Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

11 mar 2008, 22:54

aga0406, asiam_26, qunick, Dziękuje za komplementy w imieniu Dominisi. Naprawdę nieźle zasuwa a jakbyście widziały jak ucieka jak chce jej sie coś zabrać np: miskę od kota :-D to jest dopiero sprint

Małgorzatka, Sprinterka to z niej jest ale za to nie ma ząbków jedne dzieci szybciej chodza a inne mają piękne perełki.

Dorota.M., ja Dominice podaje obiadki w słoiczku rzadko raz w tygodniu a tak to sama robie nasze dzieciaczki nie są już niemowlakami. Podaje jej spagerii z kurczakiem z gerbera bardzo go lubi. Kurteczki wiosenne mała dostała na roczek od mojego brata w komplecie z spodniami są naprawdę super wkleję zdjęcia. Z cherroko czyli tesco.

[ Dodano: 2008-03-11, 22:00 ]
Obrazek Jedna z kurteczek, druga jest tego samego fasonu tylko różowa i na zamek do kompletu są spodenki w tym samym kolorze

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 09:37

dzeiwczyny dzieki za mile slowa dotyczace pazurkow

Dorota
rosol parowka i nie pamietam co tam bylo nasze dzieci juz dawno moga dostawac.a szczegolnie rosolek, przeciez jest pozywny i zdrowy. czytalam nawet ze dzieciom tez mozna podawac przy przeziebieniu na zwalczenie choroby. Tymekje to co my- wczoraj np kotleta mielonego :)

myszka_f
z Dominisi niezla sprinterka. i kurteczka bardzo ladna

dziewczyny jak zrobimy spotkanie moge wam wszystkim zrobic pazurki. nie ma sprawy:)

a Tymkowi wychodzi 11 zabek. w koncu dolna prawa dwojka. a wczoraj spotkalam sasiadke jej synek za 3 dni bedzie mial roczek i ma juz... 14 zebow. ale mowi ze ona juz nerwowo nie wytrzymuje bo maly marudzi prawie non sto, zeby ida jeden za drugim. zreszta widac bylo ze nerwowa kobieta

milego deszczowego (u was tez pada??) dzionka

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

12 mar 2008, 10:55

Dorotka, dziewczyny
http://www.osesek.pl/co-kiedy-w-diecie- ... c-z-5.html
na tej stronce jest co można dziecku podawać po roku życia

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 12:17

witajcie kochane

nie mam teraz zbytnio czasu aby do was zajrzec :ico_placzek: :ico_placzek:
mam do pilnowania dwuletniego synka naszych znajomych bo niestety u nas w Jastrzebiu nie ma miejsc ani w zlobkach ani w przedszkolach :(
a do tego szykuje nam sie jeszcze przeprowadzka
ale z tego to sie bardzo cieszymy i juz nie mozemy sie doczekac :D:D

Dorotko bardzo Ci wspolczuje takiej tesciowej, niestety sama mam tesciową, ktora sie wszystkiego czepia ale ostatnio postawilam sie i powiedzialam co o tym wszystkim mysle i mam spokoj...


Dominis przy koledze chce robic wszystko tak jak on...
coraz ładniej chodzi samodzielnie i nawet przez maly prog sam przechodzi :)
nie mam zadnych problemow z maluchami nawet spac ida o tej samej porze
grzecznie sie bawia, nie bija i nie dokuczaja sobie :D

mam nadzieje, ze jak pojda spac o 12 to zdołam was dokladnie poczytac...

pozdrawiam was bardzo gorąco!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

12 mar 2008, 13:22

Dorota.M., :ico_szoking: nie moge uwierzyc w to jak cie tesciowa traktuje :ico_szoking: tez bym sie usmiala gdyby moja tesciowa w prog mi weszla i tak powiedziala, nie dziwie sie ani tobie ani twojej mamie, dobrze ze chociaz w swojej mamie masz wsparcie. Ja nie rozumiem dlaczego ludzie sa tacy bezczelni. :ico_zly: Te obiadki jak pieszesz mala nie przepada za niektorymi, to po co kobieta przychodzi z nimi kiedy powinna zaufac matce i wiedziec ze matka najlepiej zna swoje dziecko i wie co dla niego pozywne i zdrowe,a przede wszystkim czy dziecko za tym przepada! Julka je sloiczki od 12 miesiaca, czyli po prostu spaggetii w takich wiekszych kawalkachz sosem i pokrojone warzywka z miesem, przyzwyczajamy ja teraz do tej formy i dajemy czas do 15 miesiecy kiedy to juz chcemy calkowicie zamknac temat sloiczkow i przejsc na nasze obaidki. Julka czasem zje nasze obiadki a czasem nie chce, bo nie ktore np to jej nie smakuja albo forma jest zbyt gesta, lub granulkowata. Ale nie kumam, jak np Agatka je lub nie je sloiczkow, to po co kobieta z nimi przychodzi, jedzenie ktore sie w domku gotuje jest najzdrowsze bo i najswierzsze bo nawet jak pisze ze nie zawieraja konserwantow to i tak najlepiej i najzdrowiej jesc swierzo ugotowane bo przy pasteryzacji znikaja wartosci odzywcze. Szcegolnie jak juz dziecko lub np paroweczke czy jajeczniczke to juz tylko w rece klaskach ze sie przyzwyczailo do takiej formy jedzenia. Nie kumam twojej tesciowej... i wspolczuje ci szczerze, napewno ci bardzo przykro, nie pozwol sobie wmowic ze zle zywisz mala. tesciowa jest tylko zla ze sie wydalo ze obgaduje cie za plecami. A jak tak blizej spojrzysz na sprawe to zobaczysz ze tesciowa tak nagle wyleciala z toba w roli zlej matki, jak myslisz dlaczego ci o tym powiedziala? Ja mysle ze ona chciala w tobie wniesc wyrzuty sumienia, ze skoro jestes zla matka, lub twoja praca w domu jest niczego nie warta to rownie dobrze mozesz wrocic do pracy. twoja tesciowa jest madra kobieta wie gdzie czlowieka uderzyc by zabolalo, nie chce tu nikogo obrazac ale mysle ze twoja tesciowa manipuluje ludzmi tak ze na pierwsza mysl nic nie widac, bo moze po prostu ma stare zardzewiale przekonania, ale jesli sie glebiej o tym pomysli to mozna dojsc do wniosku ze tesciowa dala ci poczucie bycia zla matka zebys zrezygnowala z siedzenia w domu bo juz nie bedziesz tak bardzo pewna tego argumentu ze najlepiej zeby Agatka byla z toba.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 13:37

Dorotkoco do teściowej to rzeczywiscie przesadziła...normalnie zgadzam sie z Mamcia Kochana

Eve :ico_brawa_01: gratuluje przeprowadzki :ico_brawa_01:

wczoraj byłam z Kacprem na szczepieniu i był bardzo dzielny:)normalnie jestem z Niego dumna :-)

Dziewczynyznów potzrbuje pomocy zniemieckim...mam napisac odpowiedzi na pytania...i opis miasta niemieckiego...opis jeszcze jakos sprobuje napisac...mozne znjade cos w ksiazce...ale potzrbujeosoby ktpra by mito sprawdiziła...a napytania to juz wogóle nie wiem jak odpowiedizec po niemiecku :ico_placzek:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 13:43

dzieki Anilewe...

niestety nie znam niemieckiego, wiec nie potrafie Ci pomoc... :(

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 mar 2008, 13:45

Hejka

U nas dzisiaj strasznie wieje :ico_olaboga:
Zrobiłam sobie dzisiaj dzień wolnego i jestem w domku :ico_oczko:
Posprzątałam w końcu mieszkanko do porzadku a Wojtaszek sobie śpi teraz

Eva a gdzie sie będziesz przeprowadzać?
Taki latek w domu to nie źle musisz mieć, pewnie karuzela na całego przy dwóch urwisach hihi

Pytanko czy wasze dzieciaki też wypluwają jedzenie? Nie wiem czy to nowa zabawa Wojtuli ale jak coś je to weźmie do buzi pomieli i zaczyna wypluwać :ico_szoking: z uśmiechem na twarzy

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 13:50

aga0406 pisze:Eva a gdzie sie będziesz przeprowadzać?
Taki latek w domu to nie źle musisz mieć, pewnie karuzela na całego przy dwóch urwisach hihi


Agus przeprowadzamy sie do Kaczyc...;)

a wiesz nawet nie mam problemow z urwiskami
bardzo ładnie sie bawia
teraz obaj usneli i mam chwilke dla siebie
a jak nie spia to sa w pokoju Naci i tam sie bardzo ładnie bawia samochodami :)

[ Dodano: 2008-03-12, 12:52 ]
moj Dominis zaczyna wypluwac jak juz nie chce jesc
i tez przy tym smieje sie...

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 13:58

Kacprowi tz siew zdarzało wypluwac...teraz juz raczej tego nie robi:)

[ Dodano: 2008-03-12, 13:02 ]
wszystkiego najlepszego dla Patryka synka Mysiaac z okazji 13 miesiaczka:)i szybkiego powrotu do zdrowia:* :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość