Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 kwie 2013, 14:30

właśnie na to liczę, że teraz zleci z górki ;-)
A jak u was z przeprowadzką? Udalo się coś znaleźc?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 kwie 2013, 15:02

właśnie na to liczę, że teraz zleci z górki ;-)
A jak u was z przeprowadzką? Udalo się coś znaleźc?
nie, jeszcze nic.
Święta po drodze nie były pomocne w tej kwestii.
Agencje uznają nasz dochód za zbyt mały/niewystarczający na wynajem domu. Zabezpieczają się.
Ale znajdziemy coś. :ico_noniewiem: chyba

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 kwie 2013, 17:17

trzymam kciuki mocno.
a jak nie znajdziecie to co? do PL?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 kwie 2013, 18:48

nie ma innej opcji, musimy znaleźć... Jak już nie będzie wyboru, to cokolwiek bierzemy, nawet daleko od szkoły...

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 kwie 2013, 19:56

witam!!!
ja wlasnie pieke sernik krowkowy na srodowe urodziny zuzi, tort zamowiony no i jeszcze milky wey zrobie.
wczoraj zapytalismy sie mojego kuzyna czy zostanie chrzestnym karoli oczywiscie siezgodzil i za tydzien jedziemy do meza siostry sie zapytac. dzis mojej mamy imieniny byly karola caly czas plakala i tylko u mamy na rekach juz mialam dosc ale mysle ze ida jej zeby bo bardzo sie slini
martalka mam nadzieje ze uda wam sie cos znalezc i to blisko aby dzieciaki mialy niedaleko do szkoly

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 kwie 2013, 09:28

:ico_tort: za skończone 3latka Zuzi!!!!!!!!!!!!!!

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

03 kwie 2013, 10:00

tibby dziekujemy za pamiec

kaczorek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 822
Rejestracja: 27 gru 2009, 00:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

03 kwie 2013, 14:07

Martalka, to wam sie zkaplikowało pewnie jesteście teraz rozbici i zdezorientowani ale napewno sie wszystko ułoży trzymam mocno kciuki aby jak najszybciej.
wsinia, :ico_tort: :ico_urodzinki: dla Zuzy za skończone 3 latka.

Mnie dzisiaj dopadł ból głowy i jakies kiepskie samopoczucie :ico_sorki: mam nadzieje że szybko minie. Mam tyle sprzatania a tu sił brak :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

04 kwie 2013, 16:29

A u nas choroba znów. 38 st i jutro lekarz... do tego smarki do pasa. Dzięki mamie oczywiście. Drugi raz chora w tym roku!!! Nikt tyle nie łapie, co ona. I potem młody łapie...

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

05 kwie 2013, 18:15

hejka
ja witam po dłuższej przerwie
nie było mnie trochę bo Krystian się pochorował i byliśmy 3 razy w szpitalu
pierwszy raz astma.. wyszliśmy 3-ciego dnia po czym wróciliśmy za dwa dni z biegunką i wymiotami - czyt. rotawirusem. jednak po 7 godzinach kroplówki wypuścili nas do domu... w niedzielę wielkanocną wróciliśmy znowu i zostaliśmy przyjęci na oddział.. do domu wypuścili nas w środę... jak na razie jest ok.. rotawirusa młody złapał w szpitalu jak leżeliśmy z astmą...
więc u nas święta ( sorry za wyrażenie) zasrano- zarzygane....
ale już teraz jest ok :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jakbym miała mało problemów to jeszcze w pracy w sobotę miałam interwencję policyjną bo zastałam ojca podopiecznego nawalonego w trzy doopy... dziecko bez opieki, zaniedbane, brudne... matka też była nawalona ale nie było jej w domu, musiałam jak byłam w szpitalu robić notatki służbowe do pierwszej w nocy żeby było na poniedziałek/wtorek gotowe...
ogólnie sajgon...

Martalka no to nie macie za wiele czasu na szukanie mieszkania... obyście coś jednak znaleźli w terminie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

wisnia moi też sobie zabierają zabawki i się kłócą ... taka norma między rodzeństwem... trzeba ich czymś zająć żeby nie mieli czasu się kłócić :ico_oczko:

Tibby no łóżeczko chyba identyczne jak nasze, a pisanki w wykonaniu Tobika extra... :-)

ja na święta nie robiłam nic za bardzo... spodziewałam sie powrotu do szpitala wiec tylko upiekłam biszkopt a S. dokończył masy itp... zrobił mięso a ja sałatkę warzywną i to by było na tyle.... byłam z koszyczkiem w kościele z Karoliną, odwiozłam ją do domu i pojechałam do pracy...

teraz mój szwagier męczy się z wymiotami i chyba biegunką... łapie wszystkich po kolei...
aż zdziwiona jestem , że Karolinie nic nie jest... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wzięłam z pracy 2 dni wolnego żeby sobie zostawić młodą w domu i przyobserwować czy jej nic nie będzie.. ale spoko... ja jutro idę do pracy S. z nimi zostanie a od poniedziałku młoda wędruje już do p[kola...

dzisiaj zaniosłam nasze papiery do pkola żeby przyjęli Krystianka, jeszcze po wypłacie idę do klubu malucha zapisać młodego na wakacje bo nie bede miała nikogo do niego na ponad 8 godzin do opieki...
dzisiaj gadałam z szefową to z tego co mówiła to zaczynam od czerwca ale moze byc tak ze bedzie poślizg 1 miesiąc i zacznę od lipca.. wiec i tak poślę Krystiana od czerwca choćby na 4 godziny zeby się oswoił ... a potem na 8 godzin , kase bede miec ze srodowisk wiec bez problemu zapłace za to pkole.. tym bardziej ze przyznali mi teraz do Damianka 50 godzin w miesiącu a szefowa próbuje mi załatwić opieke specjalistyczną i wtedy miałabym zapłacone dużo wiecej...! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość