syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 mar 2008, 12:56

MRÓWECZKO mój maż jest w Irlandii w Dublinie a ja z dziewczynami sama
martynka tez wsztystko zbiera i do buzi pakuje a mało tego tak sie nauczyła ze paluszki tak glęboko sobie wkłada do buzki że nie raz już się przez to zwymiotowała
POGODA DZISIAJ DZIWNA BO RAZ SŁOŃCE SWIECI A ZA CHWILE ROBI SIĘ CIEMNO I SNIEG PADA WIEC CHYBA NICI ZE SPACERU
Martynka tez śpi na brzuchu i czsami tez w takiej pozycji

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

19 mar 2008, 12:56

Kolka, bo on po bokach wloskow nie ma i tylko na czubku mu rosna i juz do oczek wchodzily :ico_placzek:

A Jedrula tez spi z pupa w gorze :-D

[ Dodano: 2008-03-19, 11:57 ]
syla75, zebow szuka i wpycha raczki :-D

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

19 mar 2008, 13:51

Witam wszystkie kobitki :-) :-)

My też nie idziemy na spacerek, bo pogoda paskudna, śnieg, zaraz śnieg z deszczem i ogólnie do nonono! Ja też już pochowałam zimowe kozaki, a tu zima z powrotem zawitała, jak chciałam,żeby śnieg był na Boże Narodzenie to nie było, teraz na Wielkanoc :ico_zly: :ico_zly: , małemu też pochowałam zimowee wdzianka, a tu chyba trzeba będzie wyciągać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Rybciu a czemu więcej nie będziesz sama obcinać, coś nie wyszło?

To pa pa :-)

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 mar 2008, 14:15

A TU KILKA FOTEK
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 mar 2008, 15:12

syla no normalnie bossssska jest ta Nasza Martynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
szkoda ze nie w UK jes maz-byscie nas odwiedzili!!!

U nas dla odmiany wreszcie wiosna, piekne słonko-wiec sparec zaliczony i ja normalnie zyje-Eryk tearz spi-jak sie obudzi lece w świat hehe!!!

kolka mi tez ten mniejszy lepiej chyba hehe nieno zartuje obydwaj sa tak samo przystojni tylko Tata wyszedl tu jak naćpany :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

19 mar 2008, 15:36

moje posty nie pokazują się :ico_placzek:
Mróweczko szkodaa już dawno napewno bym tam u was była
a erysiolek też super wyglada na zdjeciach a zwłaszcza to przy lustrze bomba
martyna weszła mi na parapet z tapczanu nie wiem jak ale weszła

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

19 mar 2008, 23:16

Hej wieczorkiem

syla75, zdjęcia przepiekne, ale Martynka jeszcze piekniejsza. Super minke ma ( zdjecie w foteliku)

Mróweczka, Kamil równiez śpi w takiej pozycji, to jego ulubiona do zasypiania, choć ja też uwielbiam zasypiać na brzuszku. Jak byłam w ciązy to musiałam sie oduczyć i cięzko mi było zasnąć.

caro, u nas też zima ale na momencik wyszłam z małym na dworek, a wdodatku ta pogoda taka dzisiaj dziwna było, raz śnieg padał a za chwilke słonko wyszło i roztopiło całe snieg. Gdzie ta wiosna ja też chce już ciepełka.

Kamil dopiero zasnął. I ja jakaś wykończona jestem.
Teściowa juz zaczeła placki piec, raczej podklady, ma zamówionych 12 placków i dwa torty, w tym nasz dla Kamila wymysliłam sobie że chce orzechowego, będzie ogromny, no i świeczke zmówiliśmy z internetu taką wirującą, ciekawa jestem czy odpali.

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

19 mar 2008, 23:31

Witam i ja. Mam przerwę w sprzątaniu... wiem, że pora dziwna, ale jestem tak wq... na na swoją teściową i męża, że nie zasnę dopóki się nie wyładuję :ico_zly: :ico_zly: Najchętniej to bym Obrazek Obrazek

Syla , extra zdjęcia :ico_brawa_01: Ale Martynka jeszcze piękniejsza :ico_brawa_01:

My tort i pewnie placki zamówimy z cukierni po kawałku... (tort cały oczywiście :-D ) A placków u nas nikt nie jada, ale głupio tak bez ciast, więc weźmiemy po kawałku, bo nam się nie kalkuluje robić i wyrzucać :ico_wstydzioch: Wole na te konto pobawić się w sałatki, bo to zjemy na pewno.

Dobra, koniec przerwy. Skończę co zaczęłam i psiać

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

19 mar 2008, 23:38

hektorka ja tez mialam problem z oduczaniem sie spania na brzuchu w ciazy...no ale musialam coby Gnojaszka niezagniesc heh

kolka co znowu nabroili??

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

20 mar 2008, 00:01

Kolka, a jakie sałatki robisz, bo ja też sie mocno nad tym zastanawiam, daj jakis pomysł.
No właśnie dlaczego znowu oni cię zdenerwowali

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość