Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 wrz 2009, 21:10

sylwia.uk, no właśnie, na odległość to zawsze jest cudownie. Ale u nas się na to nie zanosi :ico_haha_01: bo mieszkamy w jednym domu....i generalnie nie mogę narzekać, bo mieszkamy tak od 3lat i jest świetnie! rodzice bardzo nam pomagają, super się dogadujemy...ale jak to nawet w najlepszych układach, trafi się gorszy dzień i nonono...no cóż.....pewnie nam przejdzie niebawem...
Blask, oj, mniam co za pyszności!!! właśnie ja od czaasu :ico_ciezarowka: kocham mizerię! mogłabym jeść codziennie...hehehe

my byliśmy na basenie..było miło, aczkolwiek coś nasze dziecko dziś nie do opanowania... :ico_noniewiem: Potem skoczyliśmy do znajomej i co? mloda ugryzła kolegę w ucho! :ico_wstydzioch: ale...on potem zachecony przeze mnie (bo mu ciągle gadałam, że jak Hania tak robi to ma oddac :ico_wstydzioch: ) ugryzł ją w palec...a po godzinie znów! ojojojoj, co za wiek.........aż ręce opadają czasem...
no...Haniucha śpi...ja po kolacji...poklikam chwilę i do spania. Jutro kolejny beznadziejny poniedziałek...

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

06 wrz 2009, 22:03

zborra, Twoja córeczka to wulkan energii :):
Powiem Ci szczerze ,że jak patrze na zdjecie Hani , a jest ono naprawdę suuperowe , to strasznie mi się śmiać chce , bo kojarzy mi sie z wąchaniem trawki :): :ico_haha_01: :ico_puknij: ja to mam skojarzenia :ico_puknij:
Oczywiście nie gniewaj sie na mnie :)

Dobranoc syskim :*:*:*

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

06 wrz 2009, 22:08

spoko spoko...
ona jest 100razy groźniejsza niż wulkan! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

06 wrz 2009, 22:55

Hehe... Blask ja mam dokładnie to samo skojarzenie jak patrzę na foto Haneczki :ico_brawa_01:
Słodka i energiczna dziewczynka ! Zborra... kolejne dla równowagi będzie jak aniołeczek (przynajmniej tego Ci życzę ) :ico_sorki:

Dziś się nie udzielałam bo miałam zajęty dzionek. Od rana obiadek a później znajomi których nie widzieliśmy od pół roku :ico_szoking:
Ale miło było :ico_brawa_01:

Teraz lecę spaćku :ico_spanko:
Spokojnej nocy Kochane :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

06 wrz 2009, 23:34

Witam się wieczorkiem :)

Hania to rzeczywiście wulkan energiiBunt 2 latka a taki aniołek na zdjęciu :ico_brawa_01:
Wieczór spędziłam na oglądaniu ,,Gladiatora,, na koniec filmu :ico_placzek:
Cały dzień leżałam i jadłam tak na przemian.

Buziaki Dobranoc :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 wrz 2009, 08:00

Dzień dobry :ico_ciezarowka:

Wstałam skoro świt bo mąż do pracy poszedł i nie wiem co teraz ze sobą zrobić, bo ja dopiero na 14 idę :ico_puknij:

Całe niebo pokryte chmurami :ico_olaboga:

Miłego dnia dziewczynki :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

07 wrz 2009, 10:51

Jaka tu ciszaaa :(
Nic nie piszecie a ja nie lubie monologów :(

Qanchita u mnie też pogoda bleee ,do tego choroba się przyplatała :(

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 wrz 2009, 16:07

Cześć Sylwia :ico_brawa_01:

Choroba się przyplątała? Do Ciebie bezpośrednio? Ja boję się zimy bo zawsze łapałam jakieś przeziębienie na które działał tylko antybiotyk no a teraz nonono :ico_zly:
Przyjdzie się leczyć tylko miodkiem , cytrynką i soczniem malinowym... oby to wystarczyło :ico_sorki:

Rzeczywiście dziś pustki tu straszne :ico_olaboga:
Ciekawe gdzie nasze mamuśki wywiało :ico_ciezarowka:

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

07 wrz 2009, 16:44

Elo babolki
Mnie dziś tak za bardzo nie było w domku , więc nie pisałam.
Byłam u królowej matki - czytaj teściowej :-D :ico_haha_01: i umyłam jej okna :ico_oczko: pogadałyśmy , poklachałyśmy ......było miło :):
U mnie pogoda pod chmurką ..................niby nie pada ,ale tak szaro buro i ponuro ....

Buziam

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

07 wrz 2009, 16:58

Blasku, Ty to się umiesz podchlebić :ico_brawa_01: okienka teściowej :ico_oczko:

U mnie tez nie pada:) a poranna szaruga zamieniła sie w piękne słońce i temp. 25 st. więc lato jeszcze mamy :ico_brawa_01: No tylko że ja siedzę w pracy na II zmianie i czuwam nad wysoką jakością % :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], KylieTab i 1 gość