Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 lis 2007, 00:54

Ok, dobranoc laseczki :-D
Spadam spac, bo jutro jestem sam na sam z Viki a mąz w pracy kolejne 16h :ico_placzek:


A co zamierzacie kupić dzieciaczkom na Mikołaja??
My myslimy nad zakupem chodzika dla Viki, bo ona ma teraz bardzo dużą potrzebę stania i przemieszczania się a ja bardzo mała potrzebę schylania się i pomagania jej w tym przez cały dzionek :ico_olaboga: :ico_haha_02: Wiem, że ogólem uważa się że chodziki są szkodliwe i be, ale przecież uzywane rozsądnie nie powinny robić szkody :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

28 lis 2007, 00:57

Jasnie pani a co powiesz na cos takiego?? http://allegro.pl/item272129478_berchet ... eczno.html

[ Dodano: 2007-11-28, 00:02 ]
kasi.k, ja dla Natiego mam chodzik i uzywalam go z umiarem :ico_noniewiem: chociaz wiem ze jest wielu przeciwnikow tego jak i zwolennikow :ico_olaboga: a teraz juz niemal zrezygnowal mlody z chodzika :ico_haha_01: woli ten do pchania no i na kolanach czy przy meblach ale to wiadomo wszystko z czasem przychodzi

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lis 2007, 02:13

kasik nie przejmuj sie .. ja na zajeciach jogi dla maluszkow robilam to samo. pierwszy raz mialam stycznosc z angielskimi piosenkami hihi ale powoli zalapalam. hehe choc pamietam tylko to o autobusie hehe :ico_wstydzioch:

a powiedz mi co to za klub ktory wymienilas? gdzie mozna zapytac o tego typu zajecia? i czy sa one nieodplatne

a propos playgroups wlasnie moja kumpela majac 2,5 letnie blizniaki w birmingham na moje pytania czy zabiera je na playgroupy zrobila wielkie oczy, pierwszy raz slyszala cos takaiego. dziwne bo przeciez to takie powszechne tutaj
ja nie wiem gdzie tego szukac ale slyszalam o tym niejednokrotnie hehe

napisalam wam posta ale widze ze wcielo
:ico_placzek:
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 03:49 przez madziorka hihi, łącznie zmieniany 1 raz.

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lis 2007, 02:24

hey kochane!!
Ja wlasnie niedawo wstalam,bo mi sie zasnelo z Vinee po kapaniu,i spalam az 3 godziny :ico_szoking: Bablu ma nocki wiec jestesmy same..hihih..Ale naklikalyscie,ze szok..a po poludniu czytalam czesc Waszych postow,a teraz dwa razy tyle,tak mega wena Was zlapala :-D
Ja na chwilke dzis,bo zmeczona jestem na maxa,od wczoraj sleczalam nad laptopem i wybieralam meble do lokum,agencja zadzwonila w poniedzialek,ze mamy wyznaczyc date przeprowadzki :ico_brawa_01: wiekoszosc rzeczy przewieziemy w sobote lub niedziele a zostawimy tylko czesc to co niezbedne,a reszta w we wtorek.Dzis juz zaczelismy pakowac nasz dobytek :-D w pudla :ico_szoking: matko ile tego jest...jutro zamowimy removals do przeprowadzki i wszystko trzeba dopiac na ostatni guzik...dziewczyny a co Wy robicie z ciuszkami,z ktorych Wasze dzieciaczki wyrosly?zostawiacie czy nie?bo kurcze to tyle miejsca zajmuje,ze szok?? :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Madziorka a widzisz jak u nas zimno w naszym rejonie,trza sie cieplo ubierac,zeb nonono nie zmarzla...ja to nie toleruje niestety rajtek i za to mnie moi rodzice mecza,ale coz nienawidze ich i koniec,od dziecka robilam w nich dziury i buntowalam sie na maxa...do dzis zostalo..hihhi...super,ze z kredytem nie bedzie problemu,teraz tylko szukac wymarzonego domku... :ico_brawa_01: :-D ja mam nadzieje,ze sie rowniez spotkamy,bo to niedaleko bedzie od Shrewsbury...trzymam za slowo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Martus ale kupola Ci Franio strzelil,usmialam sie jak nie wiem co...ale urzadzil mamuske na cacy :-D :ico_oczko: i co juz wywietrzylas zapaszek czy jeszcze w nosie siedzi :ico_haha_01: dzieki za wiadomosci o Zubelku,super,ze juz sa na miejscu,teraz czekamy na jej sprawozdanie z lotu i jej pierwsze wrazenia!!!
Gosia czekamy na sprawozdanie z wizyty u lekarza..mam nadzieje,ze jednak wszystko w porzadku z Tomciem.....trzymam mocno kciuki..oby znalezli przyczyne i zeby Tomus sie nie meczyl przy robieniu kupci...biedactwo!!!
Ela mam nadzieje,ze to nie owsiki..ja tylko wiem,ze owskikami zarazic sie latwo,poobserwuj Kondzia..wiem,ze dziecko jest dosc nerwowe,bo to swedzi ponoc....ja bm poszla i zbadala kal dla pewnosci,bo po co masz sie zamartwiac..moze po prostu go tam swedzi w pupci...napisz nam co i jak koniecznie!!!!!!!!!!
Emilka widze,ze Nathanek ma super pomysly i ze nudzic sie z nim nie da..Alusia pewnie go przegania jak widzi,ze jej szkodzi...hihih a ta fotka jak siedzi umorusany czekolada jest przeslodka!!! :ico_buziaczki_big:
Kasi.k ja tez wlasnie dostalam te zaproszenie na te zajecia z Vinee...ale na razie przed przeprowadzka nie zdaze...moze pozniej,chociaz watpie,zeby Vinee wysiedziala na pupie na takich zajeciach..co do toddler groups, to tez wtrace swoje 3 grosze :-D :ico_haha_01: ja poprosilam moja hv o caly wykaz wszystkich toddler groups w moim miescie i dala mi gotowa liste a ja poszukalam sobie najbliszej w mojej okolicy... :-D
Monika83 pisz tu o wszystkim,co slina na jezyk Ci przyniesie,po to tu jestesmy..hihih..no i oczywiscie fotki mi wklejac jak najwiecej!!!! :ico_haha_01: :-D
a ja wczoraj bylam u fryzjera jak Wam pisalam,ale mnie wymasowal,tj,moja lepetyne(zeby se niektore nie myslaly :-D :ico_oczko: )pozniej pochodzilam po sklepach,mimo,ze pogoda pod psem,ale co tam... :ico_haha_02: Jasnie Pani:) nie wiem czy jest co wklejac,bo ja tylko pocieniowalam na krocej,wiec wiele to sie nie rozni.. :-D
Pewnie juz wszystkie spicie mamuski... :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lis 2007, 02:41

martuchafrost pisze:Madziorka a Ty nie myślałaś zeby pisarką zostac???? Ty jak walniesz posta to hej :ico_brawa_01: :

z moim laniem wody to moglabym pisac ale o polityce hehe
a ze ten temat jest mi obcy to pozwolisz ze zostane na forum hehe
za to miejsca w pisarstwie ustapie naszej ilonce hehe

[ Dodano: 2007-11-28, 01:47 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-28, 01:47 ]
ilonakk9 pisze:Pewnie juz wszystkie spicie mamuski..

a nie hehe

[ Dodano: 2007-11-28, 01:56 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

leos w pizza hut hihi
Obrazek

kurcze mleczka nie podaja???
Obrazek

[ Dodano: 2007-11-28, 01:57 ]
martuchafrost pisze:Jasnie Pani :) napisał/a:
pewnie znowu pierwsza bede

a moze ja będe????????????


na mnie nie liczcie :ico_puknij:

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lis 2007, 03:00

Madziorka Ty i tak wiedziesz prym w mega postach..hihih :-D
Kurcze tak pospalam z Vinee,ze teraz siedze i galami swiece :ico_szoking: ,w sumie moglabym zrobic cos pozytecznego,czytaj ruszyc nonono i pakowac dalej w pudla,ale lenia mam patentowanego..wiec na dzis juz dam spokoj!! :-D
Wkleje Wam pare fotek Vinee,przedwczoraj ja przebralismy w ciuszki,ktore dostala od swojej prababci..smiechu bylo co niemiara,bo nie chciala sie z nich rozebrac i wlaczyl sie jej syndrom tancerki znow...wygladala jak stara malenka w nich,Bablu siadl na podlodze i prychal jak glupi...niestety nie moglismy jej zalozyc topu na gole cialko,bo troche zimno,wiec na body zalozone,a efekt nie ten sam... :ico_haha_02: nie chciala sie z nich rozebrac na koniec i sie buntwala, to nic,ze wygladala jak syrena z tym trenem lub ogonem jak kto woli,bo troche kiecka za dluga... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Obrazek
poza nr 1

Obrazek
poza nr 2

Obrazek
poza nr 3 w trakcie tanca :-D

Obrazek
poza nr 4

Obrazek
poza nr 5

Obrazek
i juz ostatnia :-D

[ Dodano: 2007-11-28, 02:04 ]
Madziorka Leos przeslicznie wyglada,super wystrojony synus :ico_buziaczki_big: :ico_brawa_01: w czapulkach mu do twarzy!!!!a i jak mu sie ladnie wloski rzucily i nie wyglada juz na takiego bobasa,widac,ze duzo urosl i taki maly facecik juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 28 lis 2007, 03:52 przez ilonakk9, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lis 2007, 03:08

martuchafrost pisze:Jasnie Pani w sumie masz racje, ja nie jestem tak do końca normalna :ico_oczko:

witaj w klubie :ico_oczko:

emilko co do drzemek dziennych ja nie pomoge bo nasze dzieci rozne wiekowo
poza tym leos nawet nie spi jak jego rowiesnicy
zaledwie 3 razy po ok 30min
chyba ze wstanie przed 9 to doklada sobie dodatkowa czwarta drzemke hehe

dzis i wczoraj musielismy obudzic go przed 8 a on wstal zadowolony z usmiechem hehe slodziutkim hehe
ale mam nadzieje ze jutro powroci do swych dawnych przyzwyczajen i bedzie spal jak czlowiek do 10 hehe

zmykam juz. pozno, a mnie sie nawet spac odechcialo
choc czuje jeszcze skutki jazdy autem.. taka skolowaciala i jakos tak bleeeeeeeeeeee

[ Dodano: 2007-11-28, 02:12 ]
ilonka dzieki hehe

a vinee piekna dama.. super wyglada w tym przebraniu i jak doniosle.. mmmm
wierze ze kupe smiechu mieliscie przy niej hehe

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

28 lis 2007, 03:16

Pstryknelam se co by Jasnie Pani nie mowila..hihihi..fryza nie zmieniona w sumie tylko krotsza :-D :ico_haha_01: , cos mnie te klaki ostatnio denerwuja...a i Vinee mnie czesze 1000 razu na dzien,obym lysa nie zostala za niedlugo :-D

Obrazek

Obrazek Obrazek

ale sie nawklejalam,mam spokoj na tydzien.. :-D :ico_haha_01:

Kurcze mam nadzieje,ze mi zaloza neta szybko w nowym domku... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 lis 2007, 04:09

leos zaprasza http://www.youtube.com/watch?v=g0ah-d_FRIY

ilonka spoko fryz hehe a ty jaka mloda mamuska hehe

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 lis 2007, 09:29

jkestem pierwsza hehe :-D ale wracam posty czytac, bo mi madziorkowe zdjecia nie chcialy sie otworzyc

[ Dodano: 2007-11-28, 08:37 ]
madziorka hihi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale Luska Leonsja słuchała :ico_olaboga: :-D :-D , ale w sumie to ja dziekuje za takie dotrzymywanie towarzystwa :ico_noniewiem: a dzis w nocy mialam to dwukrotnie o 24.00 i o 3.00 :ico_noniewiem:
ilonakk9 pisze:ale sie nawklejalam,mam spokoj na tydzien..

no! jak mi za tydzien nic nie bedzie to pamietaj, ze ja mam ciezką reke! :ico_oczko: fajnie sie pofryzjerowac :ico_brawa_01: super fryzka :ico_oczko:
Vinee przepieknie w tes sukni wyglada !!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Madziorka Leonkowi w Pizza Hut dali Mini Menu??? :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: smakowala mu pizza? fajna ma czape - ta z daszkiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-11-28, 08:44 ]
acha Emilka, to co wkleilas jak najbardziej oki jest, ale juz mamy :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość