Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

22 lis 2007, 20:48

Maggie, no wlasnie tak myslalam, tylko, zeby mi z glodu nie zaslabla :ico_olaboga: o 19.00 zasnela (zjadla wczesniej 50 ml kaszki), a teraz sie obudzila i impreze sobie z tatą robi :ico_noniewiem: bawic jej sie zachcialo

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 lis 2007, 21:02

Jasnie Pani mozliwe,ze zeby...no ,chyba ,ze Luska na diete przeszla :ico_oczko:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

22 lis 2007, 21:25

Jaśnie Pani nie zmuszaj JEJ, nie zasłabnie, jak nie ma ochoty, znaczy ze nie jest głodna...ona sobie sama reguluje, takze spoko.

A mój mężu sobioe wczoraj robił zawody z kolegą i podciąali się na dzwigu, do domu przyszedł cały obolały a wieczorem wezwałam pofgotowie bo oddychać z bólu nie mógł...
, dzisiaj był jeszcze u lekarza, dostał proszki i maści i już lepiej, ale się urządził :ico_olaboga:
Antoniu już zdrowieje :one: kaszlu prawie nie ma, no i nocka wreszcie ładniejsza.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 lis 2007, 23:41

marta masz zamiar odpuscic tej hv??? oszustka i jedza!!!!!!! wrrrrrrrrrrrrrrrrrrjesli chodzi o ubranko do chrztu... nie w moim stylu... hihi to znaczy ja jakas dziwna moze jestem... ale ubieram malego normalnie hehe aczkolwiek elegancko i ladnie..
ale oczywiscie ladne sa te ktore pokazalas... hmmm a ktore wybrac?? sama nie wiem..
wg mnie ortalionik odpada.. jakos tak jak napisala emilka malo reprezentacyjny,
ale dwa sa ok.. a ktore wybierzesz zalezy od ciebie
franko bedzie wygladal pieknie hehe maly elegancik-anioleczek

jasnie pani to napewno zabki
czytalam ze w tym okresie dzieci odrzucaja nawet piers...
takze zagladaj lunecie do paszczy hihi

maggie dobrze ze juz lepiej z antosiem... teraz taki okres .. wszedzie sie slyszy prychajace i smarkajace dzieciaczki i nie tylko..

fela a jak kondziu> pisalas ze ma katarek.
powiem ci ze dzisiejszej nocy tez cos leos mial mokro w nosku.. i sicgalam mu w ciagu dnia tez kilka razy frida. ale ogolnie jest ok.. nie wiem czy to katarek.. ale wyraznie jest tego wiecej hihi poza tym oskar i sonia kaszla.. takze moze w niedziele u nas te wirusy poszalaly.. i kazdy cos zalapal.. dobrze ze organizm walczy i zadne z maluchow nie jest chore... uffff

aha a czy w zwiazku z tym katarkiem u kondzia wasze sobotnie plany dotyczace wspolnego basenowania ulegna zmianie?
adas bedzie mial wolne..takze jakby co to mozemy jechac
w niedziele tez mamy basen. odrabimy te sesje z kursu . bo juz dwie byly odwolane ze wzgledu na wymiane bojlerow hehe
wiec jesli dobrze pojdzie.. leos spedzi weekend w basenie hehe

a pisalyscie o forach na ktorych sie udzielacie.. ja do niedawna jedynie na tt pisalam. ale na kilku watkach hihi czerwcowki, rocznik 1980, stalowa wola i podkarpacie, i chwalmy sie dzieciakami.. sporadycznie na nie zagladam. wstawiajac fotki i chwalac inne
eneralnie systematycznie pisze z wami i czerwc,
na roczniku i stalowej woli malo sie pisze,. ale tez staram sie tam bywac hehe

no ale ostatnio zagaldam tez na forum birmingham. poznaje mamusie i okolice hehe
jak przyjade to mam nadzieje wyjdzie nam tam jhakies spotkanko na zywo
zalogowlam sie tez na kolejnym forum ale tlko dlatego, ze znalazlam tam mamusie z watford. jednak od dawna sie nie dozywaly. zostawilam tam wiadomosc. ale chyba one juz wymarly hehehehe
no to tyle z mej forumowej aktywnosci hihi

najbardziej udzielam sie na shoppingach hehe
bylam dzis w tk maxie
normalnie wszystko tam mozna znalezc..
dokupilam prezenty dla pozostalych dzieciaczkow..i mamy juz kmplet
leosiowi spioszki i sliczne pomaranczowe ubranko a mialam juz nic tego typu nie kupowac.. ale taki kolorek. ach.. no musialam hehe
adas przyjechal na koniec i tez sie zalapal
a sobie tylko koszulke..
ale to i tak duzo
bo jakos w tk maxie dla siebie nic nie znajduje
adam na chrzciny juz ubrany hehe

a ja nie mam nic
i nic nie ma :ico_placzek:

za dlugo sie zastanawialm i mi z h&m rozmiar tunikii zgarneli...swinie!!!!!!!! :ico_placzek:

jakas snieta sie czuje wiec pozwolcie ze was opuszcze hehe
leos budzil sie juz dwa razy,albo gazy albo zeby hehe jak to pisala chyba emilka
ale cos w tym moze jest
kupka byla ostatnio w sobote hmmmm

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

23 lis 2007, 00:05

dziewczyny ja tylko na chwilke madziorce chce odpisac.ide juz spac,konrad jeszcze lata ale juz pora na niego wiec pa pa do jutra
madziu konrad strasznie zakatarzony i ma jakas chrypke i dzisiaj w dzien mi usnal ,z przemeczenia chyba od tego przeziebienia,bo on nie spi w dzien i zwymiotowal bo nie mogl oddychac i kaszlal co jakis czas krztuszac sie fluczkami :ico_oczko: , tak wiec basen jest w zawieszeniu.jak by bylo mu lepiej to jedziemy :ico_haha_01:
a wy kiedy na ten basen chcecie jechac ,bo rozmawialismy o niedzieli o ile dobrze pamietam,a wy w niedziele na kurs idziecie??

super ze juz chlopakow ubralas, teraz bierz sie za siebie...napewno cos wynajdziesz fajnego,powodzenia.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 00:18

a jednak jeszcze jestem hehe

dziewczyny za niespelna 3 tyg lece do polandziku
martus tez widze odlicza na gg hehe


jupi!!!!!!

mam nadzieje ze spotkam sie tam z dwoma naszymi czerwcowkami !!!!
wlasciwie to chyba nie bylo jeszzce spotkania na zywo zadnych czerwcowek co??

na grudzien szykuje sie tez kamili i lucy!!!

beda fotki, beda ploteczki, bedzie fajnie !!!

a jeszcze jedno z innej beczki..
od soboty podaje leosiowi jabluszko. ze wzgledu na brak kupek.. ale na razie nie dziala..
podawalam po lyzeczce.. od wczoraj daje juz 3..
czy to nie za duzo?badz za malo?
najchetniej poczekalabym z dokarmianiem do 6 mies bo mi sie nie spieszy i chcialam tak ksiazkowo

a chcialam dobrze.. a ta kupa nie wylazi...

pierwszym razem leos jadl bez przekonania.. a teraz ? otwiera szeroko buziola.. i chce jeszzce i jeszzce, a jak jadlam pierogi? to takim wzrokiem patrzyl.. az mi bylo zal, ze on tylko mleczko pije hehe

dobra serio uciekam..
powinnam zmyc blotko z twarzy juz pol godziny temu hihi mam nadzieje ze mi tak nie zostanie hihi
jeszcze mnie czeka pasta z tunczyka na jutro
obiecalam adasiowi hehe

[ Dodano: 2007-11-22, 23:24 ]
fela umawialismy sie na sobote jesli dobrze pamietam...
hehe
tylko wspomniala ze jesli adas bedzie pracowal to w niedziele pojedziemy
no ale instruktorka dzwonila w tygoniu z wiadomoscia ze organizuje zastepcze sesje na innym basenie w niedziele.. wiec nie damy rady..

daj znac jak z sobota .. ale pewnie nic z tego skoro kondziu taki zakatarzony..
pewnie oskar od reni cos przytargal hehe
zreszta nic nie wiadomo
teraz taka aura ze kazdego cos bierze
u nas na razie spokoj ufff

dobrej nocki
papa

[ Dodano: 2007-11-22, 23:37 ]
fela wlasnie dostalam wiadomosc od kolezanki ze 9 grudnia organizuja u nas mikolajki hehe
bedzie mikolaj hehe i prezenty
kazdy ma kupic cos dla swojego malucha do 10f hehe

my idziemy
jak chcecie to dam wam szczegoly i tez mozecie zapisac kondzia..

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

23 lis 2007, 00:51

A ja lecę do Polandziku też :-D 4 grudnia, na 10 dni, oj to dużo jak dla mnie bo bez męża.... :/
Miałam się już ostatnim razem z dziewczynami z tt spotkać ale nie wypaliło, bo miałam tyle spraw do załatwiania...latanie po urzędach, a wiecie jak to wygląda....
Co do udzielania się na tt, to ja piszę jeszcze na Emigrantkach, Pierwszy roczek już za nami, 1982 rocznik (te najjczęściej odwiedzam...) a tak to poszczegóne temaciki... :-D
fela zdrówka dla Kondzia..
madziorka fajne te mikołajki dla dzieciaczków...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

23 lis 2007, 01:06

maggie ja tez bede pierwsze 10dni bez adama.. a buuuuuuuuu
ale potem stesknony dolaczy.. i bedzie sielanka hehe

wlasnie ogladam fotki znajomych
byli na malediwach...
pieknie tam jest
tylko musze sue zaoytac czy byli na bezludnej wyspie?
no plaze puste,.
normalnie raj..
tyle ze nie dla mnie..
ja lubie towarzycho.. hihi

[ Dodano: 2007-11-23, 00:11 ]
a mialam sie zmywac.. i tak slecze nad tym netem..
a twarz nadal w blocie :ico_szoking:
dobra ide bo jeszzce zapomne i zasne w tej skorupie hehe
ostatnie pozegnanko. naprawde hehe
paaaaaaaaaaaaa

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

23 lis 2007, 05:57

dzien doberek!!!!!!
Madziu ja podaje małemu prawie słoik obiadku, a deserek ma na dwa dni, ale widze ze mu bardzo smakuje i podaje deserek dwa razy dziennie bo np Franek robi raz na 3 dni kupkę i straszne zatwardzenie ma, mimo ze dostaje herbatkę bo soku jakos nie chce pić :ico_oczko:
co do ubranek do chrztu to zrezygnowałam z wszystkich :ico_olaboga: bo w sumie zadne tak do konca super mi sie nie podobało :ico_olaboga:
a ja juz wstałam bo Franko stwierdził ze : " pora wstawania jest " no i wariuje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-11-23, 04:59 ]
a co do HV to odpuszcze, bo ona i tak juz bedzie miałą od wczoraj problemy, została " zakablowana" do przełożonych przez tą HV co mi Franka badała wiec myśle ze jej sie dostanie i tak i siak :ico_szoking: a po drugie ja jej nie kazałam juz nigdy wiecej do mnie przychodzic to fakt, ale nie mówiłam ze ma sama sobie notatki robic i zgadywac ile mały waży w kojejnych tygodniach :ico_puknij:

[ Dodano: 2007-11-23, 09:02 ]
o matko!!!!!!!!!!!!!!
a Wy jeszcze śpicie?????????????????????????????????????
a co do wątków to odwiedzałam lipcówki, ale widze ze tam kazdy ma swoje sprawy, Jasnie Pani ma racje

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 lis 2007, 10:58

witmy z rana (pisze jedna reka, bo Luski ulubiona zabawka to laptop i wisi mi na drugiej :ico_oczko: ) :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

dale jnie chce jesc, a w paszczece poslucha :ico_noniewiem:
maggie ja to bym ja chetnie zmusila, ale sie nie daje, wiec juz odpuscilam... po prostu co jakis czas proponuje butle, ale mleko wypluwa a na herbatke to otwiera dzioba jak mglodne piskle (chyba po butelce odroznia)

biedne jestescie z tymi chorobami :ico_olaboga: duzo zdrowka dla wszystkich!!!!!! :ico_chory: :ico_nienie:

madziorka ja daje Lusce juz dawno jablko i nie zauwazylam zadnej zaleznosci jablko-kupa :ico_noniewiem: . Luska jak Franek na poczatku dokarmiania miala zatwaedzenia, ale zwiekszylam bardzo znaczaco herbatke ulatwiajaca trawienie i normalni teraz kupkuje. nawet z 300-400 ml za dzien potrafi spic (ale sokow tez raczej nie podaje -bardziej od swiweta :-D )

madziorka 10 F?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: strasznie ograniczyli twoje szalenstwo :ico_olaboga: co ty teraz bidulko poczniesz??? :-D :-D :-D :-D

Marta, mi sie taki podoba
http://allegro.pl/item268640911__cieple ... _r_74.html


Wszystkim zyczymy super snieznego pobytu w PL :-D :-D

Idziemy zaraz w odwiedziny to pewnie do wieczorka :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość