Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2009, 11:02

Ja też dziękuję za :ico_kawa:

Norbert wcina kaszkę oglądając CBeebies. Wstaliśmy jak zwykle o 8:30, ale Norbert popłakiwał wiele razy w nocy bo smoczka nie miał. o 4-tej znalazł się już u mnie.

Idę śniadanie zrobić sobie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sty 2009, 11:24

I ja się witam :-)
Nocka spokojna, jedna pobudka o 4:30, ale zabrałam małą do nas i spałyśmy do 8:30.
Kasia, dzięki za :ico_kawa:
Zbieramy się zaraz do moich rodziców, pójdziemy bez wózka, piechotką... mam nadzieję, że dojdziemy tam w pół godziny ;-)
CleoShe pisze:Aga, śliczne zdjęcie w podpisie. Ula tak cudnie wygląda z tym bukietem :-)
kaska28 pisze:Pinko zdjęcie w podpisie rewelacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D
iwona83 pisze:Aga super fotka w podpisie

Dzięki bardzo, Ula ten bukiecik od dziadków dostała na urodziny i nie chciała go oddać, aż na wieczór dnia następnego kwiatki były bez płatków i trzeba go było wywalić... na szczęście zdążyłam zrobić kilka fotek....

Zmykamy na razie.. miłego dzionka.

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 sty 2009, 11:27

czesc i dzieki za kawke. u nas nocka srednio Kamil spał niespokojnie a i ja kiebsko. chyba sie przeziebiłam boli mnie gardło i meczy kaszel :ico_chory:
boje sie o małego zeby sie nie zaraził. Dziewczynysory nie mam siły pisac zajrze potem ok

[ Dodano: 2009-01-28, 10:28 ]
telepie ,nie z zimna i tak głowa boli ze zebrac mysli nie moge
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

28 sty 2009, 12:17

Asikk pisze:chyba sie przeziebiłam boli mnie gardło i meczy kaszel :ico_chory: telepie ,nie z zimna i tak głowa boli ze zebrac mysli nie moge

Ojojoj... rozkłada Was jedno po drugim :ico_olaboga: Co za okres.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 sty 2009, 12:33

Cześć dziewczyny. Uśpiłam właśnie Gabriela, włąściwie to usnął mi na kolanach przed telewizorem...

Ula śliczne wygląda na zdjęciu-to taka słodka dziewczynka, choć mama pewnie zna dobrze i to drugie oblicze :ico_oczko: a w ogóle to świetną ozdobę na tort wybrałaś-urokliwa bardzo.

No była przeciętna, przynajmniej Gabriel nie budził się do zabawy.

Kuba wychodzi nie długo, jakies sprawy klubu załatwiać-dostał awans ostatnio i zaczęło się, już mi to na nerwy działa...

A to mleko nie jest najtańsze... w realu kosztuje 3.5, a w społem prawie 4zł, ponieważ my do jednego i do drugiego sklepu zbyt blisko nie mamy więc kupuję też u nas w sklepiku mleko koneckie w butelce, smakiem się nie umywa, ale jak zostaje ostatnia butelka robico to zostawiam Gabrielowi, a sama pije to drugie...

Już rozmawiałam z tatą i wpadnie po nas w sobotę... zrobił właśnie poręcz na schody :-) mój tato ma firmę, która robi okna i drzwi z drewna i jakieś drobne drewniane zlecenia... dobrą stroną jest to, że rzeczy do domu robi sobie po godzinach sam i schody, lub listwy przypodłogowe są cudownie wykonane, okna i drzwi też z resztą-jest mistrzem frezu od lat i potrafi pięknie zdobić drewno. Jak kupował Gabrielowi łóżeczko, to już Wam mówiłam wtedy, że ubolewał z powodu braku czasu, bo chciał zrobić sam łóżeczko, ale by nie zdążył-a szkoda :ico_oczko: może naciągnę Go na kołyskę dla następnego bobasa :ico_oczko:

pogoda u nas całkiem całkiem choć słonka jako takiego nie ma, ale i tak pójdziemy na spacer

[ Dodano: 2009-01-28, 11:34 ]
Agnieszka, powodzenia na pieszej wyprawie :ico_brawa_01: nie moge się doczekać naszej pierwszej :-D

dziewczyny nie chorujcie! teraz jakiś jest sezon na grypę, wszystkich rozkłada po kolei, naszych znajomych w okolicy też

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 sty 2009, 12:45

a no tak taka pogoda raz zimno raz ciepło
ale ja to sie załatwiłam przez mojego męrza , bo tak jak wam pisałam była wczoraj w miescie na zakupach z moją chrezsnicą i potem umówiłam się z moi ze przyjde do niego pod prace on kończył o 18 i pojedziemy razem na obido kolacje i do domu. No i ok gdyby nie to ze bylam u niego za 10 18 i mówie poczekam te 10 min , a on mi na to ze moze wyjść tak okoł 10-15 po 18 bo musi porozmawiać ze swoim dyrektorem. wiec mówi ze jest zimno i ze w takim razie ja jede do domu autobusem z Kamiliem , on nie nie pochoć jeszcze chwilke dosłownie z 15-20 min i wychodze .Tylko to 15-20 min prze rodziło sie w 45min :ico_zly: i ja juz byłam tak zmarznieta zaczeło mnie juz boleć gardło ,ze się wkurzyłam i poszłam na autobus , czekajac na autobus raczył zadzwonić mój małżonek że juz pomnie jedzie a była godzina 19 :ico_olaboga: Jego całe szczęście ze przyjechał dosłownie 1min przed autobusem bo juz by mnie tam nie było. Masakra w domu dostałam katar a w nocy dopadł mnie kaszel i o .A dzis to się tak fatalnie czuje ze szok jestem taka obolała i na pół przytomna a jak na złość Kamil marudzi i nie chce iść spać tylko sie domnie przykleja a ja nie chce go zarazic. :ico_chory: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

28 sty 2009, 12:50

Czesc Dziewczyny,

Tez sie melduje!
Nocka u nas OK! chociaz jedna pobudka byla, ale zadowolil sie herbatka... :ico_oczko:

Madzia, super ze znalazlas chwilke zeby cos napisac! Martynka piekna dziewczynka i racja podobna do Ciebie :ico_brawa_01: Duzo zdrowka dla Was i czekamy na wiecej fotek :ico_sorki:

Justyna, jak juz zrobil jeden krok to juz beda nastepne, ja tez nie moge sie doczekac keidy pojdziemy na spacer ... bez wozka! Brawo za kolejny zabek!!
To mleko nie jest tanie, ale pewnie chetnie bym kupila, tylko kolo mnie nie ma :ico_zly:

Assik, no jeszcze tylko brakowalo Ci chorbska jakiegos :ico_olaboga:

Aga, zdjecie w podpisie zostawiam bez komentarza.... bo brak slow takie piekne :ico_brawa_01:

Ja sie musze pochwalic, ze moj Pawelek po raz pierwszy jak dzisiaj wychodzilam rano do pracy zrobil mi "papa" i nie plakal, tak jakby wiedzial, ze przeciez mama wroci.... :-)

Lece poracowac, a potem na zupke do domu.

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

28 sty 2009, 12:54

Dzień dobry :-)
My zaliczyłyśmy mały spacerek -do warzywniaka i rundka po osiedlu.Od rana sypie śnieg, ale co tam, zarzuciłam Mai folię przeciwdeszczową i poszłyśmy, mam już dośc siedzenia w domu, trochę ruchu na świeżym powietrzu dobrze nam zrobiło, pod koniec Maja zasnęła i śpi dalej w łóżeczku, aja barszcz ukraiński gotuję :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-28, 12:10 ]
Już wstało moje dziecię :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

28 sty 2009, 15:12

Asikk, zdrowiej szybciutko, nie wolno chorować :ico_nienie:
Fintifluszka pisze:Ula śliczne wygląda na zdjęciu-to taka słodka dziewczynka, choć mama pewnie zna dobrze i to drugie oblicze :ico_oczko: a w ogóle to świetną ozdobę na tort wybrałaś-urokliwa bardzo.

Dziękuję Ci bardzo, oczywiście, że Ula potrafi też rozrabiać i łobuz z niej niesamowity, a ozdoba na tort... cóż innych nie było :-) ale rzeczywiście jest taka delikatna i ładna :-)
Fintifluszka pisze:jest mistrzem frezu od lat i potrafi pięknie zdobić drewno.

To fajnie, taki fach jest dobrze mieć :-) Będę pamiętać... jeśli kiedyś będziemy się budować i trza będzie zrobić schody, to będę prosiła Cię o namiary ;-)
Fintifluszka pisze:Agnieszka, powodzenia na pieszej wyprawie :ico_brawa_01:

No właśnie.... postawiłam Ulę na chodniku, zrobiła kilka kroczków i zleciały się nagle jakieś babcie, otoczyły nas i zaczęły do tej mojej Uli coś szczebiotać i Ona się przestraszyła i na ręce chciała... i tyle było z chodzenia po dworze, może jej też być niewygodnie w tym kombinezonie. Będziemy próbować, może w parku będzie jej łatwiej.
Asikk pisze:Tylko to 15-20 min prze rodziło sie w 45min :ico_zly:

Ale Cię mąż wyrolował, ja bym chyba się wściekła z nerwów i nie odzywałabym się, straszny ze mnie nerwus.
Aga, zdjecie w podpisie zostawiam bez komentarza.... bo brak slow takie piekne :ico_brawa_01:

Dziękuję Ci bardzo :-) Brawa dla Pawełka za grzeczne "papa" bez płaczu, przecież On już duży chłopczyk jest, wie, że mama go nie zostawi...

Ula sobie śpi od 13, Jarek w pracy się nudzi, szuka nam mieszkania na Kowalach, albo domku i co chwila mi jakiegoś linka podsyła przez gg... hehehe
Zaraz Wam wkleję fotkę nowej fryzurki mojego dziecka, sama ją obcinałam, nożyczki trochę tępe, a i Ona głową ruszała więc trochę nierówno. Moim rodzicom się podoba, stwierdzili, że doroślej wygląda... hehehe

[ Dodano: 2009-01-28, 14:13 ]
Moje dziecię w nowej fryzurze :-)

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

28 sty 2009, 16:04

Jenki dziewczyny z tego chorubstwa w głowie mam pustke .
Oczywiscie foty rewelacja Uleńka przepieknie wyglonda z tym bukiecikem od dziadków.
pinko pisze:Dziękuję Ci bardzo, oczywiście, że Ula potrafi też rozrabiać i łobuz z niej niesamowity

A łobuzować to chyba kazde dzieciatko potrafi mój to taki urwis ze szkoda gadac wszystko sciaga z biurka wchodzi na kanape i co w zasiegu reki na biurku to jego. A dzis masakra dobrze ze szybko sie zorietowałam Kamil odkrecił kurek od gazu i gaz sie ulatniał :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Masakra mam pozakładane te zabezpieczenia ale tylko na 2 kurki bo nie da sie na 4 syf jakis bo zamało miejsca i sie 4 nie mieszcza . :ico_szoking:
A wczoraj to zbił mi 2 kieliszki dostalismy kiedys taki wóz w prezęcie tam w srodku leży cwiarta wódki i z boków jest po 3 kieliszki taki smieszny prezet a na dachu napis NIECH SIĘ WAM POWOZI i stoi to na szafce ten skubany wlazł na fotel i jakos na palce czy co i zdioł i potem na ziemie spuscił i zbił. :ico_zly: Oczy do okoła głowy to zamało. ja chce mieć wszędzie :ico_sorki: :ico_sorki:
pinko pisze:Asikk napisał/a:
Tylko to 15-20 min prze rodziło sie w 45min

pinko pisze:Ale Cię mąż wyrolował, ja bym chyba się wściekła z nerwów i nie odzywałabym się, straszny ze mnie nerwus.

A nic nie mów jestem jeszcze do dzis na niego taka wsciekła ze od wczoraj sie nie odzywam.
A naj gorsze to chyba to ze Kamilkowi zaczeło z nosa leciec juz mu dzis 3 razy nos czysciłam i takie straszne ma te baboki fllleee :ico_olaboga:
Całe szczeście nie ma goraczki ....NARAZIE...
pinko pisze:Moje dziecię w nowej fryzurze

Slicznie , ale sama jej włoski podciełaś ??? Nie bylo ci szkoda tych pieknych loczków.... :ico_placzek:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość