Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lip 2007, 21:12

:ico_pocieszyciel: nawet nie wiesz, jak Was podziwiam...Skąd bierzesz siły???ja po jednym takim dniu mam ochotę wykrzyczeć Hani swoje żale, mimo tego, że ona przecież nic nie kuma...No i ogóle chodzę zła i ma mwielką ochotę uciekać!

A gdzie Massumi, Gosia...???idę...uciekam...bo trzea Hanię zbudzić na kąpiel...

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

12 lip 2007, 21:43

anza ja tez polecam nianię, dostalismy od dziadków A. jak przyszli na pierwsze odwiedziny, tzn. Milunia dostała pieniądze a my kupilismy to co jest potrzebne :ico_oczko:

w domu znów spięcia, szkoda słów :ico_placzek:
mała na szczescie śpi, ale zajmuje sie nia tatuś i zamiast w łózeczku musi spać w wózku bo mu chyba cieżko z nia do sypialni zajsć :ico_olaboga:
dobranoc wszystkim mamusiom i ich dzieciaczkom, do jutra

PS.Sikorka to ty w wielku mojej siostrzyczki, ona tez ma dzieciatko, a raczej juz 2,5 letniego cwaniaczka, dobry wiek na drugą pociechę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

12 lip 2007, 22:42

Ladybird świetnie Cię rozumiem...Mój to dziś jeszcze obrażony, że ja zła chodzę...i mi mówi "kup sobie jakieś witaminy", że niby na nerwy...Jakbym nie miała podstaw żeby się wkurzać...Dziś 2dzieci pod opieką, zrobiłam pranie, sprzątnęłam cały dom i łazienkę...a on?nic, nawet nic nie powiedział...Mam dość...teraz sie przymila, dopytuje, czy plecy mnie bolą...No kogo nie bolą po takim dniu i jeszcze nieustannym podnoszeniu dziecka?ciekawe...Dlaczego faceci myślą, że jak się jest w domu, to w ogóle jakby człowiek miał nieustające wakacje??? Jak Hania troszkę podrośnie, może za miesiąc?to wyjadę sobie gdzieś...Nawet tylko ona i ja...odpocząć, odreagować, bo na razie to jestem wykończona. Tylko mogę Bogu dziękować, że młoda nie cyrkuje, nie wrzeszczy, usypia spokojnie...no, czasem da czadu, ale chyba tylko żebym nie zapomniała, że mam dziecko...najgorsze mam nadzieję za nami...
Jutro muszę odszukać resztę moich przypraw z kuchni itp, bo nawet nie wiem, co jeszcze muszę dokupić...A jaśnie pan? wrócił z pracy, był z nami na spacerze, potem pograł z nami i poszedł zalec przed tv...och, jak się napracował! :ico_zly:
A miałam niby nie mieć już czasu na TT...hehehe...
Kuzyneczka się prysznicuje, zaraz potem ja i idę ziuziu...póki Hania przymknęła oko. Do jutra, choć nie wiem , o której mi się uda tu zasiąść. Więc żegnajcie kochane, oby jutro było lepiej

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lip 2007, 05:03

hej...mala ma pobudke na cyca a ja na szybko wklejam..sorki za ilosc-wybaczcie
A te po fryzjerze beda dzis :ico_haha_01:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lip 2007, 08:11

hejak!!!
Glizduniu mamy taką samą posciel heheheh .......
co do elektronicznej niani do ja polecam ......... mały czasem spi w sypialni a ja po ogrodzie pomykam .... ja kupiłam canpola dałam 170 zł ....... zasieg ma do 400m ........
w domu sie przydaje :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: .......
zborra na odpoczynek zapraszam do mnie heheh ........
i nie odpuszczejaci tym facetom za szybko bo jak sie naucza to tak juz zostanie ..........

www.pajacyk.pl

a o tym to juz chyba nie musze mowic hehe

http://s1.bitefight.pl/c.php?uid=53994

[ Dodano: 2007-07-13, 08:12 ]
ps . Moj Jakub spał dzis od 20 do 7 30 bez przebudzen hehehe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ciekawe jak długo jeszcze ......

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

13 lip 2007, 09:27

Obrazek

taaa jeżeli juz mowa o starych krowach... to ja też wkładam palec do budki... 8.10.1976r. :ico_oczko:

Nie mam siły nanic, więc:
- podziwiam Ewcik za biceps :ico_brawa_01: ja pomimo, że w młodości trenowałam tenisa ziemnego (Zbora pozdrów J.), to jakoś łapy za silnej juz nie mam ( a w podstawówce to rozłożyłam na łape wszystkich chłopaków w klasie... achhh).

- Zbora, tyle razy ci mówiłam przestań pic tego red bulla, to w końcu sobie odpoczniesz hehehe :-D i dzięki za przypomnienie o witaminach - właśnie wkładam je do papy :ico_haha_01:

- Anza, niani nie mam, bo i warunki akustyczne w 50m2 są ok. ale ale wiem od psiapsiółek z domków jednorodzinnych, że rewelacja, normalnie hit :ico_haha_02:

- Kulka ten twój Jakub, to mistrzu normalnie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chę się położyc obok - i żeby nikt nie przeszkadzaaaał.....

- Sikorka - tul Karolka skoro lubi twój zapach i czuje się przy tobie bezpieczny, to może mu pozwól na takie pieszczoty, albo kładź do łóżeczka cos swojego np. apaszkę, i jak będzie czuł zapach mamy.... to może i zaśnie sam? Nie wiem, tak teraz sobie wymysliłam... :ico_noniewiem:

U mnie zadyma i nic z tego co wczoraj zaplanowałam nie zrobiłam... cóż- życie zaczyna mi się mieszać z nowelą, ach!
Zmęczona tez jestem, mama pomaga, J. nawet też, ale Uli nie utuli jak ja nikt... stety..
a wczoraj to jakąś wściekliznę mamcicy miała, u mnie OK a co ją przekazywałam J. to ryk - normalnie w sztafetę się bawiliśmy, szkoda, że Miłosz się nie dołączył... :ico_oczko:

Ewcik, Glizdunia, a moja Urszulka lubi czapeczki... a opaski ściąga na oczy, smieszne te dzieci, każde inne... :-D

Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

13 lip 2007, 10:50

a mi dzis sasiadka 2 dzieci podrzuciła bo poszła do lasu na jagody hehe.........
jedna ma 6 druga 4 ....... i z mama latamy przy 4 dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 lip 2007, 11:13

witajcie
KUlka, skoro tak zapraszasz na odpoczynek do siebie to może i my skorzystamy?

massumi, u nas nie ma mowy o jakiejkolwiek czapeczce. Jak zawiąże Ali coś pod prodą to płacze, a nie zawiązywane zaraz są zdejmowane. Chyba po mamie to ma.... Ja też nienawidzę żadnych nakryć głowy.

GLIZDUNIA, Twoja Maya jest przeurocza, taka słodziutka, tylko schrupać.

zborra, ladybird23, Wasi faceci rzeczywiście są z innej planety

Sikorka, Ale ten mój zięć niedobry dla mamy, chyba przyjedziemy i Ala mu nagada do rozumu. Może rzeczywiście wkładaj mu do łóżeczka jakąś swoją rzecz w którą będzie mógł sie wtulić?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 lip 2007, 11:24

hejka...witam w ten pozny poranek...
Massumi..te obrazki mnie rozwalaj... :ico_brawa_01: za pomysl i oryginalnosc!
No powiem Ci ze czapeczke u nas kupic to sukces...nie ma w rozmiarze naszych pociech-chyba ze takie z kompletu ale sa albo sporo za duze albo siegaja do pol glowy! :ico_puknij: Poza tym dziecia w uk chodza raczej bez czapek(nie mowie o upalach)i bez skarpetek-podobno reguluja cieplote ciala i uodparniaja sie...no i nigdy sie nie przegrzeja!wiec kupilismy ostatnia opaske w H&M zeby wysrodkowac...no i przydaje sie na wiatr :ico_noniewiem:
To tutaj kwestia klimatu...i pzyzwyczajenia...pierwsza zime w anglii chodzilam naubierana jak balwan bo zimno mi bylo..a teraz w zime chodze w trampkach i swetrze bo organizm przywykl..i tak ma kazdy przyjezdny...Polakow widac od razu na ulicach bo gdy anglik idzie w koszulce na ramiaczkach to polaka mozna zobaczyc w kurtce..i to norma!Troche ciezko ten system ubierania pojac naszym rodzicom...trzeba znosic komentarze typu-jak wy ubieracie to dziecko?bedzie mu zimno!---tylko o dziwo dzieci maja cieplutkie stopki i raczki....chos sa bez skarpetek...oj masakra ale sie rozpisalam :ico_puknij:

Dzisiaj jedziemy ogladac mieszkanie bo chcemy wynajac inne,na parterze i z ogrodkiem i na gaz a nie wszystko na prad jak teraz bo rachunki giganty :ico_olaboga:
W poniedzialaek widzielismy jedno...i smierdzialo w nim,wilgoc...brud i wogole..no ale za to cena przystepna :ico_haha_01: ....musimy cos znalezc przed zima bo potem bedzie trudniej...

Pochwale moje malenstwo bo ustalilo sobie plan dnia :ico_brawa_01: i chwala jej za to -w koncu!!wstaje o 7.00rano...potem zasypia o 10.00 i spi do 13-14.00....potem obowiazkowo spacerek lub wycieczka po zakupy i kapiel o 20.00(w miedzyczasie krotka drzemka)i spi do 3.30-4.00...potem o 6.00cyc znowu...i robienie kupy do 7.00-i tak w kolo!!!!

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

13 lip 2007, 12:00

Witajcie!

Na świeżo dla Mayi :ico_brawa_01: szybciutko przywykła! Przynajmniej Glizdunia wiesz co i jak, tez bym tak chciała!
jak juz myslałam ze Milunia ma też ustalony wewn. harmonogram, to okazało sie jednak ze nie :(

zborra :ico_brawa_01: dla ciebie, widzisz swietnie dałabyś sobie rade z dwoma dzieciaczkami :ico_oczko:

Mój "kryzys" z A. sie pogłębia i juz nie mam siły na prawde! Jak mu powiedziałam ze jak chce sobie wyjsc dzis z bratem, bo rzekomo brat dla kolegów z pracy stawia flache na urodziny to ma wziac ze sobą dziecko, bo my na urodziny do niego idziemy jutro, a ja nie bede cały czas przy dziecku, a on bedzie sobie wychodził kiedy musie podoba i szczycił ze jest takim dumnym tatusiem :ico_zly: To mi wyjechał ze juz mi sie dziecko znudziło, ze juz sie nia nie chce zajmowac, co ze mnie za matka!Wykąpałam ją dałam mu do karmienia a on do mnie ze mam sie do niego nie odzywac! i do małej: " widzisz Milenko mamusia sie juz toba znudziła" poczułam sie jakby mnie ktos w pysk szczelił, ale powiedziałam ze sie do niego nie odezwe i dotrzymam słowa. Sorry ze sie tak rozpisałam ale musiałam to z siebie wywalić :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem:

Wczoraj okapaliśmy małą wcześniej - i to chyba był błąd - bo moja kochana mamuska, przyszła z nia ze spacerku i porozbierała do kapieli, a ze było już troche po 20 pomyslałam ze juz ja okapiemy i nakarmimy i pojdzie spac. I poszła, tylko, że już o 1 była pobudka, a potem o 3 i o 5 i za każdym razem mleczko, bo najpierw wypiła tylko po 50 ml, nad ranem 90 ml i :ico_noniewiem: na szczęście koło 7 zasnęła na godz, pożniej oczywiscie znów mleczko i jeszcze pospałysmy do 10 :ico_szoking: jak na razie tak długo w łózku byłam tylko raz!
Teraz na szczescie śpika, nastepne karmienie przed 14, ciekawe czy wytrzyma moja "głodzilla", a na 14 idziemy do okulisty, poraz kolejny do kontroli i juz sobie powiedziałam ze jezeli jeszcze raz mi da jakies krople to pojde do prywatnego, bo juz mnie to wkurza! :ico_nienie:

A i mam pytanko, bo zauważyłam, ze wokół odbytu mojej ksiezniczki pojawiły sie jakies białe kropeczki, teraz to juz troche rozdrapane wygladaja i to ma tak od 2-3 dni, a dzis zauważyłam to samo w pachwinkach koło pusiuni i nie wiem czy to jest uczulenie czy moze odparzenia?? :ico_noniewiem: Nigdy wczesniej tego nie miała, uzywam cały czas tych samych kremów i pudrów :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość