Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 21:20

Asikk pisze:nawet właśnie się dowiedziałam ,ze aby dziś nie byc samemu z Kamilkiem zadzwonił do jego mamy chrzestnej aby do niego przyjechała i ooo....

Cwaniak, na łatwiznę idzie... dobrze, że nie musisz rezygnować z kina :-)
Renia0601, dziękujemy za życzonka, mam nadzieję, że odpoczywasz i stosujesz się do zaleceń lekarza... :ico_nienie:
sabi_k77, miałam wcześniej pisać, śliczne zdjęcie Maji w podpisie, taka z niej duża i śliczna dziewczynka :-)

Ula też już śpi, ja mam już porobione rogaliki i w piekarniku kruche z orzechami i dżemem... idę trochę posprzątać w kuchni i może coś jeszcze przygotuję.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

23 sty 2009, 21:56

pinko pisze:sabi_k77, miałam wcześniej pisać, śliczne zdjęcie Maji w podpisie, taka z niej duża i śliczna dziewczynka :-)

Dziękujemy bardzo :ico_haha_01:
Kurcze, u nas znowu halny daje popalić, mam wrażenie że mi zaraz okna powpadają do mieszkania,masakra :ico_olaboga: .Niestety mieszkam na takim osiedlu,gdzie takie zjawiska atmosferyczne nie należą do rzadkości...

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 sty 2009, 22:29

Asik, Ja mam z Kubą to samo... Jakbym mu kazała zmienić pieluchę-biorąc jeszcze pod uwagę fakt jak teraz ciężko nawet mi to zrobić. jeszcze ubrać Gabriel to pewnie by Go zawinął w prześcieradło... i też nie wychodzę z domu, dzisiaj miała iść na zakupy sobie jakąś bluzkę kupić to tatuuje do późna i nie słyszałby Gabiego, a na spacer też od święta jak ładna pogoda na chwilę wyjdzie i też jest gadka, że "ja zarabiam pieniądze..." durne chłopy nie wiedzą co mówią...

Aga, na Litewskiej mieszkają Kuby rodzice, a od pętli autobusowej idzie ulica między domkami jednorodzinnymi i dochodzi się nią na ulicę równoległą do Litewskiej i ja tam mieszkam :-) a kamienice na starym psim polu miasto remontuje sukcesywnie i na prawdę zrobiło się ładnie, burdelik pozostał niezmiennie :ico_haha_01: Jeśli kiedyś będziecie u tej kuzynki to daj mi znać-to super okazja na wspólny spacer na Widawę :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-23, 21:32 ]
Sabina zdjęcie faktycznie super...

Ahh jeszcze... Gabriel dzisiaj się zagapił i z 5 minut stał i oglądał bajki, a później dał się prowadzić za jedną rączkę, a w ogóle to dostał spóźniony prezent na roczek od kuby kolegi z klubu-takie dziwne papucie, niby skarpetki z taką gumową podeszwą-bardzo fajne i gabriel w nich chodzi, bo w kapciach niestety nie chciał, zaraz histeria i ściąganie, nie ruszał się w nich z miejsca

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 22:49

Fintifluszka, brawa dla Gabriela za postępy w staniu i chodzeniu :ico_brawa_01:
Co do spaceru nad Widawę, bardzo chętnie, niestety na Kiełczowskiej rzadko bywamy... ale jak będziemy to dam Ci znać i się jakoś umówimy :-)

Ulek coś mi niespokojnie śpi, budzi się co chwila... Jarek z pracy już wrócił, a ja idę dzisiaj wcześnie spać, bo jutro muszę wstać o 8:30 najpóźniej :-)

[ Dodano: 2009-01-23, 21:50 ]
sabi_k77, czy ja dobrze widzę na tym zdjęciu, że Majeczka ma brązowe oczka?

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

23 sty 2009, 22:59

pinko pisze:sabi_k77, czy ja dobrze widzę na tym zdjęciu, że Majeczka ma brązowe oczka?

Tak, brązowiutkie, po mamusi, tylko ciemniejsze niż mama :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 23:39

Śliczna z Niej dziewczynka, dawno nie było Cie na forum i zdjęć też nie zmieniałaś i teraz widać dopiero jaka pannica z niej rośnie :-)

OK laseczki, ja uciekam spać, oczy mi się zamykają...
Spokojnej nocki, niech maluchy śpią i nie budzą mamuś :-)
Pa!

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

23 sty 2009, 23:58

Maja zasnęła po 19-tej i jak narazie spokojnie sobie śpi, mam nadzieję, że choróbsko ustępuje.Ja też zmykam do łóżeczka.Dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

24 sty 2009, 09:15

Dzień Dobry :-)
Stawiamy :ico_kawa: częstujcie się, nocka niezła, od 5 dzidzia z nami w łóżku.
Zmykam zrobić dzidzi kaszkę... miłej soboty :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

24 sty 2009, 10:46

Witam my znowu pospalysmy do 9 pewnie jeszcze byzmy spaly ale obudzil nas wiatr ale za to Majeczka dala mi sie dopiero polozyc przed 4 co chwilke poplakiwala no i dopiero przed 4 usnela

pinko dzieki za kawke

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

24 sty 2009, 10:58

Cześć dziewczyny

Gabriel za to sie obudził o 22.10 i do 2 nie spał, leżałam już nim na łóżku a On się przewalał i wiercił chyba z godzinę, a że położyłam się z brzegu i w ciuchach to tak do rana zostałam, siku mi się chciało i w ogóle, bałam się wstać i wyjść żeby mi nie spadł, bo się kręcił ciągle, jestem kompletnie nie wyspana... widzę, że mu czwórka dolna prawa idzie, bo lewa już wylazła-też nie było lekko... kurde kiedy to się skończy z tymi zębami :ico_olaboga:

siedzi teraz w kuchni w krzesełku, a Kuba robi śniadanie, dzisiaj wielki tatuaż robi po południu, ja muszę iść na pocztę odebrać tusz, miałąm jechać po ten ciuch dla siebie, ale jeszcze węgiel trzeba kupić i mama mnie tu molestuje o dokładkę do rachunku więc chyba nici...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość