Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

30 maja 2007, 12:17

a te ceratki są z wkładami jakimiś ?czy jak dzidzi przecieknie to się ja myje , czy trzeba zmieniać?

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

30 maja 2007, 12:36

Ceratka jak ceratka, nie przecieka. Zmieniasz tylko prześcieradło i wycierasz ją. No chyba, ze się zużyje to trzeba wymienić. Ale dokładnie Ci powiem jak mi przyjda i je obejrzę.

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

30 maja 2007, 14:00

Ile wy macie rzeczy, o których ja nawet nie pomyslałam. :ico_olaboga: ceratka pod przescieradło. Musze wpisac na liste.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

30 maja 2007, 14:05

wisienka to wyjdzie w praniu wszystko...jeśli chodzi o laktator to jaki polecacie? bo ja sie zastanawiam nad chicco bo jest tańszy od aventu ale nie wiem sama...i czy kupujecie sterylizator podgrzewacz i takie "temosik"na butelkę?

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

30 maja 2007, 14:50

lala ja mam avent isis,bo slyszalam wiele dobrych opinii, ale chicco chyba tez jest dobry,,, ja sie nie znam hihi :-D
a jesli chodzi o sterylizator i podgrzewacz to wyjdzie w praniu.. jesli masz zamiar karmic piersia to podgrzewacz moze byz zbedny.. a bez sterylizatora tez mozna sie obyc... przeznaczajac jeden garnek i w nim wygotowywac butelki....
jesli jednak karmi sie butelka to taki sterylizator rzeczywiscie moze byc bardzo pomocny...i wygodny.. :-D

mysle, ze z takimi zakupami to lepiej sie wstrzymac jak juz dzidzia bedzie... bo nie wiadomo jak bedzie z naszym pokarmem.... hihi :-D
takie jest moje zdanie :-D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

30 maja 2007, 15:13

madziorka hihi pisze:[b]
mysle, ze z takimi zakupami to lepiej sie wstrzymac jak juz dzidzia bedzie... bo nie wiadomo jak bedzie z naszym pokarmem.... hihi :-D
takie jest moje zdanie :-D


dokładnie!!! Ja nie kupuję jeszcze takich rzeczy, zawsze mozna dokupić na bieząco, przeciez po porodzie nie wywozą nas na bezludną wyspę :-D
Tremosik przyznam, ze mam od kuzynki, a ona mówila, ze uzyła go raptem 2 razy

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

30 maja 2007, 15:57

termosik kupię jak będzie potrzebny laktator tak samo - coprawda wiem ze jest on potrzebny ale różne są przypadki a moze sie okazać ze nie będę miala pokarmu (odpukać)
a ta ceratka to jest dosyć gruba wiec myslę ze szybko sie nie przetrze podkłady jakie mam dla siebie są duzo gorszej jakosci

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

30 maja 2007, 16:32

dzięki dziewczyny :-D

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 maja 2007, 18:05

Ja dostalam w prezencie zastaw "Avent na dobry poczatek" i jest tam i laktator i sterylizator... Co do podgrzewacza to kupilam sobie sama bo doszlam do wniosku ze moze sie przydac jak Dzidzia zacznie jadac cos innego niz cycus... Wiekszosc moich zakupow byla uzalezniona tym, ze w Norwegii wszystko jest strasznie drogie i dlatego korzystalam z pobytu w Polsce i zaopatrzylam sie w to za co tu zaplacilabym kilka razy wiecej... Ale gdybym byla w kraju to na pewno wstrzymalabym sie z tym podgrzewaczem... Zgadzam sie z Madziorka i Alineczq, zawsze mozna cos dokupic i chyba jeszcze nie bylo osoby ktorej nic by nie brakowalo, wszystko sie okaze

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

30 maja 2007, 19:17

U nie laktator jest wymagany przy przyjściu do szpitala. Więc zakupiłam przez allegro..... Podgrzewacza nie mam a butelki mozna kupic samowyparzające się (takie do mikrofali) np. z canpola

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość