Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

19 paź 2010, 16:18

mama Izuni, ciesze sie ze Izunia coraz wiecej mowi :ico_brawa_01: u nas tez z dnia na dzien wiecej słowek :-D

A co do siekania to u nas jest dokładnie tak samo jak u ciebie. Teraz jak jestem na l4 to sie wzielam za niego ale nic nie dzialą, dochodzi do tego ze jak go rano wyciagne z łozeczka to on wstrzymuje sie z moczem przez kilka godzin zeby tylko nie zrobic na nocik, dopiero jak załoze mu pampersa na spanie popołudniowe to tam nasika.
MArtwie sie bo nie chce zeby tak robił, ale widac moze kontrolowac mocz, ale on poprostu boi sie u uparl sie ze nie nasika na nakłądce i na nocniku :ico_olaboga:

Ja tez witam nowa kolezanke, ciesze ze jest nas coraz wiecej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509:

A co do mdlosci to ja miałąm dosłownie kilka razy ale to nic wielkiego, czyli czuje sie super, mam jeszcze problemy z tym brzuszkiem bo mnie pobolewa, ale tak jest ok.
A ze spaniem to tez nie spie bo nie mam szans, jak pracowałam to tam nie bylo mowy o spaniu, a teraz jak Filip spi to ja robie inne rzeczy, a jak zasne popołudniu co zdarzyło mi sie dwa razy i to na samym poczatku to potem w nocy nie mogłąm zasnac.
Zreszta ciezko mam z zasypianiem nie wiem czemu, dlugo sie wierce i krece w nocy :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 paź 2010, 16:47

dziewczyny, moja Pola tez jeszcze w pieluchy sika, próbowalam w lecie, ale sytuacja była taka sama jak u wioli mała wsztrymywała, aż sie jej pieluchę załozylo.
Stwierdziłam, że odpuszczę na jakis czas. Teraz jak tylko się lepiej poczuje znów spróbujemy, w koncu musi załapać. Najwazniejsze, żeby sie nauczyła zanim pójdzie do pkola :-)
A z gadaniem to jezyk jej się rozwiazał jak skonczyła 2 latka, takze dziewczyny niedługo bedziecie chciały, żeby wasze pociechy na chwile zamilkly :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

19 paź 2010, 17:12

Witam Was ponownie:)

To niesamowite uczestniczyć w każdym wydarzeniu w życiu dziecka- każda "mała" sprawa zawsze jest tą najważniejszą. Z miłą chęcią czytam Wasze posty dotyczące siusiania Waszych maluchów :ico_haha_02: :ico_haha_02:

Co do mdłości mnie męczą od 6 tygodnia. Budzę się z nimi i zasypiam... niestety! Choć mam wrażenie, że od kilku dni jakby zmalała ich intensywność:) Oby się wreszcie zakończyły. Czego Wam również życzę :ico_haha_02:
A jak u Was z apetytem?? Bo mi powoli powraca chęć do jedzenia. W końcu musiało to nastąpić :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

19 paź 2010, 19:40

ja juz uciekam powoli, biegunka przeszla po mocnej herbacie i gorzkiej czekoladzie nie musialam nic kupowac w aptece no i jakos dzis tu wysiedzialam. Teraz sprzatam, ubieram sie i jade do domu a tam kolacja i spacccc :ico_spanko:

Do jutra :ico_papa:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

19 paź 2010, 20:38

Ja dopiero teraz mogę usiąść przed kompem.Wróciłam z zakupów i kupiłam spodnie.
Co do mdłości to miałam je tylko wtedy jak byłam chora, czyli przez jakieś 1,5 tyg. i raczej były wywołane odrywaniem się flegmy po całej nocy niż ciążą. Teraz mam tylko wrażenie, że się nie najadam i co jakiś czas muszę coś przegryźć-taką ociupinkę, najlepiej jakiś kwaśny owoc.
Patrycja cieszę się, że biegunka przeszła.
Co do nauki siusiania to z opowieści siostry mogę dodać, że jej syn (teraz ma 3 lata 8 m-cy) szedł bardzo długo w zaparte i ani nocnik, ani nakładki, ani brawa, nagrody nie pomagały.Pewne dnia mały sam z siebie stwierdził, że chce na sedes :ico_brawa_01: i teraz nie ma już problemu.Oby Wasze pociechy jak najszybciej polubiły siusianie do nocnika lub sedesu.

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

19 paź 2010, 20:44

hej jesli chodzi o sikanie to u nas wyglada to tak ......Natasza wysika sie wszedzie byle nie do nocnika :-D ostatnio załatwiła sie w szafie :ico_szoking:
wie doskonale gdzie sie sika ale tylko w teorii ....no ale za miesiac konczy 1,5 roku i zaczynamy intensywna nauke .....ciekawe co z tego wyjdzie :-D :-D

a jesli chodzi o pieluszki Aby zamówić dzienny zapas pieluszek (5 sztuk w wybranym rozmiarze) zarejestrujcie się na www.pamperspremium.pl, hasło Streetcom to: Dry Max! :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

20 paź 2010, 10:47

czesc dziewczyny

witam nowe kolezanki i gratuluje :ico_brawa_01:

Aniu pytalas moze gina o ruchy dzidzi??

milego dnia

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 paź 2010, 12:30

hej
Aniu pytalas moze gina o ruchy dzidzi
z tego co pamietam to Patrycja pytała i lekarz jej powiedział, ze to na dzidzi jeszcze za wczesnie :ico_oczko:

a ja dopiero do pracy przyszłam, rano posadzilismy z meżem pare drzewek owocowych i jeszcze przyszła pani od ogrodu dokończyć część, wygląda slicznie :ico_brawa_01:
Przed chwilą powiedziałam kierownikowi , że jestem :ico_ciezarowka: , okazało sie, ze wiedział tzn. domyslał sie :-) , zreszta kolezanka z pokoju tez mówiła, ze pdejrzewała, kurcze az tak sie zmieniłam :ico_noniewiem: :-) , a jako ciekawostka nasza sekretarka, pytala się, czy jestem w ciąży jak byłam na początku, ledwo test zdazyłam zrobić :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

20 paź 2010, 12:39


a jako ciekawostka nasza sekretarka, pytala się, czy jestem w ciąży jak byłam na początku, ledwo test zdazyłam zrobić :-)
U mnie podobnie jedna pytała się "czy przypadkiem nic mi w brzuchu nie rośnie?" Ja byłam wtedy w 5 tyg. i nic nie było widać, a niektóre osoby to chyba usg albo rentgen w oczach mają ;-) u mnie w pracy dużo osób szuka sensacji i tematów do plotek.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

20 paź 2010, 14:37

hejka :-D
dopiero teraz mogę zasiąść bo wcześniej sprzątałam i ciągle pranie robię,nawet płaszcz jesienny i cieplejszy sobie wypiorę bo jakos mi zimno w obecnej kurtce :ico_noniewiem:

co do nauki sikania to ja napiszę jak to u nas było,skopiowałam z innego forum bo tu nie mogłam znaleźć :ico_oczko:
u nas chyba za długo to nie trwało
zaczęliśmy sadzać małą na nocnik jak miała 16 miesięcy,wtedy dopiero nocnik zakupiliśmy początki nie były łatwe,nie chiała siadać od razu,a nawet bała sie nocnika płakała na jego widok więc odpusciliśmy na miesiąc potem znowu podejście,chodziła w domu bez pampersa,i nawet siadała jak chciało jej się siku,czasem musieliśmy ją sadzać sami jakoś załapała,zdarzało sie,że zesikała sie w majtki raz dziennie.potem nie chciała na nocnik tylko do kibelka i musieliśmy ją sadzać na sedesik,a nocnik poszedł w kąt latem dopiero zaczęła wychodzić na dwór bez pampersa bo tak to tylko w domu biegała w majtkach,potem już w samochodzie nawet bez pieluchy i tak zostało,od stycznia nocnik stoi w pokoju i teraz jak chce siku lub kupkę to sama ściąga majtki i rajtuzki i siada na nocnik,jak zrobi kupkę to woła żeby papier wziąć bo ona już zrobiła,wytrę i sama sie ubiera i bawi dalej ogólnie to łagodnie nam przeszło,za dużo sie nie zasikała,czasami też woła,żeby ją posadzić na kibelek,zależy jaki ma kaprysik,ale teraz chcemy kupić podstawkę pod kibelek żeby sama chodziła i się załatwiała. i od lutego chyba jest już bez pampersa w nocy.

myślę,że wiek 16-18 miesięcy jest najlepszy na zaczynanie nauki korzystania z nocnika


mama Izuni super,że Iza się rozgaduje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a co do Hani to nie idę z nią do lekarza bo nie mam po co,mam syropki to wystarczy,a gardło nie jest zawalone to po co ją stresować :ico_oczko:
Aniu pytalas moze gina o ruchy dzidzi??
tak pytałam i faktycznie na ruchy jeszcze za wcześnie :-)
Przed chwilą powiedziałam kierownikowi , że jestem :ico_ciezarowka: , okazało sie, ze wiedział tzn. domyslał sie :-)
i co powiedział?przyjął łagodnie? :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość