Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 mar 2008, 00:36

Trochę się boję przemiany takiej:
mam wkrótce przestać być niemowlakiem, :ico_dziecko:
tak mi przynajmniej mówią rodzice.
A co jeżeli sobie nie życzę ?
Już raz zmieniałem się z noworodka
Ciekawe czy coś takiego mnie znowu spotka?
Co o tym myśleć ? Czy mieć nadzieję
że może teraz wydorośleje,
Będę mógł sprawdzić co jest w kontaktach ?
Solą dadzą się bawić lub grzebać w szafkach
Albo w zabawkach trzymać papierki do rozdzierania
na które "banknot" mówiła mama ?
Czy z tej przemiany będzie wynikać
że będę mógł dotknąć czajnika
kiedy tak sobie gwiżdże wesoło ?
Meble przestaną mnie pukać w czoło
jeżeli będę dzieckiem nazwany ?
Jeśli nie - po co takie zamiany ?
:583:


:ico_zdrowko: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko:
[size=200]
Oskarku Ty nasz pierwszy kochany ROCZNIACZKU...Ciotka Kasia i Erysiolek i wogóle cała Rodzina Mrówek życzą Ci szczęścia tyle ile sie da i jeszcze więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/size]
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
Ostatnio zmieniony 25 mar 2008, 13:37 przez Mróweczka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

25 mar 2008, 01:06

witam Kochane.

Juz po swietach i wreszcie odblokowali nam TT.

U nas ok-objedzeni jestesmy ;p Andrzejek zaczal mowic MAMA i juz wie,ze mama to ja i gada jak nakrecony Mama,mama :ico_placzek: :ico_placzek: Poryczalas sie ze wzruszenia.

Teraz najwazniejsze wydarzenie miesiaca - pierwszy kwietniak skonczyl roczek - az mnie dreszcz przeszedl :ico_wstydzioch:
To dokladnie rok temu zaczely sie nasze porody a tu moje dziecko,ktore w zeszlym roku w swieta siedzialo u mnie w brzuchu wcina biala kielbase :ico_szoking:

Ale ja nie o tym -[size=200] Kochany Oskarku !!!!
Z okazji Twojego swieta zyczymy Tobie,by zycie nie doswiadczylo Cie za mocno,by zawsze wszystko ci sie udawalo - abys byl zawsze zdrowy i wesoly-umial smiac sie z siebie a nie tylko z innych,abys umial obrac sobie cel i do niego dazyl i rosnij duuuuuzy na pocieche mamusi i tatusia [/size]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

25 mar 2008, 08:40

ja tak na chwilkę złożyć życzonka Kamilkowi, ciezko mi pisac bo maly na kolanach i wali mi w klawiature

a wiec duzo zdrówka, szczescia,milosci i spelnienia wszystkich marzen zycza ciotka karolina z oskarkiem

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

katrin dotarla wiadomosc :-)

no nic musze leciec

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 mar 2008, 11:24

Mróweczka, strasznie spodobal mi sie Twoj wierszyk o przemianie z niemowlaka w dziecko :D:D
Teraz bedziemy sie czuly prawie jak rok temu .. hihi wtedy czekalysmy na wyjscia z brzuszkow maluchow teraz kazda odlicza do roczku... tyle tylko ze teraz znamy daty :D

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

25 mar 2008, 11:30

Cześć :-D
Kurcze, ale się za wami stęskniłam :ico_placzek: dawno mnie nie było bo niestety tak jak Katrin padł mi laptop :ico_olaboga: , ale już jest ok naprawili go na szczęście. Strasznie dziękuję wam za wszystkie życzenia świątecznie :ico_sorki:. Posty poczytałam, ale szczerze mówiąc mało co pamiętam jakaś taka ostatnio zakręcona jestem :ico_oczko:
Dla naszych solenizantów Oskarka i Kamilka najepsze zyczenia urodzinowe, dużo zdrówka uśmiechu na codzień, pełnego brzuszka, suchej pieluszki i kupę fajoskich zabawek
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Czakamy na fotki z przyjęć urodzinowych :-D
A u nas wszystko po staremu, święta minęły szybko, najedzona jestem za wszystkie czasy i dziś mi się nie chce nic robić. Krystiano straszny łobuziak mały, chodzi jak nakręcony, otwiera szuflady szafki, wyłącza telewizor, je papier toaletowy i uwielbia bawić się deską klozetową :ico_puknij: nie umie siedzieć na pupie i bawić się zabawkami. Dzisiaj zrzucił mi kwiatka paprotkę i pobiła się doniczka :ico_placzek: i idę zaraz odkurzać :-/ bo jak wstanie to pewnie zechce zjeść trochę ziemi z kwiatka.
Pozatem idą mu zębale z góry dwie jedynki i marudny jest strasznie. Pogoda u nas fatalna pada śnieg i strasznie wieje :ico_placzek:
Pozdrawiam was serdecznie i zaglądnę po południu :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2008-03-25, 10:38 ]
RYBKA - brawa dla Andrzejka za postępy i powiem ci, że ja też beczę jak Krystiano nauczy się czegoś nowego.
MORDKA- cieszę się, że znalazłaś mieszkanie, mam nadzieję, że się wam będzie tam dobrze mieszkało, a 400zł mniej do zapłaty to sporo, będziesz mogła przeznaczyć tą kasę na coś innego. Roletic to świetna sprawa, polecam, wprawdzie byłam jak na razie tylko jeden raz ćwiczyłam 45minut, ale czułam się po tym super, na następny dzień miałam zakwasy, ale to chyba świadczy o tym, że ten masaż działa.
KATRIN - wielkie brawa dla szwagra za dobry uczynek.
Ok zamykam papa

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

25 mar 2008, 11:54

Czołem dziewczynki
tu ja zapracowana mamuska :ico_olaboga: słuchajcie nie sadziłam ze takie bedzie szaleństwo jak wróce do pracy kompletny brak czasu na wszytsko jeszcze w świeta TT wyłaczone wiec prawdziwa masakra :ico_placzek: :ico_placzek:
u nas święta minęły wmiare spokojnie jazda od stołu do stołu wiec obzerstwo totalne no ale cóż

Dziewczyny ale cudny nastał u nas czas poprostu piękny :ico_tort: za :ico_tort: tort za tortem będzie , ale powiem wam ze teskni mi sie za tym czasem kiedy to siedzialm wdomku czas sobie leniwie płynła Lenak w brzusiu koziółki fikała i wyczekiwalismy na nia , a to tem siedzenie w domku pierwszy uśmiech ojoj az nie moge bo zaleje biurko :ico_placzek:
U nas ciagle brak zębów ale młoda gryzie wszystko co sie da i paluszki wiec chyba coś tam sie zaczyna kluć , mierzy 74 cm i waży 9 kg powiedział lekarz ze drobinka z niej .
Miałam zmartwienie bo kurde , ma guzik na cycusiu i nas skierowali na usg ale na szczeście udało nam sie dzis rano dostac i okazało sie że to zmiana gruczołowa i nie ma czym sie zamartwiac , ale wiecie ja już od czwartku miałam schizę i wszystko co najgorsze szło mi do głowy , ale na szczęscie jest oki .

No a teraz składam spóźnione ale szczere z całego serducha życzonka , ale naszych pierwszysch roczniaków całuskow moc , zawsze pełnego brzuszka , całej masy zabawek usmiechy na buźkach i wszystkiego naj naj naj ........

Kasik nowy wątek pierwsza klasa

Syla dziekuje za życzona świateczne

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

25 mar 2008, 13:30

witam i całuski i serdeczne zyczonka i wilekie jedynkowe świece dla wszystkich roczkow!!!!!to wspaniały rok byl prawda
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEE


i torcviki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 mar 2008, 14:02

Na roczek - czerwony smoczek.
Na trzy latka - “Chatka Puchatka”.
Na pięć latek - parostatek.
Na siedem lat - rowerek “Skrzat”
A na osiemnastkę co?
Harley, skóra to jest to!
Ćwieki, chromy, zimna stal.
Dajesz kopa, no i w dal!



[size=200]Dla Kamilka życzeń kilka: zdrowia, szczęścia, wesołości, sto lat życia i radości :-D[/size] :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

25 mar 2008, 15:13

[center][size=150]Kochany Kamilku,

Obrazek

Dzień radosny, dzień jedyny
dziś są Twoje pierwsze urodziny,
Z serca składamy ci życzenia
dużo szczęścia, powodzenia
gości miłych, kosza kwiatów
moc toastów i wiwatów
ciocia Kasia i Vikulka :-D
[/size][/center]

[ Dodano: 2008-03-25, 14:19 ]
Kochane,
cieszę sie że nowy wątek wam sie podoba :ico_sorki: Jak tylko będę miała więcej czasu to go upiekszę. Na razie Vikulka mi zabkuje (idą jej górne dwójki) :ico_placzek: i mam gości w domu, a raczej wizytację :ico_olaboga: To ta kuzynka Roberta co chciała palić róże żeby Viki była spokojniejsza... przy niej Krysie Kolki i Katrin to aniolki :-D

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 mar 2008, 16:46

Hej Laseczki i po świętach, my dopiero wróciliśmy od moich rodziców.
Dziękujemy za życzenia i stawiamy;
Obrazek
Już kroje i przesyłam kabelkiem
Obrazek
przed wyjazdem do moich rodziców
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A to już dmuchanie, troszke pomogły mu jego kuzyneczki
Obrazek
tu aż wyrywał się mojej mamie aby dojść do taboretu
Obrazek
No i najważniejsze, Kamilek złapał najpierw drobne pieniążki a pózniej różaniec
Obrazek
A tu z kuzyneczkami
Obrazek

[ Dodano: 2008-03-25, 16:02 ]
no i jeszcze wkleje
Tak wygladałem rok temu równo o 17 ujrzalem świat
Obrazek
a tak wyglądam teraz
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość