Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 09:09

basik, widze,ze poszlas w moje slady :ico_oczko: Super.

Dagles, no widzisz,super. I dzieki za linka :ico_sorki: Obym nie musiala kozystac za czesto :ico_olaboga:
A za komplemencikin dziekujemy :-D

caro, no wstretne babsko kazalo go polozyc i jeszcze go ta igla podrapala po udku :ico_zly:

Tez licze ,ze nam sie uda spotkac.Pamietam,ze byla mowa o wrzesniu nad morzem :-D

Dagles, Jedrus puki co czuje sie dobrze.Lezy wlasnie w lozeczku - ma czkawke i miedzy czknieciami sobie gada - aauuu,guuu,uuuu,aaaaaaaaa,buuuuu,theeee,eeeeee.Juz niedlugo caly alfabet przerobi,hi,hi.A jak juz sie tak naguga to sobie tak wzdycha - Boze jakie to slodkie :ico_wstydzioch:
Dodam jeszcze na pocieszenie,ze proces szczepienia jest bardzo szybki - na dobra sprawe maly nie zdazych sie rozplakac na dobre :ico_noniewiem: Potem na raczkach sie chwile zalil - aleeee,alleee.Czy wasze dzieciaczki tez tak maja???Slychac,ze to njest zal,tak jakby mowil jakie nieszczescie go spotkalo.Czesto robi mi tak jak go nie chce wziasc od razu z lezaczka albo czyszcze nosek lub uszka.
No i pigula mowila,ze chlopcy sa bardziej wrazliwi na szczepienia.Podobno dziewczynki tak nie placza.

Jeju :ico_olaboga: ale sie rozpisalam na temat tego szczepienia :ico_wstydzioch:

Zycze zeby poszlo szybko i bez placzu :ico_brawa_01:

syla75, pozytywne myslenie to polowa sukcesu. A przewijak byl w Medisonie - to takie centrum handlowe w Gdansku.

Musze sie wam pochwalic,ze maly wczoraj caly dzien prawie spal - pogoda byla kiepskawa,moze dlatego.W zwiazku z tym przesunal nam sie sen nocny z 20.30 na 22.00 ale za to spal znowu 5 godzin :ico_brawa_01:
Niestety ranny ptaszek z niego jest,co jest sprzeczne z moja natura :ico_noniewiem: Ale co tam :-D

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

14 cze 2007, 09:46

to moze we wrzesniu zrobimy sobie zlot kwietniówek nad morzem :)

nasza mała dzis spała od 21 do 4 rano :ico_szoking: a po cycu do 9 ma melode do spania moja dziewczynka po tatusiu hihihi

ja na szczepieniu to chyba bede razem z Lenka płakac :ico_placzek:

basik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 28 maja 2007, 17:20

14 cze 2007, 11:24

Czesc Laseczki
po pierwsze baaardzo dziekuje za komplementy za Szymcia - robi sie z niego naprawde ladny chlopczyk, wczesniej strasznei przez te krosteczki cierpial:(

a teraz to co zapamietalam:
Dagles - moj maly len tez nie chce glowki unosic jak lezy na brzuszku na lozku, ale jak tylko poloze go na swoim brzuszku to zadziera ja slicznie do gory, dzieki za stronke z morfologia - oby nie byla potrzebna

Caro, Kamelek - ja mialam kiedys wypalana nadzerke:( to bylo jakies 5 lat temu, nieststy to nic przyjemnego, mi w koncu dali narkoze bo tak sie balam i wiercilam ze jak tylko lekarz do mnie podchodzil to ja w panike wpadalam, uspili mnie na pol godziny, zrobili co trzeba i juz. boli pozniej dol brzucha ale mysle ze teraz po porodach wszystko jest do przezycia. Mi przed porodem z tej wypalanej nadzerki zrobil sie jakis polip...dzis ide do gina i jezeli tam jest .. to tez jakis zabieg mnie czeka chlip chlip...

Kasi.k ja mam dla malego takie leki: panadol dla dzieci; efferalgan - czopki - to na goraczke w razie czego; cebion - to witaminka c w kropelkach; sanosvit calcium - syrop /moj maly byl tym zachwycony i sie oblizywal po wypiciu lyzeczki - podawalam jak mial te krosteczki/; devikap - to witamina D3 /i tu zaczyna sie problem jedni kaza podawac codziennie po kropli, inni lekarze uznaja ze w lecie sie nie powinno podawac bo jest slonce, a jeszcze inni ze 3 razy w tygodniu po kropli/ ja daje 2 razy w tygodniu tyle ze zawsze wpadaja mi 2 kropelki wrrr nie umiem wycelowac zeby byla jedna; sol fizjologiczna inaczej woda morska do noska - sterimar lub mar plus - jak jest suche powietrze to nawet 3 razy dziennie kaza psikac. Nie wiem co w UK jest, ale moze cos z tej listy sobie wybierzesz co moze sie przydac Viki.

moje malenstwo spi slodko, ale od 3 w nocy dal mi popalic, cyc i mama, co odlozylam do lozeczka to byl wrzask..konec koncow byl taki ze spalismy razem..nie powiem zebym sie wyspala;)
pozdrowionka dla was

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

14 cze 2007, 12:55

Kasi.K Natalia urodziła się 27.03 o godz.21.40. Strasznie się cieszymy że dodasz ją do reszty kwietniwych bąbelków :ico_brawa_01: :-D A Świdnik też blisko :-D

Basik Super że pochodzisz z Lublina :ico_brawa_01: bo w końcu to jedno województwo! i blisko z Zamościa,a na pizze i do parku sama uwielbiam chodzić :-D .
Basik a Ty już kładzisz w tym leżaczku bez nóżki bo ja sie do tej pory bałam że za mała jeszcze jest?.Lublin super kojarze bo tam poznałam swojego męża kiedy jeszcze studiował( i kto by pomyślał że nim zostanie-On miał wtedy 24 lata a ja 17 :ico_szoking: :-D )

Justyna i Mordeczka dzięki że mnie uspokoiłyście z tymi kupkami bo myślałam że już powinna robić mniej lużne :ico_puknij:

Mordeczka faktycznie pewnie już taka "uroda" mojej małej że tyle ulewa bo odbijanie nawet kilka krotne nic nie daje :ico_noniewiem:

iw rybka zdjęcia ze spotkania są super :ico_brawa_01: fajnie mogłaś na żywo zobaczyć inne kwietnióweczki i ich dzieciaczki :-)

Caro mam nadzieję że uda nam sie w końcu wyskoczyć do tego fryzjera i zrobić sie na bóstwo :-D :ico_oczko:
agi i Syla dziękujemy ślicznie z Natalką za komplementy :ico_wstydzioch:

kamelek współczuję biegania po lekarzach bo to kosztuje ogrom nerwów :ico_olaboga: a na szczepieniu ja z moją naprawdę miałam łzy w oczach bo tak strasznie sie żaliła.Na szczęście szybko jej przeszło i poszła spać :-)

a ze spaniem u mojej królewny na szczeście super chociaż na samym cycusiu.O 23 zasypia śpi do 5 zje i dalej do 8 - żyć nie umierać :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-14, 12:57 ]
Dagles masz rację jeśli trzeba coś szybko załatwić to kicha :ico_olaboga: a z tymi wyjazdami na wieś zazdroszcze :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 13:40

asiula.k11, na samym cycusiu????? :ico_szoking:

Zazdroszcze :ico_wstydzioch:

A dzisiaj doszlam do wzniosku,z moj maly smieje sie caly czas :-D Normalnie w mamusie sie wdal :-D

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

14 cze 2007, 14:13

A co do kupek to Martynka robi jedna lub dwie co drugi dzień i są dość lużne ,mysle że jest ok skoro nie płacze że boli ją brzuszek widocznie tak już jej organizm sie przystosował.A karmie butla i wypija z 250ml herbatki dziennie więc z czego ma być kupka twardsza dopiero jak dostanie pokarmy stałe to jej sie zmieni

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

14 cze 2007, 14:46

Iw rybka na samym cycusiu właśnie tak pięknie śpi.Teraz pewnie odsypia bo przez pierwszy miesiąc budziła sie w nocy co godz, a potem usypianie półtorej godz-masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga: w dzień też udawała że śpi po 10-15 min. i tyle- normalnie nic nie mogłam zrobić-koszmar-miałam szczerze dość i często niestety odbijało sie na niej bo coś powiedziałam i potem wyrzuty sumienia no i było mi wstyd że taka głupia matka ze mnie :ico_wstydzioch: , za to teraz aniołek wcielony :-D i pewnie mi już wybaczyła te pierwsze potknięcia :ico_wstydzioch:

Teraz niestety nie mogę już jej dopajać niczym bo jak z tydzień piła z butelki herbatkę(a bardzo lubi) to nagle jej sie cycuś sie odwidział i przez 2 tyg musiałam ściągać mleko do butelki i dawać bo inaczej nie chciała-a wierzcie takie ciągłe ściąganie to tragedia.Na szczęście teraz zawziełam sie i powiedziałam że skoro z cyca nie to wogóle nie dostanie :ico_nienie: no i wróciło do normy i od 3 dni znowu wprost z cycusia je i niestety butelka tylko wtedy gdy na egzaminach będe i ani razu więcej :ico_nienie:

a ciągnąc temat kupek to też na początku miała w każdej pieluszce a teraz raz na 1-2 dni.Ale skoro nic nie boli to pewnie ok.

[ Dodano: 2007-06-14, 14:53 ]
i jeszcze pytanie do doświadczonych mam :-D Natalia od wczoraj podnosi nóżki do góry i jednocześnie główke do klatki tak jak by chciała już siąść :ico_szoking: strasznie sie boje że sobie krzywde zrobi :ico_olaboga: Ona coś wogóle wszystko robi szybciej :ico_noniewiem: jak powiedziałam mężowi że już ząbkuje jak miała 1,5 miesiąca to powiedział "no pewnie, jak będzie miała 8 lat dostanie okresu i będe musiał chłopów kijami poganiać" :ico_haha_01: :ico_haha_01:
powiedzcie kiedy dzieciaczkom zaczyna się za rączki pomagać siadać? bo na pewno jeszcze nie teraz?

[ Dodano: 2007-06-14, 14:57 ]
Iw rybka super że Andrzejek taki uśmiechniety bo jak sie widzi ten bezzębny uśmiech naszych pociech to jakby cały świat się śnił :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 15:01

asiula.k11 pisze:jak miała 1,5 miesiąca to powiedział "no pewnie, jak będzie miała 8 lat dostanie okresu i będe musiał chłopów kijami poganiać"
- a to dobre :ico_smiechbig:

asiula.k11
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 74
Rejestracja: 16 maja 2007, 12:08

14 cze 2007, 15:19

a to zdjęcia z mamą i tatą:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-14, 15:20 ]
a ja zamiast ie uczyś kiedy dziecię śpi siedzie i na forum forrum pisze :-D :-D lece sie uczyć

[ Dodano: 2007-06-14, 15:30 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

14 cze 2007, 15:30

super fotki i postawa tez godna prawdziwej forumowiczki - nauka nie zajac - nie ucieknie :ico_oczko:

Uwielbiam robic zdjecia jak moj mezus usypia malego i zasypia z nim :ico_szoking: i widze,ze nie tylko ja :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość