Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

20 lis 2007, 11:45

Witajcie dziewczyny....Ja dzis wstałam i czułam sie dobrze,a poszlam do sklepu i zas zaczal mnie bolec brzuszek...Popoludniu jade do lekarza,maz ma wrocic wczesniej z pracy i ze mna jechac-to zobaczymy co i jak.Asiu super,ze z malenstwem wszystko ok i juz tak mało Ci zostało :ico_brawa_01: ...robak tak ja wiem wlasnie,ze organizm sie zaczyna oczyszczac tez o tym czytalam...Dobra dziewczynki ide cos porobic w domu i sie poloze zeby nie wywolywac wilka z lasu...Buzka

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 lis 2007, 11:53

Iwona ja tez mam wizyte w czwartek .Mama juz spakowana fajnie sie masz........ :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 lis 2007, 13:14

Iwonka super już nie długo zobaczysz mamę i bedziemy już też spokojniejsze ,że nie jesteś sama w domku w tych naj bardziej oczekiwanych chwlach. Szkoda faktycznie ,że masz tak daleko do lekarza, ale wizyta w szpitalu tuż tuż , to myśle że twoja Kruszynka poczeka. :ico_brawa_01: Bo Tobie to już naprawde końcóweczka została. Jola_85, no uważaj z tymi bólami , aby cię nie dopadło w naj mniej oczekiwanym momęcie bo przeciesz też jesteśś sama w domu z resztą jak każda z nas pewnie :ico_olaboga: no ale cóż tak już jest!! :ico_noniewiem:
Co do tego oczyszczania organizmu to wiecie każdy organizm chyba inaczej, bo moja koleżanka to mówiła że rozwolnienia dostała ok 19-20 potem ok 24 dostała skurcze i o 2 w nocy mąż ją zawiózł do szpitala i urodziła przed 7 rano. Więc to chyba tak różnie bo przeciesz w takim razie to wy powinnyście już leżeć na porodówkach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A jeszcze wam nie pisała, ja nie chodziłam na szkołe rodzenia i mój lekarz powiedziała mi ,że jak bede za 2 tyg u niego to przeprowadzi zemna przyspieszony kurs przed porodowy, wszystko mi wytłumaczy i mężowi co ma robić , a ja jak mam oddychać .Fajnie co!!! I tak chyba zdecyduje się rodzić u niego w wejherowie , tak wczoraj widziałam że chciała by abym tam przyjechała, a nie do redłowa. troszke to dalej , ale może trafie że bedzie na oddziale. Moja kumpela najpierw chodziła do niego przez całą ciąże potem rodziła właśnie u niego w szpitalu i traf chciała,że strasznie się męczyła i nie mogła urodzić nie miała już siły przeć ,a on na chwile przyjechała do szpitala jak się dowiedział i odebrał jej poród, lekko nacisnoł jej na brzuch i mała wyskoczyła, a tak nie wiadomo ile by sie jeszcze męczyła. więc ja też może trafie . :ico_oczko:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 lis 2007, 13:25

hej laseczki :-D
no u mnie z żołądkiem dzis lepiej,zobaczymy jak bedzie do konca dnia :ico_noniewiem:
o 15 jade do znajomej ktora urodzila ,takze w koncu sie z domku wyrwe na ploty :ico_oczko:
tak przegladalam listopadowki i one juz prawie wszystkie rozpakowane :ico_brawa_01: jejku jak ten czas leci :ico_szoking: teraz nasza kolei :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie co albo mi sie wydaje albo Wy macie czesto te wizyty u lekarzy swoich,ja chodze raz w miesiacu a jak czytam to zawsze ktoras z Was wlasnie ma isc do lekarza :ico_noniewiem:
ja 3 ide tez na wizyte i zaraz po chcemy z mezem spotkac sie z polozna,bo chcemy by nam pomogla przy porodzie,bo tez nie chodzilismy do szkoly rodzenia i zupelnie nie wiem jak oddychac i wogole moj Adam niech sie dowie jak wogole bedzie mogl mi pomoc przy porodzie.Ciekawe ile sobie zazyczy za porod slyszalam ze ok 500 zl taka pzyjemnosc,jeszcze sie dowiedzialam ze ponoc u nas w szpitalu nie ma znieczulenia zewnatrzoponowego nawet za oplata :ico_szoking: musze w koncu wybrac sie do szpitala i wypytac wszystkiego bo troche sie zaniepokoilam :ico_noniewiem:
a Wy bedziecie chcialy miec znieczulenie??ja myslalam zeby na wszelki wypadek mieli dla mnie dawke :-D

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 lis 2007, 13:39

robak, witaj !! Ja na poczatku tak do końca 3 miesiaca miłam wizyte co 2 tyg bo milam zagrożoną , potem od 3 co miesiąc a od 7 miesiaca co 3 tyg, no a terz to już pewnie do końca co 2, a słyszałam ,że do tego mojego to tak 3 tyg przed terminem chodziły dziewczyny co tydzień. Ja nawet nie mysle o znieczuleniu, raczej nie będe nawet sie o nie pytać , nie che , chcę i wiem ze dam rade urodzić sama!!! Co do porodu rodzinnego to jestem w szoku :ico_szoking: u mnie w oby dwuch szpitalach które mam do wyboru poród rodzinny jest bezpłatny. :ico_haha_01: Wiem że w tym jednym to w zeszłym roku kosztował 250zł , ale teraz jest za darmo!!!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2007, 14:49

robak no ja mam podpisana zgode na znieczulenie wiec w razie czego dostane o ile bede rodzic w dzien bo w nocy nie ma anestezjologa tylko ja bym wolala bez bo boje sie tej igly ona jest naprawde duza i wbijaja ja w kregoslup
ja tez nie mam czesto wizyt u ginekologa u tego prywatnego to tak mniej wiecej co 6,7 tygodni a w szpitalu chyba tylko z 3 wizyty

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

20 lis 2007, 18:29

Cześć dziewczyny najnowsze wiadomości!!! JOLA W SZPITALU NA PATOLOGI , PEWNIE ZOSTANIE JUŻ DO KONCA ŹLE SIĘ CZUŁA I JEDNAK POJECHAŁA I ZOSTAWILI JĄ JUŻ . Z MALUSZKIEM CAŁE SZCZEŚCIE WSZYSTKO OK . Napisze mi potem wiecej bo narazie nie wiel wie !!!! Ta to się ma biedna!! :ico_olaboga:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

20 lis 2007, 19:35

o kurcze!!! biedna jolcia nasza :ico_placzek: ale przynajmniej bedzie miala opieke caly czas.wazne ze z synkiem wszystko dobrze.bidula :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 lis 2007, 20:58

biedna Jolcia ale dobrze ze z dzidzia wszystko ok
Jolcia trzymaj sie

[ Dodano: 2007-11-21, 09:32 ]
Czesc Wam no ja myslalam ze dzisiaj ostatnia bede a tu niespodzianka ale widzialam ze Asikk juz byla tylko u nas nic nie napisala
dziewczyny zostalysmy tylko w 3 na forum bo martagree o ile dobrze pamietam nicka tez sie nie odzywa ciekawe co u niej moze juz ma swoje dzieciatko przy sobie

u mnie dzisiaj nocka okropna powrocila zgaga ale to moja wina bo sie strasznych rzeczy najadlam na wieczor a i budzilam sie co godzinke siku doslownie co godzinke

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

21 lis 2007, 10:32

Witajcie kobitki!!! jejku ja dziś pierwsza :-D :ico_szoking: U nas wszystko ok , a Jolcia jeszcze się nie odezwała poczekam jeszcze chwilke i potem do niej napisze, Macie buziolki od niej!!!! Ja wczoraj wieczorem się strachu najadłam , siedze sobie i oglondam M jak Miłość a tu nagle skurczi ból brzucha ale brzuch mometalnie twardy jak głaz, mysle sobie maluszek się przeciaga i spoko, ale mineło ok 10 min i znowu :ico_szoking: i tak miałam do 21.30 nie mogłam się połozyć tak mnie bolało, tylko siedziałam i się kiwałam na fotelu. A mój lekarz stwierdził jak byłam w poniedziałek ,że brakuje mu tych telefonów odemnie z informacją o skurczach i wykrakał :ico_olaboga: ale na szcześci pszeszło i nocke miałam ok.
A co u was bo dzis cichutko tutaj u nas!!! :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-11-21, 09:34 ]
iwona83, he he w tym samym czsie pisałysmy , ale ja gaduła się rozpisała i wyprzedziłaś mnie!!! Ale jestem jestem!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość