Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

27 mar 2009, 13:41

pinko, no hej
lepiej pozno niz wcale :ico_nienie: :ico_haha_01: :-D :ico_oczko:

no widzisz jakie to dzieciaczki potrafia byc urwisowate nie??hehe,ale za to je tez kochamy
cwane sa ,choc takie jeszcze niby male
a co do chodzenia to Kacper na 10 m-cy poszedl mi,ale Natek niestety za gruby jest i jak pojdzie po roczku to bedzie dobrze :ico_sorki:

u nas zimno,wiatry straszne na wyspie
barszczyk z ziemniaczkami gotuje,tak mnie ochota naszla

pinko pisze:Oj to tak na świeżo.... przykro mi, mój tata jest już dobrze po 60-tce, na razie nie choruje, ale nie wyobrażam sobie jakby mi Go miało nagle zabraknąć. Jest dla mnie wszystkim i mamą i tatą, bo moja mama zmarła na dzień przed moimi drugimi urodzinami.
ja choc dwoje rodzicow mialam do niedawna to i tak pogodzic sie ze strata taty nie moge do dzis dnia
jakos ciagle nie wierze w to,ze to bedzie pierwsza wiosna bez niego,lato itd
tyle wspomnien ehh
przykro mi z powodu twojej mamy
pewnie jej nie pamietasz

a co tam u pozostalych

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2009, 14:01

a u nas masakra. Spałam dziś jakieś 4h. Ala dała taki pokaz swoich możliwości, że masakra.

pinko, a Ty pracujesz? Może wybrałybyśmy sie kiedyś razem na basen? Mam całkiem fajną ekipę basenowo - spotkaniową z dziećmi :-)

Widzę że nostaligicznie się trochę zrobiło. Ja na szczęście mam oboje rodziców. Ale wiem co to znaczy stracić kogoś bliskiego. 9lat temu zmarła moja ukochana ciocia (siostra mojej babci), Do tej pory nie mogę sie z tym pogodzić. Ilekroć jestm w jeleniej górze czy karpaczu to o niej myślę. Z resztą karpacz stracił swój urok odkąd zmarła. Teraz nie jeżdżę tam w góry tylko na cmentarz....... szkoda że nie doczekała sie prawnuczki...........

zmykam jakiś obiad ugotować bo zaraz się rozryczę

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

27 mar 2009, 16:08

Ewcik pisze:pinko, a Ty pracujesz? Może wybrałybyśmy sie kiedyś razem na basen? Mam całkiem fajną ekipę basenowo - spotkaniową z dziećmi :-)
oj jak fajnie,nie zastanawiaj sie tylko idz
ja chetna :-D

Ewcik pisze:Z resztą karpacz stracił swój urok odkąd zmarła
dokladnie,zadne z miejsc gdzie ukochana osoba byla nie beda takie same i urok jaki posiadaly stracily :(

zmykam jakiś obiad ugotować bo zaraz się rozryczę
co gotujesz?i nie plakaj tam :ico_nienie:

ehh coz za pogoda dzis
zreszta ostanio :ico_zly:
wrecz do d..y wieje,to znow leje,to zaswieci na chwile slonce,tragedia jakas
znow pewnie siedzenie w domu wrrr
natek wstal dzis o 7:40,ale po moim bujaniu i zabraniu go do nas jak to rano bywa,rytual,ze po 5 biore go do siebie,wtedy kreci sie bradzo,steka,poplakuje a jak go wezme dam smoka i przytule i lekko pobujam to zasypia znow na chwile ale zawsze cos :ico_oczko:
och jak mi sie wiosna taka prawdziwa marzy
czlowiek jakos tak wtedy bardziej energia pozytywna naladowany jest
a tak to siedzi i w domu kapcieje

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2009, 21:22

emalia30, dziś miałam pomidorówkę i zapiekankę z makaronu :-D a jak będziesz w PL to ja już Cię wciągnę w basenowo spacerowe spotkania

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 mar 2009, 21:57

emalia30 pisze:jakos ciagle nie wierze w to,ze to bedzie pierwsza wiosna bez niego,lato itd
tyle wspomnien ehh
Z roku na rok będzie ci coraz lżej, choć pamiętać zawsze Go będziesz, a to jest najważniejsze. co do mojej mamy, to masz rację, nie pamiętam jej wcale, tyle co z opowiadać, czasem mam takie przebłyski, różne sceny mi się przed oczami pojawiają, ale nie wiem czy to nie z opowiadań, które słyszałam :ico_noniewiem:

Ewcik, nie pracuję na razie, u nas w firmie ciężki okres i zwalniają na potęgę, dlatego mój mąż stwierdził, żebym nie wracała na razie, zresztą planujemy drugie dziecko na przyszły rok :-) Co do basenu, to bardzo chętnie, my co sobotę chodzimy na basen do pulsantisu, ale myślimy z Jarkiem też się przejść do aquaparku, byłyście tam? Gdzie w ogóle chodzicie na basen?
Ewcik pisze:Z resztą karpacz stracił swój urok odkąd zmarła. Teraz nie jeżdżę tam w góry tylko na cmentarz....... szkoda że nie doczekała sie prawnuczki...........
Ano niestety, tak to jest jak odchodzą najbliżsi, ale pomyśl, że teraz Twojej cioci nic nie dolega, nic jej nie boli i ma się na pewno całkiem dobrze, a byłaby pewnie szczęśliwsza, gdyby widziała Cię uśmiechniętą. Może przy najbliższej okazji pobytu w Karpaczu wybierz się na spacer po górach, one są takie piękne... uwielbiam Karkonosze.
emalia30 pisze:wrecz do d..y wieje,to znow leje,to zaswieci na chwile slonce,tragedia jakas
Mamy teraz co dzień 4 pory roku :-)
emalia30 pisze:zlowiek jakos tak wtedy bardziej energia pozytywna naladowany jest
żyć się chce i inaczej patrzy się wtedy na problemy... też już chcę wiosnę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ewcik, a na jakieś spacerki też się umawiacie? Bo ja bym bardzo chętnie, moje Ula uwielbia dzieciaczki, ale nie bardzo ma się z kim bawić... my mieszkamy koło Placu Świętego Macieja... mieszka ktoś koło nas?

U nas dzisiaj dzionek super, byliśmy na zakupkach w tesco i na krótkim spacerku. Jarek ma teraz od dzisiaj przez półtora miesiąca piątki wolne, musiał wypisać urlop bezpłatny, tak jak większość pracowników z naszej firmy.... będzie mniej kasy, no ale cóż, lepiej, że tak niż jakby mieli go zwolnić.... A zyskaliśmy wspólne piątki... taki dłuższy weekend.
Jutro rano mam angielski, a potem jedziemy na basen :-)
emalia30, a Ty mieszkasz w której części Wielkiej Brytanii?

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

27 mar 2009, 22:11

pinko, ja teraz mieszkam na zaporoskiej a po świętach przeprowadzam sie na grabiszyńską. Z tego co orientuję się to raczej nikt tam nie mieszka. Jedna dziewczyna jest z maślic, druga z drukarskiej a trzecia z kamieńskiego. Na spacerki póki co chodzimy do arkad na plac zabaw. Jak sie cieplej zrobi to będziemy zwiedzać place zabaw na wolnym powietrzu :-D
Chodzimy do aquaparku.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

27 mar 2009, 22:18

Ewcik, widzę, że większość z Was mieszka bliżej naszego starego mieszkanka na Kruczej, ale tam nie mieszkamy od 9 miesięcy.. za małe było i musieliśmy wynająć.

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

27 mar 2009, 22:59

pinko pisze:Z roku na rok będzie ci coraz lżej, choć pamiętać zawsze Go będziesz, a to jest najważniejsze.
nie wiem czy lzej,oby

Ewcik pisze:emalia30, dziś miałam pomidorówkę i zapiekankę z makaronu :-D a jak będziesz w PL to ja już Cię wciągnę w basenowo spacerowe spotkania
super ,juz sie ciesze

pinko pisze:będzie mniej kasy, no ale cóż, lepiej, że tak niż jakby mieli go zwolnić.... A zyskaliśmy wspólne piątki... taki dłuższy weekend.
lepsze to niz faktycznie jakby stracil prace
a tak wiecej jego dla was kobitki :ico_oczko:

pinko pisze:emalia30, a Ty mieszkasz w której części Wielkiej Brytanii?
ja mieszkam od 6 lat ,ale nie w Uk a w Irlandii w Dublinie

a we wrocku mieszkac bede chyba na Nowym Dworze na Nowodworskiej u tesciowej,ale to sie moze jeszcze zmienic

ok milego wieczorku
ja lece na jakis filmik :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-03-27, 22:13 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

28 mar 2009, 10:25

emalia30, damy radę sie spotykać, od czego jest komunikacja miejska :-)

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

28 mar 2009, 11:33

Obrazek

emalia30, damy radę sie spotykać, od czego jest komunikacja miejska :-)
jasne :ico_oczko:

a my pobudka 7:50 :-D ,jak tak dalej pojdzie to bedzie znow wstawal po 8 ,ale fakt,ze po 5 sie obudzil i lezal ze 20 min nim znow zasnal
pogoda za oknem nedzna,znow siedzenie w domu,mam dosc :ico_zly:
a jak tam pozostalym weekend sie zapowiada??
zmykam sniadanie robic
a w ogole to jeszcze Natka musze przebrac,upodobal sobie walic kupe do nowego pampka :ico_zly: a juz tak ladnie rano po butli do nocniczka robil,nie wiem co mu sie tak pozmienialo
do pozniej babolinki,choc pewnie bede zagladac a tu beda pustki

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość