Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 wrz 2011, 18:47

te badanie to test pappa czy jakos tak ?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-09-2011, 18:52 ]
w tym miesiacu sie ukatrupie :612:
nie dosc ze za badnia na krew i mocz place 180 euro
to za to badanie na wady genetyczne kolejne 150 euro
no i za wizytke 40 euro :ico_zly:

czyli 230 euro to na dzien dzisiejszy 1.002 zl :ico_zly: :ico_zly:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 19:04

o kurcze, Kingoza, ale kasy ci pojdzie... Za wszystko musicie placic w Grecji? Ja tutaj place za to tylko co chce dodatkowo, a to bedzie Papp i KUb. Ale reszta gratis.

agasio, widzisz, i Ty mialas swoje przejscia... Tak to jest wlasnie, zycie pisze rozne scenariusze... Super ze wszystko sie dobrze skonczylo !!!

Fajne wozeczki pokazujecie :-) Pokazujcie dalej, choc pewnie ja jesli bede kupowala to tutaj, aby miec w razie czego i servis i gwarancje no wiecie same jak to jest. a ja generalnie do zakupowych pechowcow naleze i czesto zdarza mi sie wymieniac i reklamowac, wiec jakos wole tutaj. a tutaj znowu rynek jest duzo ubozszy a przez to i ceny wyzsze. Duzo tu Teutonii, Emmaljunga, Mountain Buggy, Quinny i Boogaboo no i Stokke. Wszytsko kolo 10000 koron czyli 4000 zl.

Co do cen.. To ja sie juz wiele razy przekonalam ze tanie jest dla bogaczy. co malutko kosztuje, podejrzanie malo, nie moze byc dobrej jakosci i trzeba bedzie szybciej kupowac nowe, albo ladowac w naprawy. Najlepiej wziasc taka srednia i wlasnie opinie na necie sprawdzic! No i tez zalezy czy chcecie jezdzic 1 wozkiem az do np 2 roku zycia dziecka czy wolicie zmieniac wozki, bo np wam sie nudza szybko. wtedy wiadomo mozna kupowac tansze, uzywane a zmieniac czesto.

Ja wiem ze moj brat w Pl mial dla swojej Trojeczki BEBECAR RAIDER i wiecie, ten wozek jest niedozajezdzenia po prostu! Sama bym taki chciala ale tu nie ma w ogole.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 wrz 2011, 19:08

agasio, ja myslalam,ze Ty spodziewasz sie 1 dzieciatka :ico_szoking:
czyli 230 euro to na dzien dzisiejszy 1.002 zl :ico_zly: :ico_zly:
- o ja :ico_olaboga:
Wszytsko kolo 10000 koron czyli 4000 zl.
- ja pierdziu,pokaz te wozki,jestem ciekawa za co tyle kasy :ico_szoking:
BEBECAR RAIDER i
- nie znam tej firmy :ico_wstydzioch:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 19:19

ja pierdziu,pokaz te wozki,jestem ciekawa za co tyle kasy :ico_szoking:
wiesz co, nie wiem za co???? Kiedys sie zepne to wam powstawiam kilka ale dzis juz mi sie nie chce. :-)
nie znam tej firmy :ico_wstydzioch:
Tzn sama nazwa firmy to Bebecar a nazwa modelu to Raider. :-) Wpiszesz w allegro to wyskakuja.

Znow zaczyna mnie mdlic.... znow musze salatke robic bo mi wczoraj pomogla wieczorem i dzis w poludnie tez. Taka typowa grecka, z salata lodowa, ogorkiem, pomiderkami i mnooostwem fety w zalewie z ziolami. Wpierniczam jak Krolik :ico_haha_01:
Zuzi moja na gimnastyce pierwszy raz jest. Zapisalam ja na caly semestr na zajecia takie extra nmo i zobaczymy czy jej sie spodoba. :ico_noniewiem:

Wiecie, jutro mam egzamin..... Wiecie gdzie go mam, nie? :-D Jakos pooojdzie :-D choc oczywiscie kciukow nie zaszkodzi trzymac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 wrz 2011, 19:19

. Za wszystko musicie placic w Grecji?
tak... bo skonczylo mi sie ubezpieczenie kiedy szef mnie zwolnil z pracy ... :ico_zly: i teraz nie dosc ze place za wszyskto to nawet jakbym teraz byla ubezpieczona to za te badanie genetyczne tak czy jak placi sie 100 % czyli 150 euro.... i badania moczu i krwii placi sie 50 euro... dlatego kiedy przyjda papiery z polski to od razu slub cywilny... i bede miala ubepieczenie automatycznie.... ale nie pobieramy sie ze wzgledu ze chce tylko tego ubezpieczenia ... bo jesli nawet nie bylo by slubu to potem sa problemy z uznaniem o ojcowstwo :ico_haha_01:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:23 ]
Taka typowa grecka, z salata lodowa, ogorkiem, pomiderkami i mnooostwem fety w zalewie z ziolami.
heh moja wakacynja salatka ... ale juz mi uszami wychodzi ... :ico_haha_01: w lato grecy zajadaja sie ta salatka ...a w zime robia inna : salata lodowa pokrojona w paseczki, szczypiorek i zielona cebulka, a do tego koperek, oliwa z oliwek i ocet balsamiczny normalnie pychaaa :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 19:48

kingoza, faktycznie lepiej teraz wszystko pozalatwiac zeby pozniej nie bylo niepotrzebnych komlikacji. Ja nienawidze tych biurokratycznych spraw, a jak mam cos zalatwiac przez Konsulat to dostaje goraczki normalnie... zawsze cos chca, 100 papierow, 100 stempli i podpisow :ico_olaboga:

Ta zimowa salatka to brzmi mi fajnie, oprocz octu balsamicznego... na dzien dzisiejszy wole oliwe, sol, pieprz, ziola. ale kto wie,. moze mi sie za kilka tygodni odmieni, nie?

Ja juz na jutro zaplanowalam piersi z kurczaka w sosie curry i do tego duzo gotowanych brokul :ico_brawa_01: mniam....

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

13 wrz 2011, 19:48

Kiedys sie zepne
- trzymam za slowo,mam to na pismie :568: :568:
Wpiszesz w allegro to wyskakuja.
- zaraz zarzuce zurawia :ico_oczko:
choc oczywiscie kciukow nie zaszkodzi trzymac :ico_sorki:
- zalatwione &&&&&

A mi dzis tez nie dobrze,zaraz ide sie walnac do wyrka,meza znowu nie ma,bo w pracy :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-09-2011, 19:50 ]
Ja juz na jutro zaplanowalam piersi z kurczaka
- taaa,tylko wiesz....wyciagnij je a nie schab :ico_oczko:

[ Dodano: 13-09-2011, 20:04 ]
mialam juz nie jesc dzis ale zachcialo mi sie brzoskwinki :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

13 wrz 2011, 20:52

jak mam cos zalatwiac przez Konsulat to dostaje goraczki normalnie... zawsze cos chca, 100 papierow, 100 stempli i podpisow :ico_olaboga:
dokladnie :ico_zly: :ico_sorki: masakra :ico_sorki:

[ Dodano: 13-09-2011, 20:54 ]
Ja juz na jutro zaplanowalam piersi z kurczaka w sosie curry
daj przepis :-D ja uwilbiam brokuly ale moj t. ich nienawidzi wiec zawsze gotuje tylko dla siebie :-D

[ Dodano: 13-09-2011, 20:58 ]
ale zachcialo mi sie brzoskwinki :ico_wstydzioch:
a ja mam taka straszna ochote na granaty .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: musze sie pochwalic ze grecja pod wzdgledem owocow jest pierwsza w swoim rodzaju... przez caly roczek swierze owoce :-D w lato: truskawki,brzoskwinie, nektarynki,winogrona, arbuzy,melony, gruszki,sliwki, jakblka a w zimie: liczi, kiwi, pomarancze, granaty, lotosy.... a najfajniejsze jest to ze wiekszosc ludzi ma je w swoich ogrodkach , tylko nieliczni kupuja owowce z supermarketu :ico_haha_01:

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

13 wrz 2011, 22:03

A mi dzis tez nie dobrze,zaraz ide sie walnac do wyrka,meza znowu nie ma,bo w pracy :ico_noniewiem:
Twoj mezu jest mundurowy czy mi sie wydaje?
a ja mam taka straszna ochote na granaty .... :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: musze sie pochwalic ze grecja pod wzdgledem owocow jest pierwsza w swoim rodzaju... przez caly roczek swierze owoce :-D w lato: truskawki,brzoskwinie, nektarynki,winogrona, arbuzy,melony, gruszki,sliwki, jakblka a w zimie: liczi, kiwi, pomarancze, granaty, lotosy.... a najfajniejsze jest to ze wiekszosc ludzi ma je w swoich ogrodkach , tylko nieliczni kupuja owowce z supermarketu :ico_haha_01:
i to jest wlasnie super. My tu slono placimy... liczi nigdy nie jadlam a granata moze kilka razy, nie wiem dokladnie jak to jest, po kuleczce wcinac, czy jak jablko czy w kawalki jakos pokroic?
W lodowce mam nektaryny sztuk 2, polowke melona miodowego, i tak garsc winogron. ale juz umylam zabki i bym nie chciala jesc... ciekawe czy sie nie dam. No chyba ze sila wyzsza i mdlosci przyjda :ico_nienie:

Kurczaczek banalny: piersi kroimy jak lubimy solimy i pieprzymy, na patelnie wrzucamy cebulke podsmazamy razem z 1,5 lyzeczka curry nastepnie dorzucamy piersi podsmazamy, podduszamy podlewamy woda tyle ile chcemy by bylo sosu, wrzucamy kostke rosolowa i zageszczamy. Jak ktos lubi bardziej smietanowo to mozna make razem ze smietanka. Brokulki wg uznania albo wrzucic do duszenia albo osobno podac na talerzu. Do tego serwuje ryz. :-9 ufff.... :-)

Dobrej nocki, ide poczytac o problemach z wyproznianiem przed jutrzejszym egz :ico_haha_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

13 wrz 2011, 22:07

witam...

fajne wózeczki macie upatrzone... :-D ja znow od bratowej meża dostanę...a spacerówke to mamy już własną...w sumie cieszę sie ze nie kupowałam wózka dla niemowląt...bo Dawid i tak już od 5-tego miesiąca jeździł w spacerówce...

mama_zuzi ja też marzę o cesarce...bo moj poród to też było wielkie nieporozumienie... :ico_zly: . Niby "siłami natury" ale tam z "natury"nic nie było :ico_zly: po takim koszmarze dochodziłam do siebie pół roku :ico_noniewiem:

kingoza nie moge sie doczekać wieści z usg... :ico_brawa_01:
To ja sie juz wiele razy przekonalam ze tanie jest dla bogaczy. co malutko kosztuje, podejrzanie malo, nie moze byc dobrej jakosci i trzeba bedzie szybciej kupowac nowe, albo ladowac w naprawy.
nie raz sie na tym przejechałam :502:
lato: truskawki,brzoskwinie, nektarynki,winogrona, arbuzy,melony, gruszki,sliwki, jakblka a w zimie: liczi, kiwi, pomarancze, granaty, lotosy...
kobieto litości...ależ narobiłaś i smaka...

kingoza, jak ty to robisz ze chudniesz w ciązy...co ty jesz kobieto? :ico_oczko: Chciałabym tak...!!!

jagoda bądz z nami i pisz co ci leży na sercu :ico_pocieszyciel:

a ty wisnia już oswoiłas sie z myśla ze znow bedziesz mamą?

pozdrawiam was :ico_haha_01:

[ Dodano: 13-09-2011, 22:27 ]
a tak `propo zbędnych rzeczy...to u mnie nigdy nie przydał sie smoczek..za nic w świecie nie dałam rady przekonać synka do niego...a było tysiąc momentow gdy pragnęłam aby go polubił :ico_noniewiem:
widze ze wszystkie już smacznie spią...wiec też idę lulu :ico_papa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość