Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2008, 11:05

Frydza sukienki ładne ale mi najbardzej ta pierwsza od prawej sie podoba :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

21 maja 2008, 11:43

Witam
Frydza różowa prześliczna ale ta pierwsza też mi się podoba , znalazłam jeszcze pare innych:
http://www.allegro.pl/item368493681_cud ... html#photo
http://www.allegro.pl/item365727328_bia ... html#photo
http://www.allegro.pl/item368732860_cud ... html#photo
http://www.allegro.pl/item366502324_slo ... html#photo
Alexandrowicz nnnoo nnnooo noooo mamuśka laska z ciebie , a Alek to mi się wydaje że do ciebie podobniejszy :ico_oczko:
Pogoda w kratkę wczoraj lało a dziś właśnie przestało ale na spacer to raczej się nie wybieżemy, za to do znajomych , zobaczyc nowego członka rodziny :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

21 maja 2008, 11:46

Dziewczyny wczoraj napisłam małego posta ale TT wywaliło. Teraz go wkleje, ale nie odpisze na ostatnie posty bo Tomek sie właśnie obudził. Wieczorkiem może zajrzę.
Buziaki dla wszystkich.

A to ten wczorajszy post:
Kurcze Aleksandrowicz zapomniałam pogratulować Aleczkowi pierwszych kroczków wczoraj. To wspaniale.
A buciki w Bartku po ile kupiłaś? Ja chyba tez tam zajrzę bo musze cos przewiewnego kupic na lato. A w innych sklepach nic nie ma fajnego. A jak jest to duże rozmiary. Tomek ma taką małą stópkę.

Wczoraj wreszcie był facet od internetu i wymienił mi ten bajer od bezprzewodowego. Wreszcie nie będziemi sie zawieszał bo cholery dostawałam.

A ja @ buuu... No teraz czekam na koniec, a jeszcze kilka dni temu modliłam się o okres. Kurcze ale miałam stracha. Juz test robiłam bo mi sie spóźniało. Ale na szczęście nie. Chociaz juz ustawiałam drugie łóżeczko i zastanawiałam sie jak to będzie. Dobrze, bo chcemy sie Tomeczkiem nacieszyć porządnie a nie od nowa wszystko.

Obiecałam fotki plażowe, ale nic mi nie chciało działać przez ten internet. No to teraz nadrabiam i prosze bardzo:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
z babunią:
Obrazek
I jeszcze takie:
Obrazek

No super, chciałam posta wysłać a forum zniknęło. Ale szajs. Jak mnie to wkurza. Odechciewa się tu zaglądać. Dobrze, że posta skopiowałam to później wkleje.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

21 maja 2008, 12:02

kamila super plazowanie.. !!!!
mnie sie forum nie zacina hmm moze dlatego ze ostatnio tu nie zagladalam
zobacze jak bedzie teraz hihi

ja bylam w bartku w krakowie i szczerze wyszlam zawiedziona
ale ja wybredna wiec sie nie sugerujecie
mam nadzieje ze w uk znajde butkli dla lelka
bo tutaj w moim miescie to juz nawet nie szukam. napewno porzadnych nie maja
ja slyszalam ze dobre sa tez elephanta i noela
ale gdzie je mozna znalezc? w deichmanie? to prawda?

dobra uciekma pod prysznic
lelek zasnal na balkonie przy muzie na full (sasiad szaleje)
i odglosach budowlanych (ocieplaja blok , wierca itd) dobrze ze on nauczony do spania w roznych warunkach co nie znaczy ze zaraz go nie obudza
calkiem mozliwe hehe wiec pedze bo mam malo czasu
a potem do miasta na zakupki
bo dowiedzialam sie ze teraz w polsce w swieto nie kupie nic :ico_szoking:

frydza ladna sukieneczka i jaka tania :ico_szoking: .. te edyty mi sie nie podobaja.. :ico_wstydzioch:

a wikunia slodka i jaka madra// lelek leniuch jeden. jak probuje go uczyc to odwraca glowe i juz szuka nowego zajecia
bo jego wszystko inetresuje wokol hihi leniuszek jeden
jedynie kosi kosi (brawa brawo) robi jak mu sie zechce
papa rzadko
i indianina
i fajnie spiewa przy odkurzaczy suszarce i jak go hopkamy na kolanach hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 maja 2008, 12:05

Wiki zasnela to mam wolne :ico_oczko:


Edytko te wszystkie sukienki widzialam bo wczoraj kukalam na allegro :ico_oczko: u nas jeszcze w sklepach zobacze moze cos sie trafi,a jak nie to z allegro zamowie :-D



KAMILKO przeuroczy Tomus zadowolony ze hoho,i ty tez slicznie wygladasz,ja zawsze kopiuje post bo z tt nigdy nie wiadomo!!!

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

21 maja 2008, 14:35

Witajcie mamuśki!!
My powoli wracamy do świata żywych (czytaj zdrowych). Teraz czekamy tylko na ładną pogodę (u mnie pada i jest niewiele ponad 10 stopni) i wznawiamy spacerki. Pediatra podejrzewa u Helenki alergię (na razie kazał obserwować); stwierdził, że nie podoba mu się, że tak często choruje i że źle radzi sobie sama z przeziębieniami (czytaj bez antybiotyku) oraz Jej brzydki kaszel - wspomniał nawet coś o astmie :ico_placzek: ale na razie nie panikujemy... bo Helenka alergię ma (oprócz skazy białkowej). To już wiemy, prawdopodobnie na pyłki, bo na dworze ma często zaczerwienione oczki, ale na szczęście nic więcej... więc doraźnie dostaje kropelki i tyle.

Mi JUŻ pojawił się brzuszek :ico_szoking: czytałam, że w drugiej ciąży szybciej się pokazuje, ale nie myślałam, że aż tak. I choć jeszcze mieszczę się w swoje ciuchy, to zrobiłam zakupki na allegro (ciążowa spódniczka, rybaczki, bluzeczki hihi). Muszę jeszcze jakieś butki nabyć i korale hihi.

Frydza, bardzo mi się spodobała sukieneczka, do której podałaś linka. I tak sobie myślę, że może kupię taką Helence żeby Ją na roczek wystroić hihi. Tylko mi się podoba ta kremowo - bordowa. Różowych to mam szczerze mówiąc dość :ico_oczko: Współczuję perpypetii z ząbem ....

Kamilko, widzę, że u Was bardzo ciepło było - super laseczka jesteś, a Tomeczek ślicznutki chłopczyki i ile ząbków już ma!!!!

Aleksandrowicz, fajna z Was rodzinka, a Aleczek rzeczywiście chyba do Ciebie bardziej podobny?

Edytko, ja też nie zrozumiałam kto miał badanie...

Madziorka, Twoje fotki jak zwykle rewelacyjne!!!!!! Widzę, że masz nową fryzurkę?? Tydzień bez Adama zleci szybciutko, zobaczysz. Gratuluję odstawienia od cyca. Ja również próbuję - już 5 dób nie karmiłam, ale jak Helenka zachorowała na oskrzela to znów Jej dałam bo żal mi się Szpaka zrobiło ( a pokarm nie zanikł ). Niemniej jednak Helena zaczęła się sama dopinać o cycusia, więc twardo stwierdziłam, że koniec i już 3 dni mija od odstawienia. Trochę ciężko było, bo "prosiła", ciągnęła za bluzkę, układała się do karmienia... Także to był najwyższy czas, żeby później nie było takich historii jak z Krzysia bratankiem (miał 2 lata, podchodził do mamy, zadzierał bluzkę o podpinał się pod cyca :ico_szoking: ). Plusem jest to, że nocki w miarę przespane!!! Jedna pobudka na butlę plus ewentualnie raz czy dwa na herbatkę! W KOŃCU!!!!!!!!!!!!!!!
Zmykam odgrzać obiadek, bo Krzyś zaraz wraca z pracy - do końca maja jest w domku, później 4 tygodnie czerwca znów na praktykach w Poznaniu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Na razie jednak cieszymy się sobą i wspólnym czasem.


p.s. dziewczyny, czy planujecie jakieś preznety dla tatusiów na dzień ojca?? Wiem, że to jeszcze ponad miesiąc, ale myślałam o koszulce ze zdjęciem Helenki tylko nie zapisałam sobie linka, a pamiętam że któraś z Was już zamawiała albo zastanawiała się nad takim prezentem

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 maja 2008, 15:04

ania1980, brzuszek ci juz wyszedl to czekamy na fotki :ico_haha_01: i dobrze ze chorobsko mija no i trzymam kciuki zaby to nie byla astma :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
A co do prezentu na dzien ojca to jeszcze nie myslalam co :ico_oczko: ale koszulka to super pomysl :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2008, 17:40

Kamilko laska jak ta lalka z ciebie piekna kobieta z ciebie :):
I Tomus super przystojniak :):

Edytko sukienka przed ostatnia mi sie podoba :):

Madziorka no tak jest wszystko zamkniete my tez dzisiaj poszlismy na zakupy :):

Aniu ciesze sie ze brzuszek rosnie a Helenka narazie nie ma co panikowac jak napisalas zobaczysz jak to bedzie :):
I oczywiscie czekamy na zdjecia :):

A moj Marcin zaliczyl dzisiaj drzemke od 10 do 11 rano i nie spi bawi sie w najlepsze autami hehe wiec o 18.30 kapiel i padnie hehe :):

A prezent na dzien ojca nie wiem ale wpadl mi pomysl body na lato z napisem np
" najfajniejszy tata na swiecie "

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

21 maja 2008, 17:46

Wiki spi a ja z :ico_kawa: zapraszam :-D


MADZIU Z body super pomysl ale oczywiscie do Marcinka cz m?????hihihihihi

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 maja 2008, 17:53

Dla Marcinka z napisem dla taty ...bo nie sadze zeby moj P zalozyl na dwor koszulke taka ...moze sie myle ...ale na tyle co go znam to nie wiec wybralam opcje dla Marcinka a tata bedzie dumny hehe :):

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość