Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 mar 2008, 12:10

Witajcie :ico_oczko:
U nas tez jest juz wiosna :ico_brawa_01: Dzisiaj teraz nareszcie sloneczko wychodzi a jak moje dzieci sie obudza to pojdziemy na spacerek :ico_brawa_01: :-D
U nas nocka ok,spalam w calosci 5 godzin i sie wyspalam :ico_oczko:
Ok pozatym mala Nicole wstala o 6 30 i juz znowu zasnela niedawno,a Marcus przed chwilka zasnal,a wiec Nicole obudzi sie pierwsza :ico_oczko:
Ja teraz uciekam wziasc szybki prysznic i pozniej na spacerek ale to okolo 15 00 :ico_oczko:
Milego dzionka zycze wam i buziaki paa

Aginka :ico_brawa_01: dla Kapika za pokonywanie niesmialosci :ico_oczko: napewno Kacperek za niedlugo bedzie smielszy i widzisz sama ze juz ci lobuzuje :ico_haha_02:

Ok ja uciekam buziaki paa

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 15:49

U nas tez nareszcie wiosna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Rano wzielam Asia na ogrod, a taraz poszla z moim tata na spacerek

A oto kilka fotek z naszego ogrodu :-)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

31 mar 2008, 17:00

Oj ja niewiem co to dzisiaj za dzien jest??
Mala Nicole jest dzisiaj caly czas marudna.. poszlysmy na spacer to praktycznie cala droge plakala bo niechcialam ja na rece wziasc i spacerek zakonczylysmy po 15 minutach .. :ico_szoking: :ico_noniewiem: :ico_chory: Ale nie szkodzi po spacerku mala zjadla sobie zupke i dalam jej herbatki i zasnela.. i Marcusek tez spi wiec mam spokoj i odpoczywam.. mala dzisiaj juz 2 raz sobie spi pierwszym razem spala tylko 1 godzinke a wiec malo??
Ogulnie pogoda dalej wiosenna ale cos tak mi sie wydaje ze deszcz bedzie padal.. zobaczymy :ico_oczko:

Diem oj tak moj maly syneczek szybko rosnie,masz racje ze ten czas jak dzieci sa takie malusie jak moj Marcus szybko leci i ja nie zapomnialam jak to bylo jak Nicole taka byla jak teraz jest Marcusek ale musze troche pamiec moja nadwyrezyc :-D
Dziekuje za komplemencik :ico_haha_02: a wiosna to tak sie pokazala na chwilke zobaczymy czy juz sie zadomowi na dobre chcialabym oj bardzo :-D :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-31, 17:02 ]
Basia super foteczki Asi, a widze ze lubi sie bawic tymi lopatkami i grabkami moja Nicole tez takie ma ale niemamy piaskownicy .. super sie Asiunia bawi tymi kamyczkami :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2008, 17:25

cześć czołem Baboski.
:ico_brawa_01: dla wspaniałego straszego brata, Kapik jest cudnym chłopcem Aginko, wzruszyłam się, naprawdę.
diem...Ty mi nic nie mów, zjadąłbym takich odsmażanych kopytek, uwielbiam takie, ale teraz jestem n a ścislej diecie i nie ma szans żebym zjadła przez ten mój chory woreczek.... :/
Basia śliczna Asieńka
Kristi słodkie to zdjątko jak Nicole wpatrzona w Marcusa.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 20:10

Dziewczynki na naszej klasie dopisala sie do moich znajomych zubelek, wiec szybciutko wyslalam jej wiadomosc ze tesknimy na TT za nia :ico_haha_02: i odpisala:
"Witaj Basiu.U mni ok ,mam dopiro od wczoraj neta,mase wiadomosci w skrzynce i na naszej klasie,zaczlam od tego,sorry ale nie mam polskich znakow na klawiaturze ;( jak juz wszystko odczytam i poodpowiadam to wejd na tt bo jak wejde wczsniej to juz nic inngo nie zrobie hihi.Duze buziaki dla was i dla wszystkich dziwczyn na tt :* " :-)

Kristi, śliczne zdjęcia w podpisie :ico_brawa_01:

mama-emilki pisze:wstałą dzisiaj o 6 :ico_olaboga:


Asia wstala mi dzis o 6:45

Teraz po kapieli zasypia, i juz jest cicho w pokoju wiec moze juz spi, za chwilke pojde sprawdzic

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2008, 20:25

Mój łobuz juz śpi, choć u nas jest 19 nowego czasu, ale nie spał w dzień i był taka padziocha ze już nie mogłam go przetrzymać... :ico_noniewiem:

U nas pogoda tez się juz robi wiosenna, fajowo.

Basia fajnie że zubelek się odezwała, może niedługo do nas wpadnie i zda relacje co u niej.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 21:31

Maggie, Asia spala 1,5h w ciagu dnia a i tak padla mi przed 20:00

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

31 mar 2008, 22:47

Basia, bo te nasze szkraby są tak aktywne w ciągu dnia że szybko się męczą i wieczorem padają jak muszki :ico_haha_01:
Ciekawe co tam u Iwonki, może napiszę do NIEJ smska :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

31 mar 2008, 22:49

Ciekawe co tam u Iwonki, może napiszę do NIEJ smska :ico_oczko:


jak mozesz, to napisz, bo ja tez jestem ciekawa co u niej...

[ Dodano: 2008-03-31, 22:50 ]
www.tiny.pl/4fnh

Mam tu cos dla urodzonych w latach 80 -90 :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

01 kwie 2008, 07:21

Dzien dobry.Witajcie w nowym miesiacu :ico_oczko: :ico_brawa_01:
U nas nocka ok,to znaczy Nicole jeszcze sobie spi,bo wczoraj pozno dosyc zasnela.. poprostu wczoraj nie byl Nicolinki dzien,a maly moj Marcus przespal cala nocke i obudzil sie dopiero o 6 00 na jedzonko.. A teraz probuje zasnac w swoim lozeczku,dzisiaj jedziemy o 10 30 my termin do lekarza z Marcuskiem na kontrole,i bedzie mu lekarka robila usg bioderek i przy okazjii zobaczymy czy malutki ma obie nerki :-? mam nadzieje ze tak ale to nie wiadomo nigdy.. ja mam tylko jedna ale zdrowa..a moj maz sie juz martwi i mi mowi ze spie odkryta i ze moja nerke chce przeziebic.. :ico_noniewiem: :ico_oczko: Ale ja nie umiem spac przykryta tak cala.. :-D
Pozatym to u nas dzisiaj pada deszcz od rana.. i niewiem czy spacerek zaliczymy dzisiaj raczej nie jak bedzie padac..
Dziekuje za mile sloweczka oj tak Nicole kocha swojego braciszka bardzo.. i widac to na zdjeciach jest taka delikatna i czula i kochana po prostu ohh az samej mi cieplo na sercu sie robi jak widze jaki ma kontakt Nicolinka z Marcuskiem.
I wiecie co??
Mala Nicole juz sie obudzila .. :ico_szoking: a wiec uciekam i napisze pozniej po lekarzu.. jak dzieci beda spac.. a szybko sie mala obudzila jakos?? No nic pozniej zasnie znowu :ico_oczko:
Ok milego dzionka i buziaki paa

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości