Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

18 mar 2008, 10:06

Hejka! Wpadłam się tylko przywitać, bo Karolek mi na więcej na razie nie pozwoli :-D Miłego dzionka Kobietki!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 mar 2008, 10:26

Czesc Amelka jeszcze spi ale biedactwo dusi ja ten katar.Julka dzisiaj z przedszkola idzie topic marzanne smiesznie bo zawsze idzie sie 21 ale przedszkole juz wtedy zamkniete wiec panie zrobily to dziosiaj.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 mar 2008, 10:33

I ja Witam o poranku

Renia ja tez sie czesto denerwuje na Majusie to chyba tez normalne jest bo robisz wszystko a diecko dalej placze wtedy to moj maz nawet wstanie po nocce wczesniej i tez do niej idzie i ja ponosi

dziewczyny w hiszpanii zaczynaja sie swieta ludzie maja od jutra do poniedzialku wolne jak bedziecie mialy kiedys okazje przyjechac to polecam na 19 marca lub na siweta wielkanocne w rejony valencji jest super

a u mnie nocka moze byc majka w sumie wstala tylko 2 razy ale za to ja sie budzilam co chwilke

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

18 mar 2008, 11:53

U mniw w domu zamiast sprzatac na swieta to mąż kafelkuje podłoge w łazience i wszystko z łazienki stoi w pokoju. Całe szczescie na swieta nas nie ma wiec nie musze spieszyc sie z porzadkami.Amelka przez ten koszmarny katar nie umie zasnąć zakropiłam jej nasivin ale i tak jej tam furczy.

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 mar 2008, 11:59

Czesc Kochane.
Poczytałam was troszke a mialam tego duzo do nadrobienia :ico_haha_01: ...Nie zapamietalam wszystkiego,ale do niektorych opowiadan i ja sie dolacze.Dziewczyny nie tylko wy jestescie zle na mezow.Moj to dopiero jest agent.Ani razu nie przebral malego odkad sie urodzil-jak pojde sie wykapac a maly zrobi kupke to ten czeka na mnie zebym go przebrala jak sie skoncze myc-a nie pomysli,ze dziecko moze sie odparzyc :ico_puknij: ...Ja cale dnie siedze w domu z dwojka dzieci-no Julcia ostatnio do przedszkola,ale to i tak tylko na 5godzinek,a teraz jest w domku bo mi sie pochorowala,i do mojego Marcina nie dociera to,ze ja takze mam prawo byc zmeczona,ze czuje sie zle,kiedy mam ochote polezec on nawet mnie wyreczy zeby wstac i dac malemu smoczka,czesciej go nie ma niz jest w domu nawet w weekendy wynajdzie cos do roboty a ja siedze sama i on mi sie dziwi,czemu ja chodze smutna-a jaka mam byc jak nawet nie mam do kogo dziuba otworzyc i na zmiane robie przy dzieciach a do tego sprzatanie,gotowanie no i sa rzeczy ktore tez trzeba jechac zalatwic np urzedy czy 2x w tygodniu jezdze z malym na rehabilitacje i regularnieodwiedzamy rozne przychodnie.....

No coz faceci sa to istoty chyba raczej bezmyslne i nie domyslaja sie jak to naprawde jest wychowywac dzieci i miec na glowie caly dom oczywiscie zdazaja sie wyjatki,ale to jest rzadkosc....

A tak pozatym to moja Julia zlapala grype zoladkowa bidulka tak sie meczy wymiouje,ma biegunke nie chce nic jesc malo co pije :ico_placzek: i strasznie sie boje zeby Mirus sie nie zarazil :ico_placzek: ,a co najgorsze chyba mnie to lapie bo slaba jestem,glowa mnie boli i jest mi niedobrze masakra..... :ico_olaboga:

Doba kochane uciekam dalej sprzatac...buziaki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 mar 2008, 12:04

Jola moj mezulo tez jeszcze majki nie przebral :ico_olaboga:

ale biedny narzekam na niego ale jak poszedl wczoraj do pracy przed 23 to jeszcze go nie ma

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

18 mar 2008, 12:17

Jola_85, oj te choróbska każdego po kolei się czepiają, zdrowiej szybciutko Kochana :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

18 mar 2008, 12:30

Wrocilysmy od lekarzy, Ulenke znowu z glowke kluli, zeby pobrac krew, strasznie płakała az mi sie serce kroiło, ale juz chyba wiecej nie bedziemy musialy tam jechac. Ja mam jednego zabka zrobionego i niestety na stepna wizyta 1.04 :-) Ula była bardzo grzeczna, a teraz zjadła i zastanawiam sie czy nie isc jeszcze na spacerek. Chyba pojdziemy :-)

Jola_85 pisze:No coz faceci sa to istoty chyba raczej bezmyslne i nie domyslaja sie jak to naprawde jest wychowywac dzieci i miec na glowie caly dom oczywiscie zdazaja sie wyjatki,ale to jest rzadkosc....

Dlatego trzeba z nimi rozmawiac :-) Ja mojemu Jarkowi mowie co mi lezy na sercu, jak cos mi sie nie podoba. Generalnie jednak bardzo mi pomaga, sprzata, odkurza, przewija małą i kąpie i nawet oferował zebym Go w nocy budzila jak trzeba bedzie przebrać pieluchę. I tak jak pisała Renia0601, zabiera Ulę żeby Ja uspokoić jak moje nerwy puszczają, co niestety czasem sie zdarza.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

18 mar 2008, 15:09

hej dziewczynki
ja zajrzaałam tylko sie przywitac, w ogóle nie mam jak usiasc i spokojnie cos napisac :-)
buziaczki,pozdrawiam :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

18 mar 2008, 15:44

Hej kochane wklejam wam kilka foteczek mojego synusia
Buziaczki :-)

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość