olaboga: ale ludzi tam było w piatek :ico_szoking: masakra wszyscy z maluszkami :ico_olaboga:
a ja biedna z tym moim chorym pęcherzem :ico_placzek: ale znajomego spotkałam to wcisnoł mnie przed kolejkę :ico_brawa_01: nie musielismy z dwójką dzieci czekac wśród tych chorych ludzi :ico_noniewiem:

mimo wszytsko Maja coś złapała przez wekend, bo dzis w nocy katar jej sie straszny zrobił i nie wiem czy migdałków nie ma powiększonych :ico_noniewiem:
chciałabym isc z nią do lekarza, ale nie chce młodego ciagnać do dzieci chorych :ico_olaboga: nie ma z kim zostać :ico_olaboga: nie wiem jak ja to zrobie :ico_placzek: pozatym mam go w tym tygodniu zaszczepić :ico_noniewiem: mam nadzieje ze sie nie zarazi od Majki :ico_olaboga:

[ Dodano: 14-11-2011, 09:52 ]
szkieletorek, fajnie ze sie pobawiłaś :ico_brawa_01: tak sie obawiałaś a widzisz niepotrzebnie :-D
No, ale postanowiłam,że zrobię z nich tort pieluszkowy dla synka siostry :-)
fajny pomysł :ico_brawa_01: podobno to nic trudnego, trzeba wiedzieć gdzie co uwiązać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość