Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

27 mar 2009, 22:22

ziolo007 pisze:A Wy juz szykujecie pomalu torbe do szpitala?

narazie jeszcze o tym nie myślę. Chyba czas zacząć się rozglądać za potrzebnymi rzeczami. z ta poduszką to jusz przesada do nas do szpitala trzeba mieć zeczy dla siebie i malucha a tak wszystko raczej jest. Jak jest niespodziewany poród to wszystko ci dadzą piżamę i ciuszki dla dziecka tylko ze później musisz je oddać.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

27 mar 2009, 22:28

ziolo007 pisze:Wzielam sie za szukanie pracy dla meza. Napisalam cv i troszke mi to czasu zajelo


Maz chce zmienic prace??
myszka_f pisze:macie już pokarm


ja tez zauwazylam, ze mam ale jakos sie ze mnie nie leje

ramonka pisze:przynajmniej masz zajecie ja na razie musze zamknac etap pracy zeby spokojnie pomyslec o sobie


Ja to samo...ramonka, a co Ty tak tryskasz energia? ja jak weszlam w 3 trymestr to jestem bardziej zmeczona i ociezala i plecy mnie cholernie bola, wiekszosc dnia i nocy, nic mi sie nie chce a sprzataniu domu to nawet nie mysle.

[ Dodano: 2009-03-27, 21:31 ]
Hmmmm, tez jeszcze o torbie do szpiatal nie myslalam.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:36

Ilka79 pisze: a co Ty tak tryskasz energia?
no wlasnie nie wiem co mi sie stało :ico_olaboga:
Sprzatam wszystko co popadnie dzisiaj chodniki wyszorowałam :ico_olaboga: :ico_olaboga: balkon lsni, kwiatki posadzone :ico_oczko:
Nigdy w zyciu nie miałam tyle energii chyba :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:38

Ja wole w 9 miesiacu ciazy juz nie myslec o zakupach. Jedynie w maju planuje kupic wozek.
Im blizej czerwca tym szybciej mi czas leci. Chcialabym miec ciaze za soba... 9 miesiecy to zdecydowanie za duzo. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:39

ziolo007 pisze:Chcialabym miec ciaze za soba... 9 miesiecy to zdecydowanie za duzo.
duzo ale kurde jakie to fajne 9 miesiecy :ico_brawa_01: zwlaszcza te kiedy dziecko juz kopie :ico_sorki: bedzie mi brakowało tego brzuszka

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 22:41

Ilka79, maz nie jest zadowolony z obecnej pracy. Wiec pomagam mu szukac. Trzeba probowac az w koncu sie uda.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

27 mar 2009, 22:44

ziolo007, a co twoj maz robi?

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

27 mar 2009, 23:02

ramonka, moj maz jest szefem kuchni. Marzy mu sie jednak praca w centrum Londynu, a juz najlepiej w hotelu na tym stanowisku. Jest wiele ofert jak i wielu kandydatow, takze troszke ciezko. W sumie tam gdzie pracuje to juz prawie centrum, ale mimo wszystko to ciagle druga strefa, a w pierszej sa lepsze zarobki.

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

28 mar 2009, 04:15

ziolo007 pisze:Ja wole w 9 miesiacu ciazy juz nie myslec o zakupach.


Ja tez, chce wszystkie zakupy zrobic pod koniec kwietnia, przygotowac ubranka i miec z glowy, ewentualnie na poczatku maja musze wyprac wozek, kolyske i pare rzeczy doprowadzic do porzadku po pierwszym dziecku, bo nie bede miala nowych, ale juz wykluczone, ze pod koniec maja bede cos robic, teraz mi ciezko, a co dopiero pozniej, zreszta jeszcze dom musze doprowadzic do porzadku. Najlepiej to chcialabym miec to wszystko zrobione jeszcze w kwietniu. A pozniej odpoczywac, bo przyjda......noce nie przespane i ciagle cyc przygotowany do karmienia i jeszcze drugim dzieckiem bede musiala sie zajac. No nic ja mysle o odpoczynku, nic nie robieniu w maju. A zreszta tez nic nie wiadomo dziecko moze sie pojawic szybciej...

ramonka pisze: jakie to fajne 9 miesiecy zwlaszcza te kiedy dziecko juz kopie bedzie mi brakowało tego brzuszka


Mi tez bedzie brakowalo...i wogole juz nie planuje 3 ciazy, wiec musze sie ta nacieszyc bo to prawdopodobnie moja ostatnia. A tak mi szybko leci ta ciaza. A za brzuszkiem to sie pozniej teskni. Niby sie teraz juz chce zobaczyc to dziecko i nie mozemy sie doczekac, ale jak sie juz urodzi to bedziemy myslec o brzuszku..

[ Dodano: 2009-03-28, 03:18 ]
ramonka pisze:no wlasnie nie wiem co mi sie stało
Sprzatam wszystko co popadnie dzisiaj chodniki wyszorowałam balkon lsni, kwiatki posadzone
Nigdy w zyciu nie miałam tyle energii chyba


Zazdroszcze Ci, a ja taka leniwa, nic mi sie nie chce i wiecznie zmeczona jestem...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

28 mar 2009, 10:38

Ilka79 pisze:A zreszta tez nic nie wiadomo dziecko moze sie pojawic szybciej...
masz racje wiec troche szybciej wszystko pasowałoby miec gotowe :ico_sorki:
Ilka79 pisze:wogole juz nie planuje 3 ciazy, wiec musze sie ta nacieszyc bo to prawdopodobnie moja ostatnia.
ja to chciałabym jeszcze jedno dzieciatko ale to bardzo odlegle plany :ico_sorki:
Ilka79 pisze:Zazdroszcze Ci, a ja taka leniwa, nic mi sie nie chce i wiecznie zmeczona jestem...
ja to powtarzałam przez 6 miesiecy i modliłam sie zeby wreszcie to zmeczenie przeszło bo miałam dosc sama siebie :ico_noniewiem:
ziolo007 pisze:moj maz jest szefem kuchni.
kochana to masz dobrze :ico_oczko:

u mnie dzis prawdziwa WIOSNA cieplutko sliczna pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wreszcie sie doczekałam i mam nadzieje ze zima juz w tym roku poszła sobie na dobre :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość