Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 13:56

donatka26 pisze:idziemy do niej na działke na czereśnie,
ale zazdroszcze uwielbiam czereśnie ale podobno przy chorej wątrobie nie mozna..w sumnie jak tak poczytałam to diate podobna ma jak matka karmiaca :-D :-D

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 14:39

a my juz po obiadku. bylismy jeszcze na wsi na kawce i nazrywalismy sobie czeresni, wlasnie siedze i je wcinam :-)
a moj maz juz pojechal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: znowu jestem sama, wieczorem ma przyjechac moja mama na kapanie malego

dziewczyny dziekujemy za zyczenia :ico_sorki: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-06-14, 14:41 ]
a moj maly w foteliku na balkonie sobie siedzi i bawi sie grzechotka. wlasnie dalam mu deserek - morele. fajne sa te sloiczki z HIPPA. pisze na nich ktory owoc jak dziala na kupke. morele ja rozrzedzaja :ico_sorki: chociaz tyle, skoro herbatki nie bardzo chce pic :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-06-14, 14:42 ]
Marcia obejrzalam fotki. suuper ten kapelusik no i jak ladnie wyciaga raczki... mamy taka sama grzechotke ta z dolaczonymi 3 kwiatuszkami

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 cze 2009, 15:21

hej Kobietki i Maluszki :ico_sorki:

zaglądam po obiedzie :ico_sorki:

z nosa mi leci, jak z Niagary :ico_olaboga:
Alutek coraz częściej kicha i jest bardziej marudny, niż zwykle :ico_placzek: czyli pewnie się zaraził ode mnie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
sajgon i tak mam... :ico_placzek:

Krzysiek ściągnął dziś opatrunek (jak kazali przy wypisie) i ma tylko dwa, małe szwy :ico_sorki: nic go nie boli, chodzi troszkę kuśtykając, więc jest suprrr :ico_sorki:

u nas taka ładna pogoda, ale niestety kisimy się w domu... może też mały bardziej marudzący, bo nie był na spacerze :ico_noniewiem: ale ja nie mam siły przy tym nosie cieknącym i temperaturze, noo, a Krzychu wiadomo, nie na spacer dwa dni po operacji :ico_sorki:

jest też plus dla mnie tej operacji chłopa.... zaczęłam sama prowadzić auto bez większych problemów... ulżyło mi, że się złamałam, a raczej okoliczności mnie złamały... teraz mogę normalnie jeździć i chyba wszędzie :-)

cudne fotki Marcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: noo, Milenka pięknieje z dnia na dzień coraz bardziej :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 15:35

ananke pisze:zaczęłam sama prowadzić auto bez większych problemów...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: rewelacja :-D :-D

kurcze cos mnie na słodkie ciagnie choc wiem ze nie powinnam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ciekawe jak długo sie regeneruje wątroba..kurcze te diety w niecie sa rózne i w sumie sie pogubiłam co jesc a co nie.. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 15:43

ananke pisze: zaczęłam sama prowadzić auto bez większych problemów...

super :ico_brawa_01: ale ci dobrze... aja sie nie moge zmusic do nauki tych zasranych testow :ico_olaboga: :ico_puknij:

a wiecie zastanawiamy sie nad wyjazdem w zimie na 3-4 miesiace z mezem do szwecji, tam gdzie dawniej pracowalam.
nasze mamy mowia ze zajelyby sie malym, no a w sumie nie bardzo mamy wyjscie bo z robota krucho u meza. cos sie sypie ta cala praca no a ja tez pracy nie mam. zreszta jednorazowo we 2 przywiezlibysmy z 60 tys, wiec byloby z czego zyc...
strasznie mnie to meczy i nurtuje bo nie widzialabym malego tyyyle czasu :ico_placzek: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 15:46

ananke pisze:noo, Milenka pięknieje z dnia na dzień coraz bardziej
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: dziekujemy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2009-06-14, 15:48 ]
jedwabna pisze:strasznie mnie to meczy i nurtuje bo nie widzialabym malego tyyyle czasu
wiadomo jak mus to mus..alepowiem Ci szczerze ze ja nie widziłam jej pare dni i masakra..patrzyłam na zdjęcia i odrazu łezki miałam w oczach..nie chce przegapic waznych chwil w jje zyciu..pierwszych słow,kroczków..tego nie da sie cofnać

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 15:53

Marcia77 pisze:wiadomo jak mus to mus..alepowiem Ci szczerze ze ja nie widziłam jej pare dni i masakra..patrzyłam na zdjęcia i odrazu łezki miałam w oczach..nie chce przegapic waznych chwil w jje zyciu..pierwszych słow,kroczków..tego nie da sie cofnać

eh tak wlasnie mysle ile by wtedy mial, bo my bysmy wyjezdzali w styczniu.to pewnie pierwsze kroczki by juz byly, ale nie bylibysmy na jego pierwsze urodzinki :ico_placzek: juz sama nie wiem co tu robic, nasze mamy mowia zebysmy jechali, ze przeciez dziecko bedzie w dobrych rekach, a chcielibysmy zaczac budowe domu, wtedy bysmy mieli lzej i nie bawilibysmy sie w zadne kredyty :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 16:01

jedwabna pisze:juz sama nie wiem co tu robic,
powiem Ci ze macie cięzki orzech do zgryzienia..sama nie chciałbym stanąc przed takim wyborem..bo chyba bym sie zapłakała za moja niunia..ja bym sie tez obawiała ze dzidzia sie ode mnie odzwyczaii..moja ciocia była długo w szpitalu i jak wrociła to dziecko na jej widok zaczeło płakac i poszło do babci..to okropny bol dla matki :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 cze 2009, 16:10

Marcia bo taki maluszek zapomina bardzo szybko... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 cze 2009, 16:17

jedwabna pisze:Marcia bo taki maluszek zapomina bardzo szybko...
to fakt..mnie nie bylo tydzien i jak wróciłam to do taty umiech a na mnie patrzyła tylko :ico_placzek: ale na szczescie juz wrociło do normy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość