Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2008, 09:32

A ja mam się polożyć 6-8 maj na cc. Jejku, to już tylko 2 tygodnie :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Patryk jest ułożony pośladkowo, moja wąska miednica i ta cukrzyca ciążowa to wskazania do cc. Wiecie, zaczynam się bać :ico_olaboga:
Anuś To już bardzo niedługo...no i będzie z niego majowy chłopczyk, jak mój Antosiek :ico_brawa_01:
Bedzie dobrze, Basieńka dobrze pisze, malutki się tak nie zmęczy, ja też miałam cesarkę i nie narzekam. A będziesz miała Aniu znieczulenie miejscowe...czy narkozę?

Kristi cieszymy się że już jesteś z nami, ślicznie marcusek wyglądał.
Iza fajowo że Iwonka się odezwała i cieszę się że nie żałuje że wyjechała, bedzie dobrze.
A TY jak się czujesz?

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 kwie 2008, 09:33

Cześć Dziewczyny :)
Kristi, Marcus ślicznie wyglądał. I dzielny z niego chłopczyk, że taki spokojny był. I Nicole też była grzeczna. :ico_brawa_01: Teraz Ty odpocznij troszkę od gwaru w domku.
Maggie, Antoś sobie poradzi. Dzielny z niego "facet" przecież :ico_haha_01: I dziś akurat kończy 23 miesiące!!! :ico_tort: :ico_prezent:
Basiu, ja Kingę też rodziłam przez cc. Ale wtedy było inaczej. Teraz w domu zostanie Pyzunia. Wiem, że Grzesiek sobie świetnie z nią poradzi. Ale to minimum 5 dni, jak nie będę jej widziała :ico_placzek: .

Ja wczoraj cały dzień byłam taka senna. Ledwie chodziłam. Dzisiaj pospalyśmy z Kingą do 8:45 :ico_brawa_01: . Przyszła do mnie do łóżka po 6 i szybciutko wlazła pod kołdrę i usnęła.
Wczoraj przywieźli mi wózeczek dla Patryczka. Jest super, ale ma jedną wadę (poza tym, że jest ciężki, ale ma duże pompowane koła)- budka rozkłada się i składa dosyć głośno.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2008, 10:18

no a ja mam stresa od rana w związku z ta dzisiejsza próbę w przedszkolu, trzymajcie dziewczynki kciuki za nas :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

24 kwie 2008, 10:23

Zobaczysz, będzie dobrze. Może Antosiowi tak się spodoba, że nie będzie chciał wracać do domku. I to tylko godzinka...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

24 kwie 2008, 13:22

Dzien dobry bardzzoo :ico_oczko:
U nas nocka ok,pieknie dzieci nam spaly Marcusek dostal mleczko okolo 21 00 i wyobrazcie sobie ze cala noc przespal i obudzil sie dopiero na mleczko dzisiaj o 7 20 :ico_oczko: :ico_brawa_01: A Nicolcia w swoim pokoiku spala tez spokojnie i dopiero o 6 00 sie przebudzila i tylko ja przytulilalam poglaskalam i dalej spala do 7 30 :ico_oczko: Marcus zdazyl swoje mleczko wypic to Nicole sie obudzila i teraz moje pociechy znowu spia w jednym czasie.. Pieknie..
A ja od rana juz sprzatam i piore.. i juz mam prawie ze czysty domek,tylko obiadek jeszcze i gotowe a pozniej moze przejdziemy sie na spacer.. albo zostaniemy w domku i bedziemy sie z Nicole bawic.. pomysle jeszcze :ico_oczko:

Mama_Kingi.. oj to juz niedlugo i bedziesz miala syncia w ramionach,jak to szybko zlecialo.. S Kingusia wytrzyma bez ciebie te 5 dni.. wiem ze nie bedzie jej latwo ale zaakceptuje ta sytuacje tak samo jak zrobila to moja Nicolinka nie martw sie bedzie dobrze.. Trzymam kciuki za was,a ja poslucham twojej rady i postaram sie odpoczac po tych moich gosciach.. fajnie bylo zobaczyc rodzinke ale ciesze sie ze jestem juz sama z mezem i dziecmi.. :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

Maggie trzymam kciuki za Antosia ze bedzie mu sie w przedszkolu podobalo :ico_oczko: I tez sie ciesze ze jestem z wami juz tak na bierzaco.. przez tych moich gosci jakos sie nie umialam zoorganizowac ale teraz juz jest ok :ico_haha_02:

Dziekuje wam Baboski za mile komplemenciki o Marcusku
Zycze wam milego dnia i do wieczorka paa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2008, 13:37

Ajajaj już tak nie duzo czasu nam do wyjscia zostało :ico_olaboga: :ico_oczko:

Kristi, pewno odpocznij sobie po gosciach i naciesz się mężulkiem i dzieciaczkami...tylko dla siebie :-D
Anuś dizękujemy za życzonka....matko juz za miesiąc mój mały człowiek kończy dwa latka :ico_szoking: :ico_haha_02: nie mogę uwierzyć, jak ten czas leci.... :ico_tort:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

24 kwie 2008, 15:24

hej hej
Troche mnie znowu nie bylo :ico_wstydzioch:

iza dziekuje Babosko za mile slowa ... ja rowniez bardzo sie ciesze , ze drugiego synusia nosze :ico_haha_02: Jak Ty sie czujesz? jak Mateuszek ?
A zapomnialabym ... widzialam fotke brzusia ... alez zgrabniutki i juz widoczny :ico_oczko: brawo :ico_brawa_01: a jak budowa domu idzie?
chcialabym Ciebei w szczegolnosci spytac o porade a propos nauki ... jak sobie radzisz? jak myslisz, teoretycznie dam rade podjac nauke w lutym przyszlego roku , gdy juz moj nowy smerfik bedzie mial ok 6 miesiecy ? ... tak sie zastanawiam i waham ... czy zaczac od lutego czy moze od wrzesnia 2009 ... co jest bardziej realistyczne ... dodam, ze to nauka w domu , zdaje sie prace co 3 miesiace ... wszystkie materialy wysylaja do mnie ... jeden rok tak wlasnei chce sie poduczyc, przygotowac, zeby pozniej studiowac wieczorowo ... i zupenie nie wiem kiedy zaczac, zeby odrazu '' nie zawalic'' ... pamietam,ze tez zaczelas studia, gdy Mati byl juz wiekszy ... poradz cos babosko ( i Wy dziewczyny co radzicie?) :ico_sorki: ?

Kristi ... oj dlugo Ciebie nie bylo , za dlugo :ico_haha_01: piekne zdjecia z chszcin :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Marcus rosnie jak na drozdzach :-D a i Nicol juz duza dziewuszka :ico_oczko: cos mi sie widzi Babosko,ze schudlas na buzi i jakos tak innaczej w ogole wygladasz ... pieknie :ico_brawa_01: :ico_oczko: duzo wypoczywaj, szczegolnie teraz po wizycie rodziny :ico_haha_01:

Maggie ... bardzo sie ciesze, ze zostalas zatrudniona i ze pracodawca juz na samym poczatku poszedl Tobie na reke; mam nadzieje, ze uwierzysz w siebie i zrealizujesz swoj maly-wielki cel ... Antos jak zwykle przystojniak :ico_oczko: na pewno da sobie rade w przedszkolu, a moze nawet tak sie jemu tam spodoba, ze nie bedzie chial wracac do domu :ico_haha_01: nawet jesli poczatki beda trudne i placzliwe ( co nikogo nie zdziwi, w koncu to pierwsza rozlaka) to to minie ...zobaczysz :ico_haha_02: slicznie wygladasz ... a i Ty na buzi wydajesz sie szczuplejsza :-) czyzby dietka?

Mama_ Kingi ... Tez mysle, podobnie jak dziewczyny, ze Kingunia bedzie dzielnie sprawowala sie pod Twa nieobecnosc ... a strach przed porodem jest jak najbardziej na miejscu :-D ja juz mam ogromniastego :ico_haha_01: mysle,ze to tylko swiadczy o dobrym zdrowiu psychicznym :ico_haha_01: wszystko bedzie dobrze :ico_haha_02:

Aginka ... super zdjecie w podpisie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: az sie cieplo na sercu robi jak sie patrzy na Twoje dwa skrabenka :ico_haha_02:

Iwonka brawa dla Ciebei babosko,ze zdecydowalas sie pojechac :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Pisalyscie o tym ile dzieciaczki pija czy raczej co pija ... no wiec Kourosh najczesciej pije Kubusie rozcienczane woda ( ze wzgledu na zawart. cukru), czasami pija herbate z mlekiem, niekiedy sama wode , i czesto gesto rozne soki rozcienczane woda :ico_oczko: i to juz chyba zasada odkad zyje bez piersi , ze po przebudzeniu wola : mama pic i bandan ( banan)
w ogole to moj szkrab strasznie duzo potrafi powiedziec ... musze kiedys usiasc i spiosac choc wiekszosc ... ostatnio nauczyl sie mowic ''czekolada'', samolot, samodud ( auto), '' nie boj sie '', nie chce, nie ma, choc tu , choc tam, matko tego tyle jest ... innym razem sie pochwale :ico_wstydzioch: :ico_haha_01: jesli nei macie nic przeciwko :ico_oczko:

Ja sama i moj smerfik czujemy sie dobrze , maly skacze fika, ale mam wrazenie,ze to jeszzcze nie to ... raczej jest spokojny w brzusiu albo ja jestem tak zajeta Kouroshem,ze nei mam czasu koncentrowac sie na smerfie ...
zapomnialabym ... pisalam,ze Kourosh mi goraczkowal ... potrwalo to ok 3-4 dni ... szybko przeszla temp., ale do tej pory ma cieknacy nos ... mam wrazenie,ze to przez zebiska :ico_zly:

troche nabazgralam
milego dzionka niezastapione baboski
kogo pominelam prosze o :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

24 kwie 2008, 16:58

witam
U nas dzisiaj tak ciepło że cały czas byliśmy na dwórku dopiero pół godzinki temu wróciliśmy i ja padam :ico_olaboga: a Ada jeszcze szaleje :-D .Z kąd te nasze skarby biorą tyle energii :ico_noniewiem: :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

24 kwie 2008, 17:53

Hej dziewuszki my juz jakiś czas temu wrócilismy
Opowiem Wam wszystko od początku...
zaprowadzilam Antolka do przedszkola tak przed 14 parę minut, babka odrazu Go zabrała, na rączki...byłam w szoku ,ale ufam że wiedzą co robią...
Antoś zaniósł się okropnie i płakał , nauczycielka powiedziała mi żebym już szła, że będzie dobrze....odeszłam kilka kroczków i już chciałam po Niego wracać...poryczałam się i szłam taka zapłakana...nie mogłam się doczekać kiedy po antolka wrócę...
W końcu wróciłam i..... byłam w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Antoś siedział ślicznie z innymi dziećmi, dzieci trzymały go za rączki i słuchał bajeczki jaką pani czytała.
Pytałam się jak sobie radził i usłyszałam że płakał ok 10-15 minut, i chciał wyjść z przedszkola, ale potem zapomniał o płaczu, bawił się najpierw sam, chłapał w wodzie, lepił z plasteliny, trochę rysował, zjadł podwieczorek a potem słuchał bajeczki.
Jestem taka z Niego dumna.... :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
pytałam cy chce jeszcze pójść to odpowiedział z uśiechem że tak,, pokazywał mi co robił.
...A i jeszcze jak przyszłam i mnie ujrzał to łezki mu popłynęły i wtulił sie mocno. Moje Serce.

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

24 kwie 2008, 19:19

dziewczynki, ja tylko na chwilke, Asia mi sie chyba czymc strula :ico_placzek: , cala nos od 24:00 wymiotowala, tzn. 4razy a dzis w dzien 3razy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: . Lece do niej, mam nadzieje ze jej przejdzie do jutra :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości