Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 sty 2009, 00:02

pinko pisze:Ja się zaraz szykuję do spania, jakoś tak mi się oczęta zamykają i japka mi się za często otwiera :ico_spanko:
Spokojnej nocki... niech te nasze smyki ładnie prześpią noc i dadzą pospać mamusiom ;-)


oj u nas chyba nie wyjdzie bo juz bylam u niuni kilka razy :ico_olaboga:

ja tez juz uciekam zycze spokojnej nocki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 sty 2009, 00:12

Iwona nie przejmuj się-ci bezdzietni tak mają :ico_oczko: mnie też wkurza jka mi tu jakaś beztroska laska przychodzi na tatuaż i na widok Gabriela się podnieca jak to ona kocha dzieci i chciałaby już mieć-już to widzę :ico_haha_01:

nasi znajomi wyszli już, ja się zbieram do łazienki powoli

co do talentu po tacie to Kuba na to liczy :ico_oczko: zauważcie, że oprócz standardowych przedmiotów typu różaniec (mieliśmy problem z pożyczeniem od kogoś) leży tam też kluczyk do motocykla...

[ Dodano: 2009-01-17, 23:13 ]
a tą nóżko to Gabciocha dziadek karmił-obskubywał mu, aż Gabriel ręce zaczął wyciągac i się złościć, więc mu dziadek dał do ręki i gabriel na prawdę dobrze sobie radził

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sty 2009, 09:50

Witam w niedzielny, pochmurny na razie poranek :-)
Stawiamy :ico_kawa: Nocka niezła, były 3 bardzo krótkie pobudki na herbatkę i spałyśmy do 8. Już Ula jest po kaszce porannej i zaraz na nocniczek siadamy i bajki oglądamy :-)

Fintifluszka pisze:leży tam też kluczyk do motocykla...

Widziałam, tata liczył bardziej, że Gabik sięgnie po kluczyki czy igłę?
Fintifluszka pisze:aż Gabriel ręce zaczął wyciągac i się złościć

Skąd ja to znam, Ulka od razu jak tylko zaczynamy coś jeść tak robi i do tego krzyczy raz za razem z pełnym przekonaniem "ba"

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

18 sty 2009, 12:48

Hej!
U nas dzisiaj była niezła nocka. Wczoraj Norbert jedząc kaszę na kolację praktycznie na rękach już mi usypiał. Odłożyłam do łóżeczka i już spał a jeszcze 20-tej nie było. O dziwo wczoraj w ogóle się już nie budził. My z Rafałem sobie siedzieliśmy do 23 i też spać poszliśmy. W nocy tyle co Norbi się wiercił szukając smoczka i pojękując z tego powodu, ale ja szybko mu wkładałam i spał sobie dalej. A rano wstaliśmy o 9. No Rafał dalej śpi bo do pracy dzisiaj już :-/ .

Fintifluszka pisze:Gabriel spośród podstawionych przedmiotów wybrał dziób do robienia tatuażu :ico_haha_01:

Rafał śmiał się z tego zdjęcia :ico_haha_01: A te fotki co goście tak siedzą wkoło pokoju to wygląda jakby to było jakieś play group dla dzieci :-)
Nie wiedziałaś do koćna kto przyjdzie, kto nie, ile osób będzie ale widać trochę gości było. Fajnie, że imprezka się udała aTy od razu nam fotki powstawiałaś :-)Achh.. no i tort oczywiście z motocyklem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 sty 2009, 13:50

Cześć i ja sie witam nocka rewelka aż sama jetsem w szoku !! Jak zasoł o 20 to nie obudził sie ani razu dałam mu sama kaszke na spiocha o 1 i obudził sie o 6 dałam mu soczku i zasnoł spaliśmy wszyscy do 8:30. :ico_brawa_01: No a potem mnie zdziwko chwyciło bo mój na uczelnie pojechał a Kamil o 10:30 zwinoł sie znowu do spania i obudził sie dopiero co o 12:30 he he chyba z głodu bo odrazu wpałaszował 210ml kaszki.
Fintifluszka, Super ze imprezka sie udala i zdiecia extra!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: U nas kamil na roczek wybrał książke a potem zaraz chwycił kase!!!Mój mąż sie śmieje ze bedzie dobrze zarabiającym notarjuszem :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ok ucikam bo sie jakas fajna komedia zaczyna . Pa

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

18 sty 2009, 14:41

cześć dziewczyny

pozazdrościć tych nocek, u nas po dwóch dosłownie względnych dniach i nocach powróciły dawne płaczliwe...

CleoShe pisze:Nie wiedziałaś do koćna kto przyjdzie, kto nie, ile osób będzie ale widać trochę gości było.
no właściwie przyszli wszyscy, a te osoby które nie mogły są umówione na wizytę w tygodniu, moja przyjaciółka z liceum przyjeżdża dzisiaj po południu-wczoraj miała pracę i egzaminy... dziś lub jutro będę musiała jakiegoś domowego torcika wykonać dla jeszcze dwóch rodzinek, któr na wizytę urodzinową wpadną w tygodniu...
A było nas 15 dorosłych i 4 dzieci, przy wnoszeniu torta był taki tłok :ico_olaboga: no, ale cieszę się bardzo, że wszyscy przyszli :-)

pinko pisze:tata liczył bardziej, że Gabik sięgnie po kluczyki czy igłę?
Ja wiedziałam, że da kluczyli, ale, że dziób to tatuażu... w sumie nie powiedział nic, że szkoda, albo, że wolałby... był szczęśliwy, że Gabriel wybrał właśnie ten przedmiot-po tym chwycił długopis, a później jak wziął kieliszek to siedział z 10 minut i się nim bawił :ico_haha_01: jak po niego wyciągał rękę to wszyscy krzyczeli "Gabriel nie! bierz kasę!" :ico_haha_01:

Gabriel teraz drzemie po obiedzie, ja się muszę trochę ogarnąć, jak mój brat wróci z zakupów to jakiś obiad zrobimy, Gabriel pewnie zje jeszcze z nami i pójdziemy na spacerek, a tata będzie tatuował...

moja mama kupiła ostatnio narcyzy w doniczce, tak pięknie kwitną... za dwa miesiące wiosna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sty 2009, 15:20

CleoShe, to ładnie Ci Norbert spał, też bym tak chciała, pewnie, żeby jeszcze się wcale nie wiercił, to byłoby już superowo ekstra :-)
Asikk, brawa dla Kamilka za ładne spanie :ico_brawa_01:
Asikk pisze:Mój mąż sie śmieje ze bedzie dobrze zarabiającym notarjuszem :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Heheheh, czego Jemu i Wam życzę :-)
Fintifluszka pisze:A było nas 15 dorosłych i 4 dzieci

Jejku, u nas jak przyjdą wszyscy, to będzie około 24 osób, nie wiem jak się pomieścimy w tym naszym maleńkim pokoiku... hehehe

My już jesteśmy po obiadku, dzisiaj skończyliśmy mielone i szpinaczek zrobiłam, Ula pałaszowała aż jej się uszy trzęsły, teraz sobie śpi, ja siedzę obok niej, z drugiej strony mam chrapiącego Jarka :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 sty 2009, 17:01

Czesc


Majeczka jest chora rano wstala bez goraczki wiec pojechalismy do kosciola ale teraz jakas taka dziwna jest w samochodzie nam usnela o 10.30 spala 40minut i juz teraz nie chce

strasznie mi kaszle i leci jej katar z noska do tego mnie tez cos lapie strasznie nerwowa jestem wszysytko mnie denerwuje

maz pojechal juz do pracy a ja znowu sama na dodatek z marudzacym dzieckiem

nocka lepsza niz poprzednie mleczko po 2 i po 7

[ Dodano: 2009-01-18, 16:03 ]
Assik tak patrze na suwaczek zebowy Kamilka to wam zostaly tylko 4 zeby bo czytalam gdzies ze mlecznych jest tylko 20 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 sty 2009, 19:50

Ale tu pustki, co ciekawego porabiacie laseczki? My się trochę lenimy, Jarek stawia kompa swojej kuzynce, a ja przeglądam przepisy od mojej mamy na kompie, muszę sobie wszystko wydrukować :-)
Ulka rozrabia, jest nie do wytrzymania, marudzi i się ciągle do nas klei, albo rozłącza Jarkowi komputer, kilka razy tak mu wyłączyła, ale zły chodził... heheeh, poza tym grzebać chce w kociej kuwecie... rozrabiara mała. Niedługo idziemy się kąpać i może pójdzie ładnie spać :-)
iwona83 pisze:strasznie mi kaszle i leci jej katar z noska do tego mnie tez cos lapie strasznie nerwowa jestem wszysytko mnie denerwuje

Kurujcie się, dużo zdrówka dla Was obydwu :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 sty 2009, 20:20

Witam i ja noc koszmar pbudki co 30 minut dzien nie lepsze wiecznie marudzi teraz wywalila mieso z talerza i lize talerz a mieso na dywanie

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość