edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

13 maja 2008, 09:19

Witam i na początek Magda zapomniałaś o nas :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: I ja też słyszałam że dzieciom do roku włosów się nie obcina ale nie wiem dlaczego , myślę że poprostu strach takiemu malcowi obciąc włosy , bo przecież chwili nie usiedzi :ico_oczko:
Ja właśnie kończe maraton w pracy , dwa dni wolnego i znowu się zacznie, w czoraj w pracy masakra dużo ludzi i przeżyłam koszmar , w pewnym mąmęcie zaczeło się dusic dziecko tak duże jak moja Wiki :ico_szoking: strasznie to przeżyłam bo zaraz sobie Wiki wyobraziłam , rodzice dziecka czekali 15min. na pogotowie a dodam że z mojej pracy do szpitala jest na piechotkę 5min. :ico_szoking: w końcu przyjechali zabrali dziecko i matkę od szefa wiem że już wszystko ok. tylko zatrzymali małą na obserwacji.
Frydza :ico_brawa_01: dla Wiki cwaniara mała , moja chodzi ale z podtrzymaniem i to tylko w tedy jak jej się chce :ico_oczko:
Alineczka no to możemy sobie ręce podac moja też wszystko tylko nie zabawki a już płyty kompaktowe to wprost uwielbia, no i jeśli mam byc szczera to faktycznie Wani lepiej w chuście.
Aniu kurka na samo wspomnienie bicia serduszka w brzusiu to mi ciary przeszły po plecach , ja mam nagrane w telefonie , jak tylko Wiki podrośnie to jej puszczę, no i gratuluję pirwszego zębola :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Aniu mam nadzieję że szybko wrócicie do zdrowia , mi lekarka powiedziała że jeśli nie ma gorączki to tylko na podwórko wychodzic nie siedziec w domu :ico_nienie:
Be Wu witaj kobieto Kalinka urocza i jaka paka ,z Ameryki no no no
Asiula trzymam ksiuki za plany aby wypaliły
Alineczq pisze:Aha Astrid kochana zapomniałąm dso Ciebie słówko napisać.. Jaka znowu operacja???????????
no właśnie o to samo miałam zapytac

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

13 maja 2008, 09:25

Ceny zaskakują. na allegro mozna tyle kasy zaoszczędzić :ico_szoking: Na foteliku zaoszczędziliśmy 115 zł :ico_szoking:

O właśnie! Sprzedałam pierwsze rzeczy i otrzymałam pozytywy :-D :-D :-D Uff tak się bałam.

Jeszcze Wam się nie chwaliłam, ze wygrałam w konkursie internetowym zestaw kosmetyków Pharmaceris i Farmona :ico_brawa_01: O właśnie ta druga..co to za firma, uzywałyście jakichś kosmetyków tej marki?

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 maja 2008, 10:10

Obrazek pospalismy do 9.30 :-D hihi mezulek w pracy a my z Wiki razem we wyrku hihihi
DZIEKUJEMY ZA MILE SLOWA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ANIU OJ KOCHANA TAK WAM WSPOLCZUJE TEGO CHOROBSKA,duzo duzo zdrowka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ASIULKA to tez trzymam kciuki za tajemnicza sprawe hihi :ico_oczko: ,i obys znalazla lepsza prace i moze wtedy bedziesz wiecej czasu spedzac z Emilusia!

ALINKO kurde niewiem ile ma Wiki wzrostu ale faktycznie ludzie ja myla z 2 lestnim dzieckiem :ico_oczko: ,a duza tak jak piszesz po tatusiu :-D ,a kosmetyki to gratuluje wygranej ale nie znam tej marki!

ASTRID co za operacja :ico_szoking: oby wszystko sie udalo!!!


BEWU Kalineczka sliczniutka cukiereczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


EDYTKO to faktycznie przezylas horror w pracy,dobrze ze dziecku sie nic nie stalo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-05-13, 10:10 ]
Alineczq pisze:O właśnie! Sprzedałam pierwsze rzeczy i otrzymałam pozytywy Uff tak się bałam.

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2008, 10:13

Witam z rana moje super mamuski :-D :-D i ich pociechy :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Aniu zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby choroba odeszla jak najszybciej ...super ze maz sie wami opiekowal :ico_oczko:
Dla Heleneczki duzo zdrowka i usmiechu a dla maluszka buziak :ico_oczko:

Alinko ciesze sie ze na alegro idzie ci superowo i gratluje pierwszych pozytywnych komentarzy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Waneska jak chlopak eeeeeee napewno cudnie wygladala .....pokazuj nam szybciutko fotki :ico_oczko: :ico_oczko:

Frydza zdjecia super Wikusia pannica najwieksza z czerwcowek :ico_oczko: :ico_oczko:

BeWu Kalinka bardzo Ladna i namiocik super ja mam tez z allegro ale inny za 40 zl :ico_oczko:
Super sprawa z tymi basenami tylko tyle ze moj juz wychodzi i schowalismy nad morze jak pojedziemy.

Edytko
mialas przezycie nono najwazniejsze ze z mala ok :ico_olaboga:

U nas ok Marcinek buszuje po calym domu tylko jak go sadzam na podloge to od razu na czworaka do lawy ...wstaje i chodzi wokol stolu....puszcza sie i sam stoi juz hehe zuch z Marcinka

Umie pokazac gdzie ma nosek ...gdzie jest kotek
No i najbardziej interesuja go kola od samochodzikow ...aut oraz wozkow tylko za tym sie oglada hehe

Wczoraj bylismy na kawce u tesciowej i poszlismy na plac zabaw ...maja taki piekjny kolorowy, duzy i najwazniejsze ogrodzone i przystosowany do maluchow takich jak nasze malce :ico_oczko:

Bawil sie w piaskownicy patrze a ten myk poraczkowal do chlopczyka wziol mu auta i krecil kolami hehe

A tak sie zlozylo ze wszystkie dziewczynki w piaskownicy na rozowo a chlopcy na niebiesko ...super to wygladalo...

hoho chyba sie rozpisalam i nachwalilam..... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

przed wyjsciem do babci
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 maja 2008, 10:38

MADZIU zdolnacha moj zieciunio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i pieknie wygladal przystojniaczek :-D


WIECIE CO WIKI sprzata swoje zabawki :ico_szoking: :ico_szoking: ma zajecie z godzine powyzuca wszystkie zabawki a pozniej je zbiera i wrzuca do lozeczka hihihihi :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2008, 11:04

Dziekuje Frydza :):

No to masz pozadna dziewczyne jak sprzata za soba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

13 maja 2008, 15:40

astrid pisze:
Jutro idę do szpitala a w środe operacja, najbardziej przeraża mnie fakt rozłąki z synem, mam nadzieje, że czas szybko minie.

Asia gratuluje zajścia w ciązę :-D super, że wam się udało.



astrid, co za operacja :ico_szoking: :ico_szoking: ?? Trzymamy kciuki!!!!!!!!

Asiu, Ty też jesteś w ciąży :ico_szoking: Musiałam gdzieś przeoczyć posta z takim newsem....

Basiu, Kalinka przeurocza, jaka Ona drobniutka jest.

Alinko, gratuluję udanych transakcji na allegro.

Frydza, Wiki z tym sprzątaniem musi być rewelacyjna.

Magda, a jak spotkanie z teściową?? Marcinek bardzo elegancki!

Edyta, korzystaj z wolnego :ico_oczko: A z tym dzieckiem co się dusić zaczęło to straszne...

U nas bez zmian, tzn Heleneczka ma antybiotyk, ja też - tym razem w aerozolu. Mam zapalenie krtani, ogólnie obydwie mamy szlaban na spacerki :ico_placzek: Jestem teraz bardzo nerwowa, dziś nakrzyczałam na Lenkę - taka ze mnie niedobra mama :ico_placzek: A tak w ogóle to mam zwolnienie lekarskie aż do 21 maja .... a na dodatek jeszcze w pracy o ciąży nie wiedzą ....
Spadam do łóżka, bo mój kochany malutki Szpaczek zasnął, więc i ja mam chwilę na odpoczynek...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

13 maja 2008, 15:41

Jestem ...a tu co pustki ale co sie dziswic jak za oknem piekna pogoda....
My wrocilismy własnie ze spacerku 3.5 h Marcinek wlasnie szykyje sie do drugiej drzemki a mamusie czeka prasowanie i sprzatanie ...hehe a tak mi sie chce ze hohohoh :ico_wstydzioch:
P na popoludniowce hehehe

Jutro na obiadek i kawke do tesciowej ciesze sie ze wszystko nam sie uklada i oby :ico_sorki: tak zostalo Marcinek z kuzyneczka bawia sie na calego
Marcinek pokazuje na niej gdzie ma nos a ona go odpycha lapkami hehehe

Tatus dzisiaj dal 50 zl i mowi idz mu kup jakies przybory do piachu hehe ja mowie myslisz ze 50 zl starczy ( podpuszczam go ) a on do mnie a co za malo hehehehhe ja mowie z 15 zl by starczylo ale poszlismy i kupilismy wywrote z przyborami lopatka grabki foremki oraz motorowa 35 zl bawi sie na calego hehehhe a Marcinka tylko kola interesuja :) nic trudno moze jakis mechanik mi rosnie :-D

[ Dodano: 2008-05-13, 15:44 ]
Aniu kochana kurujcie sie a ze sloneczka napewno jeszcze bedziecie korzystac...trudno jak chora to przetrzymacie ten czas i ok

A z praca sie nie martw jakos to przełkną :-D nie maja innego wyjscia a swoja droga wiem co przezywasz ...pamietam jak ja balam sie powiedziec swojej kierowniczce :ico_olaboga: a okazalo sie ze super to przyjela :ico_oczko:

a co do tesciowej jest rewelka :-D po rozmowie w cztery oczy i powiedzeniu sobie co nas boli jest o niebo lepiej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

13 maja 2008, 20:05

My po zakupkach sp[ozywczych i nie tylko ,kupilismy Wiki pilke hihi zachwycona na maksa,ludzi zaczepiala gadala itd,i towar z polek zaczela zrzucac i do koszyka nam wrzucala hihi smiesznie bylo :ico_oczko:

ANIU kurujcie sie,a z praca jakos to bedzie przeciez zdrowko najwazniejsze!!


MADZIU fju fju ladne zabawki kupilas Marcinkowi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i super ze z tesciowka sie polepszylo ekstra!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

13 maja 2008, 21:23

Astrid
JA NIE JESTEM W CIĄŻY :-D :-D :-D :-D

MAM PEWNE PLANY O KTÓRYCH PISAŁAM W DOŚĆ TAJEMNICZY SPOSÓB BO NIE CHCE ZAPESZYĆ DLATEGO NIE ZDRADZAM NARAZIE SZCZEGÓŁÓW

WYBACZCIE JESTEM PADNIĘTA, W PRACY POPROSTU MASAKRA. ZAJRZĘ TU JUTRO

PAPA

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość