Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

14 maja 2011, 09:25

witam sobotnio :-D
pogoda póki co zapowiada się ładna :-D

Koroneczka u nas Krzysiu się jeszcze nie pojawił, a już ciasnota straszna :ico_olaboga: Nie mam nawet gdzie rozłożyć suszarki z praniem i tak wędruje co chwilę po całym mieszkaniu, bo wszędzie przeszkadza :ico_haha_01: muszę męża zmolestować, żeby mi w końcu w łazience wiszącą nad wanną zrobił, bo inaczej nie da rady :ico_sorki:

Motylek to się kochana nawstawałaś dzisiaj :ico_sorki: ja w ostatnim czasie wstaję raz.

Ania co ta mamaIzuni musiała przejść w tym szpitalu, matko kochana :ico_szoking: "rodzić po ludzku"-jasne :ico_noniewiem: to u stomatologa do głupiego leczenia człowiek dostaje znieczulenie, a tu krocze na żywca szyją :ico_olaboga:

Właśnie dzwonił do mnie mój brat, że jutro leci na Alaskę :ico_szoking: będzie zdobywał najwyższy szczyt Ameryki :ico_szoking: do Polski wraca 30 czerwca-ma już zabukowany bilet.

[ Dodano: 2011-05-14, 09:29 ]
Murchinson czyli pępuszka już nie ma :ico_brawa_01: pogoda fajna, to trzeba korzystać i na spacerek iść :-D kanapę po czyszczeniu już wczoraj wieczorem miałam praktycznie suchą, a jaka czysta teraz :-D normalnie aż wstyd taka brudna była :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 maja 2011, 09:31

aż mi jej szkoda było jak mi to napisała :ico_placzek:
Właśnie dzwonił do mnie mój brat, że jutro leci na Alaskę :ico_szoking: będzie zdobywał najwyższy szczyt Ameryki :ico_szoking: do Polski wraca 30 czerwca-ma już zabukowany bilet.
:ico_szoking: ma chłopak odwagę

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

14 maja 2011, 09:59

Markotka super że brat przylatuje to pewnie wtedy chrzciny będziecie robić? Tego szczytu zazdroszczę, my w tym roku nie wiem czy pojedziemy w góry :ico_placzek:

Mój siostrzeniec znowu w szpitalu tym razem z temperaturą, biegunką i wymiotami. Pojechali do ciotki do szpitala, a nie u siebie więc może szybciej postawią diagnozę.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 maja 2011, 10:02

Mój siostrzeniec znowu w szpitalu tym razem z temperaturą, biegunką i wymiotami. Pojechali do ciotki do szpitala, a nie u siebie więc może szybciej postawią diagnozę.
biedny siostrzeniec,zdrówka dla niego :ico_sorki:

[ Dodano: 14-05-2011, 10:12 ]
mama Izuni i Ada wychodzą dzisiaj do domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 maja 2011, 10:30

Witam się sobotnio i stawiam :ico_tort: za 39 tydzień :-D (nie myślałam że dociągnę :-D
Po wizycie u gina wiem tyle: kilogram na plusie szyjka skrócona zamknięta wizyta w czwartek :-D

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 maja 2011, 13:43

Mariola_Larose :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 39 tc,czyli na razie się nie zapowiada jeszcze na poród :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

14 maja 2011, 13:55

Witam się i ja :-)

Jejciu biedna MamaIzuni :ico_sorki: Co to za szpital? Jestem w :ico_szoking: Nie dość, że tak się naczekała na ten poród to jeszcze taka niespodzianka! ALe dobrze, że już dzisiaj będą w domku :ico_brawa_01:

Mariola to jeszcze kilka dni pociągniesz pewnie jak nie ma rozwarcia- dużo spaceruj, może się coś ruszy?

Markotka, to brat zaliczy fajną przygodę- zazdroszczę! My byśmy musieli z moim K się w końcu o wizy postarać i może za rok polecieć do Stanów do teściowej :-)

A my dzisiaj spacerek zaliczyliśmy- teraz gotuję chińszczyżnę dla mojego K, a dla mnie zupka od wczoraj :ico_noniewiem:
Moje Małe Szczęście rzecz jasna śpi :-) Kochanego mam tego synka :-)

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

14 maja 2011, 14:14

Łazikuję ile mogę :-D dzisiaj już 3 razy byłam :-D 2 razy z psem i raz na zakupach :-)
może Mały jednak czeka na termin albo na wózek :-D nie wiem ale na coś na pewno :-) w każdym razie już bliżej jak dalej i zaczynam się powoli zastanawiać jak to będzie :-)

[ Dodano: 14-05-2011, 14:30 ]
Pochwalę się jeszcze brzuszkiem na 39 tydzień :ico_haha_01:

Obrazek

Obrazek

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

14 maja 2011, 14:33

hej, ja na chwilke

wczoraj Marcel dostal goraczke, cala noc zle spalismy i po podaniu przeciwgoraczkowego znowu mu rosla, bylismy dzis u lekarza, ma prawie angine, dostal antybiotyk, Tosia byla z nami, bo jej strasznie ropieja od wczoraj oczka, a wlasciwie jedno
mam nadzieje, ze jej przejdzie i nie zarazi sie od Marcela

czy Waszym dzieciaczkom tez ropieja oczka?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

14 maja 2011, 14:57

Mariola_Larose jeju jaki ty masz mały brzuch na ten tydzień :-D
czy Waszym dzieciaczkom tez ropieja oczka?
Milence nie ropieją :ico_sorki:
ale położna mówiła,że gdyby ropiały to przemywać zwykłą herbatą z torebki (normalnie zrobiona),jeden wacik do jednego oczka
wczoraj Marcel dostal goraczke, cala noc zle spalismy i po podaniu przeciwgoraczkowego znowu mu rosla, bylismy dzis u lekarza, ma prawie angine, dostal antybiotyk
zdróka dla Marcelka :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość