mamaJulci
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 201
Rejestracja: 30 kwie 2007, 19:30

12 mar 2008, 16:28

Eva_1977, super wiadomość ;-)

Ja wychowałam się w małym mieszkanku , więc było ciasno więc dla mnie to normalka..
Za to mąż mieszkał w domku ..

I tak jak Twój mąz marzy o garażu..

Kupiliśmy to mieszkanko żeby mieć narazie gdzie mieszkać , czynsz mamy niski więc luz, ale jak kupowaliśmy to już wtedy wiedzieliśmy że to nie ''mieszkanie docelowe''.

Za niedługo też będziemy myśleć nad domkiem . .Marzy mi się ogród ;-) . Wy już tego lata będziecie grilować ;-)

Też jestem tego zdania że domek lepszy bo czynszu nie płacisz i ten ogród masz;-)
A w mieszkaniu to dojze ( bynajmniej u mnie ) masz trzepniętych sąsiadów , to jeszcze ten nieszczesny czynsz . Nie daj Boże podwinie Ci się noga w jednym miesiącu i niezapłacisz czynszu to w drugim miesiącu odczujesz to po kieszeni .A w domku jak nie będziesz miała to nie napalisz co najwyżej..

Jeszcze raz gratuluję ;-)

A poznałąś sąsiadów z góry ??Będziecie mieć wspolny ogródek?

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 16:39

mamaJulci pisze:A poznałąś sąsiadów z góry ??Będziecie mieć wspolny ogródek?


sasiadem jest tato naszej znajomej... ma osobne wejscie do siebie na gore
poznalismy juz go i jest bardzo sympatycznym i milym człowiekiem :)
i ogrodek mamy swoj wlasny :-D :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 16:55

mamaJulci z tym mieszkankiem mamy tak jak wy. wiadomo malo kogo na poczatku stac na dom. ale znowu ile sprzatania:)
ale ogrodek wszystko wynagradza:)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 mar 2008, 17:49

Eva_1977, Już sie poprawiłam
mamaJulci, Eva_1977, kelly, Nas to chyba nigdy nie będzie stać na dom. Mieszkamy z moimi rodzicami na 75m i w sumie nie jest źle jakoś dajemy rade.

U nas straszna burz błyska się i grzmi.

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 17:57

myszka_f pisze:Eva_1977, Już sie poprawiłam

dziekuje :D :D :D

myszko my przez 10 lat naszego malzenstwa tułalismy sie z jednego mieszkania na drugie
za kazdym razem wynajmowalismy
i bardzo sie ciesze, ze w koncu udalo nam sie i bedziemy mieli cos wlasnego :)

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

12 mar 2008, 18:09

Eva to super że do domku się przeprowadzacie, więcej miejsca i ogródku zazdroszczę. My w przyszłym roku tak jak kelly będziemy najprawdopodobniej startować z budową już się doczekać nie mogę :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 17:12 ]
ale paskudna pogoda u nas z jednej strony słońce a z drugiej tak zachmurzone ża massssakra!! Ale będzie ulewa!!!!

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 mar 2008, 18:13

Witajcie
dopoki was\czytalam, maly juz sie obudzil, no i teraz duzo nie napisze
bylismy u lekarza jest ok, wyniki dobre

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

12 mar 2008, 18:26

myszkafja jestem z Lublina :)

[ Dodano: 2008-03-12, 17:28 ]
my dwa miesiace temu sie przeprowadzilismy:)wynajmujemy fajne mieszkanko w miejscowosci z ktorej pochodze:)mamy 3 pokoje, kuchnie, łazienke....Kacperek ma swoj pokój...hmmm...i tez kiedys chciałabym miec cos swojego..ale nie wiem jak to bedzie z finansami....:( zazdroszce Ci Eve:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

12 mar 2008, 18:34

LULUS dobrze ze wyniki macie dobre ja mam do odebrania chyba w piątek ale mam zadzwonic do laboratorium czy juz są te wyniki a jak nie to po niedzieli dopiero . Napisz pozniej co i jak dokładnie.
KELLY no normalnie sie popłakałam ze smiechu z tej lekarki twojej znajomej ejj "co żarł" to jest dobre ej kuzwa mać ci lekarzy coraz lepsi w tym naszym kraju ej nie no nie moge na samą mysl jak ona musiala to mowic juz sie kulam ze smiechuuuu dobrej ej"co żarł" bez kitu sikam :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :502: :504: :504: :504: :504:
EVA to narazie na inne mieszkanko idziecie a domek pozniej tak? bo juz tu ktoras tak zamieszala albo ja zakręcona jestem ze nie skumałam hi hi hi.
Fajnie zazdroszę wam tez. My jak narazie czekamy na rzeczoznawcę,ma przyjsc na dniach moze pod koniec marca i nam wyceni mieszkanie ile mamy zaplacic zeby nasze juz bylo-na własność a pozniej z czasem pomyslimy nad czyms większym bo budowa domu mnie przeraza jakos nie wiem te sumy kasyyy jeny a wy sie tych kwot nie boicie to jakos mowa chyba o 500.000 co nie najmniej taka budowa co nie?
AGA0406 no to wam takze zazdroszcze jeny tez marzy nam sie domek i moze byc malutki ogrodek ale to raczej nie na nasze mozliwosci te sumy na budowe i kupno dzialki szok :( u nas działki bardzo drogie w okilicy Poznania po 200zł za metr kwadratowy takze masakra co nie. A wy sie tych sum nie boicie,przepraszam ze pytam,przeciez w koncu inni moga na taką budowe kaske miec, jak nie chcesz nie odpisuj ;)
U nas tez pogoda sie popsuła. rano było ładnie,słonecznie a od 13.00 deszcz,silny wiatr i ulewy bbbbbbrrrr,bllleeeeeee
ANILEWE no własnie ADZE napisałam to samo, ze tez bym chciala miec swoj domek moze byc malutki i maly ogrodek byle własne ale te sumy mnie przerazają i raczej nic z tego chyba :( jak juz w ogole to kiedys wieksze mieszkanko

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

12 mar 2008, 18:45

Karola nie na mieszkanie tylko juz do domku...
a dokladniej bedziemy mieli caly dol domku + ogrod :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość