Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 sie 2007, 21:19

moja znajoma urodziła dziecko w wieku 38 lat. to była wpadka i mówi że najlepsze co mogło ich spotkać bo odmłodziło ich jako ludzi i związek równiez. musza o siebie dbać żeby jak dziadki nie wygladać poza tym przezywaja to wszystko inaczj, jest super jak mówi.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sie 2007, 21:26

Beatris60 tylko sie troche martwie o nią, bo ona sobie wbila do glowy, ze w tym wieku to sie uposledzone dzieci rodzi i jak sie tak przez cala ciaze bedzie zamartwiac, to jeszcze cos wykracze... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

16 sie 2007, 21:46

Jasnie Pani - tym bardziej powinna zrobić test i wszelkie badania, medycyna teraz tak posunieta precież że wszystko jej powiedzą a jak usłyszy że dzidzia zdrowa to się uspokoi. a nie może to być menopauza? wczesnie co prawda, ale różnie bywa :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sie 2007, 22:03

Beatris60, a jak wlasnie bedzie chore? wtedy to sie dopiero zalamie :ico_olaboga:
a co do menopauzy to rzeczywiscie wczesnie, ale w jej rodzinie wszyscy licza na to, ze jednak przekwitanie....

lilo

17 sie 2007, 08:20

Jasnie Pani :) pisze:Beatris60, a jak wlasnie bedzie chore? wtedy to sie dopiero zalamie

Ale to, że nie zrobi testu nic nie zmieni... Wiesz ja znam dużo kobiet które urodziły zdrowe dziecko i kilka takich które urodziły dziecko z zespołem Downa w wieku 23-25 lat...
Menopauza też jest możliwa, mojej babci się skończył okres właśnie w okolicy 45 lat w dodatku bez żadnych objawów, nie miała żadnych zaburzeń. Koniec i już...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

17 sie 2007, 15:18

lilo pisze:Ale to, że nie zrobi testu nic nie zmieni

dokładnie tak...a są też wady których rozpoznanie w ciązy pozwala na leczenie, poza tym kobieta ma czas na jako takie oswojenie się ze sprawą. namów ją Jaśnie Pani - trzymamy kciuki żeby wszystko było ok, ale wiesz przecież że im szybciej zrobi test tym lepiej.

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

18 sie 2007, 16:27

Lusia konczy dzis dwa miechy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a wczoraj mielismy fatalna przygode. auto mi sie zepsulo w trasie jak mialam jeszcze 35 km do domu (z Luska i mama):ico_zly: na szczescie zadzwonilam po brata a on w warsztacie mech teraz pracuje i w 15 min z mechanikiem przyjechal do nas i okazalo sie, ze dobrze, ze sie gruchot nie zapalil on ma dopiero 13 lat i juz taki grat . powiedzialam, ze nie bede dziecka narazac i przedalam go dzis rano za 1500 zl, a dalam za niego 5000 i jeszcze dolozylam do napraw , no coz strata pieniedzy to moja specjalnosc. teraz nam tylko wozek zostal.... ciesze sie tylko, ze Luska sie nie przytrula spalinami, bo istnialo takie zagrozenie... :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

a co z edi? dawno jej tu nie widzialam...

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 sie 2007, 10:12

Jaśnie Pani, ale przygoda z autkiem, dobrze że nic Wam się nie stało. i co teraz zakup innego?
i wiadomo już czy będzie miała Lusia ciocię lub wuja młodszego? :ico_oczko:

u nas dziś trochę pochmurno muszę przejrzeć moje suknie weselne bo w sobotę idziemy na weselicho i musze sprawdzić czy coś się nadaje :-D

lilo

20 sie 2007, 12:25

Beatris60 pisze:u nas dziś trochę pochmurno muszę przejrzeć moje suknie weselne bo w sobotę idziemy na weselicho i musze sprawdzić czy coś się nadaje

Beatris no to się obudziłaś kobieto :ico_olaboga: :ico_oczko:

Sto lat dla Luśki staruszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_oczko:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

20 sie 2007, 20:22

lilo pisze:Beatris no to się obudziłaś kobieto

bo w zeszłym roku byłam na weselu w mojej rodzinie i kupowałam na ta okazję suknię. na szczęście nie wyszła z mody :ico_oczko: więc tylko kwestia przymiezenia czy wejdzie :ico_oczko: , bo prana była :ico_haha_01: traz idziemy do rodziny męża więc się nie powtórzy.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość