agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

06 lut 2012, 19:50

rybko- nie doradzę z poscielą, bo sama nie wiem, zawsze fajnie to wygląda, tylko na ile jest praktyczne???

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2012, 19:52

rybka, jak mówisz, że na początku będzie w rożku, to nie kupuj.
Potem zrobi się cieplo to i pod kocykiem dobrze się będzie spało :D
Ja prześcieradełka planuję do kosza do spania kupić. Poza tym kocyki miękkie.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lut 2012, 20:31

no wlasnie mam sliczne dwa niebieskie kocyki,jeszcze po Andrzejku,bialy po Zuzi,jeden zolty grubszy,tez po Andrzejku i z jednej strony szkoda mi kasy na ta posciel,a z drugiej mam wewnetrze wyrzuty sumienia,ze Szymon 3,wiecej juz nie planujemy i jakos tak nic mu nie kupuje - tylko ta kolyske :ico_noniewiem: Ale na zdrowy rozsadek rzecz biorac,to po co przeplacac,skoro w domu wszystko jest :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

06 lut 2012, 20:37

Rybka, może zamiast tego, kupisz mu coś jak już się urodzi? Np. fajną zabawkę potem??? odłóż na to do skarpety pieniążki które wydałabyś na coś teraz. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lut 2012, 20:41

zabawek kupowac tez nie bede,bo tego mamy wieksza ilosc,zwlaszcza,ze ja takie zabawki dla niemowlakow ,jak juz dzieci wyrastaja,to chowam :ico_oczko:

No ale tak jak to napisalam i przeczytalam,to faktycznie nie bede kupowac - chyba,ze sie trafi kolyska juz z posciela,bo i takie oferty na allegro sie zdarzaja :ico_sorki:

No bo to,ze mu nie kupie tyle rzeczy co Jedruli i Zu,to przeciez nie swiadczy,ze go mniej kocham,nie?Nic mu brakowac nie bedzie,wszystko bedzie mial po nich,ot co...

[ Dodano: 06-02-2012, 19:45 ]
ale mam dylematy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

06 lut 2012, 20:54

jestem po wizycie... powiedziałam gince o bólu w pachwinach, przebadała dokładnie mnie.. okazało się że szyjka ma tylko 2,5cm a w dodatku nie jest całkowicie zamknięta... dostałam fenoterol, isoptin i luteinę i nakaz odpoczynku oczywiście... poza tym jest ok, mały ruchliwy, odpowiadał kopnięciem na ruchy głowicy usg, buźkę ma prześliczną no i najlepsze- przez 2 tygodnie przytył 550g :ico_szoking: ma już 2400g :ico_sorki: ginka powiedziała że trochę duży jest jak na ten tydzień ciąży, ale jest nadzieja że pod koniec troszkę przystopuje (nikła, ale nadzieja :ico_sorki: )

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

06 lut 2012, 20:56

ma już 2400g
- uuuuu grubo :ico_oczko: Ale wazne,ze zdrowy :ico_sorki:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

06 lut 2012, 21:26

Obrazek

taki pierwszy lepszy na allegro znalazlam. Ale to nie musi bc napisane ze dla ciezarnych, byle nie byl za szeroki z przodu.

Asiu, znam te mega mieszanke z 1 ciazy. Prawdopodobnie bedziesz miala lekka telepawke po fenoterolu, potem organizm sie przyzwyczai. Odpoczywaj!

Dziewczyny, jutro ostatni dzien do pracy i potem WOLNE!!!!!!!!!!!!!!!!! juz na rok jakis :ico_brawa_01:

[ Dodano: 06-02-2012, 20:27 ]
wpiszcie w wyszukiwarke na allegro: pas ortopedyczny ew pas podtrzymujacy, ew pas ledzwiowy

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

07 lut 2012, 00:18

agasio, brawo dla Sylwii :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzielna dziewczyna i jeśli chodzi o ten śliz - to ja niczego takiego narazie nie zaobserwowałam, cały czas mam taki sam.
To może Ty się lepiej już spakuj do szpitala, co?

iw_rybka, wiesz co, ja tam jakąś pościel mam do mojej kołyski ale to dostałam razem z kołyską od bratowej i myślę, że nie kupowałabym gdybym nie miała, do wózka też nie bo to zbędne, nawet do łóżeczka bym nie kupowała, ale kupiłam jakoś na początku ciąży i tak pewnie sobie trochę poleży, bo nawet nie będę ubierała. A kasę przeznaczysz na coś innego, ja myślę że Szymon nie będzie widział różnicy czy to po Andrzejku, Zuzi czy nowe. Ważne żeby czół bliskość i miłość rodziców.

Ja po wizycie - mały waży między 2300g a 2500g. Jak mnie lekarz przebadał to stwierdził, że mam krótką i wiotką (albo miękką - nie pamiętał jak to określił) szyjkę ale dla pewności zrobił mi USG dopochwowe i wyszło że ma 38 mm więc nie ma czym się martwić i że jest ok. Więc narazie nie muszę się pakować do szpitala :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

07 lut 2012, 00:23

iw_rybka, a wiesz co, w sumie te najmłodsze to mają najfajniej.
Bo ja tak jak Ty trzymałam zabawki niemowlęce. I milena miała największą kolekcję zabawek dobrych marek. A to dlatego, że tandeta się posypała, a jak już kupowałam potem, to konkrety. Także jej kosz z zabawkami był ful wypas. Nie ważne, że jej kupiłam może 2 max. :ico_brawa_01: mam kilka w PL jeszcze bo jakimś cudem nie poszły na "tablicy pl", moja mama prawdopodobnie w paczce prześle. :ico_haha_01:

Asienka, o proszę jaki dorodny :)

mamo zuzi, musze poszukac na ebayu... dzięki za fotkę. Będę się nią kierować! :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość