Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

20 lip 2007, 15:08

Dzięki Margot, musze kupić ta nystatynę.

Dałam się ugryźć :ico_oczko: , a co to za straszne forum Margot :ico_oczko: , jakos nie mam odwagi wstapić do grona wilkołaków, jakos od zawsze bałam się ogladac horrory itd :-D

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 lip 2007, 15:26

To normalna gra nie ma się czego bać :-) fajna jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 lip 2007, 16:05

witajcie :ico_haha_02:
Gosiunia napewno wszystko bedzie dobrze .
Lemonii Kornelek ma super ta fryzure śliczny z niego facecik, skat tyle włosów hihi.
Margor ta twoja Ania to naprawde super dzidzi modelka hihi jest ładniutka .
Maju jescze troche do konca lata i bedziesz na codzienn ze swoimi pociechami :ico_oczko: .Do kiedy dokładnie pracujesz???

A mu w środe byliśmy u lekarza bo zmnieniłam Kubusiowi mleko na BEBIKO i dostał straszną wysypke na całych plecykach i podszyjka doktorowa powiedział ze jezeli tylko mleko zmnienła i nic nowego mu nie dałam to najprwdopodobniej to skaza biłakowa kurcze mam nadzieje ze to nie jest ta skaza białowa . Zmieniła mi mleko na BEBILON PEPTI ale ono jest ochydne i Kuba nie chce pić musze mu mieszać na pół z NAN to jakoś pije .
Znów upały dają się we znaki kurcze nawet nie wychodzimy na dwor dopiero koło 16-tej. A jak jest u was też takie upały ???
A to jeszcze zdjecia z chrzcin Kuba z mama :-)
Pozdrawiam :ico_oczko:
Obrazek Obrazek

[ Dodano: 2007-07-20, 16:17 ]
Ojej co to za straszna gra Magot :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 lip 2007, 16:24

no ja tez sie dalam ugryzc :ico_haha_01:
u nas upalow nie ma i nie bylo :ico_zly: za to burze i deszcze i pwoodzie :ico_olaboga: ciezko wyjsc na spacer bo nie wiadomo kiedy slonce zamieni sie w deszcz :ico_puknij: ehhhh chyba sie nie doczekam na zadne slonce bo od maja tak u nas jest
monis ale jak to skaza ?? to nie ujawniloby sie to wczesniej, przy poprzednim mleku dopiero teraz??
moj nathan pije ok 520ml mleczka na dobe- wieczorem przed spaniem z kaszka manna i rano o 6 tez z manna- samego za nic nie chce, i to jedyne posilki butla u nas poza tym wszystko mi juz ladnie je ale troche sie boje ze malo tego mleczka je :ico_noniewiem: na opakowaniu pisze ze to wystarczy ale ja wiem?a ile wasze maluchy pija mleczka?

pozdrawiamy

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

20 lip 2007, 16:35

Witajcie kochane :-)
Obserwowałam tego mojego szkraba i zachowuje sie jak zwykle, wiec jestem spokojna :ico_haha_01: Nic sobie nie zrobil z tego upadku, bo nadal wywija, nawet nie moge go przebrac, a gdy lezy na tapczanie ciagnie go na podloge i na odwrot :-) Jak bylismy u lekarza to stwierdzila pani dr ze do takiego zywego zlota to dwoje ludzi do pilnowania trzeba, a ja biedaczka do wieczora sama :ico_oczko:
Maju masz racje ze kojec to cos dobrego, my wlasciwie to nie mielismy lozeczka, tylko lozeczko-kojec. Tam byl podwieszany materacyk, a od upadku materac jest juz na dole i to wlasciwie jest kojec. Zreszta wklejalam Wam kiedys linka jak to dokladnie wyglada. Jak dla mnie genialna rzecz i napewno zostawie do kolejnego dziecka, jesli sie zdecyduje :ico_oczko: A co do plesniawek to my rowniez dzieki nystatynie sie ich pozbylismy. Tyle ze jest to antybiotyk i bez recepty raczej go nie kupisz, bynajmniej w naszym przypadku tak bylo.
Margot Ania naprawde slicznie wychodzi na zdjeciach.
Monis a z Twojego Kubusia to niezly przystojniacha, zajeb... stroj na chrzciny. Szkoda ze ja nie wpadlam na taki pomysl
Julie widzialm fotki na ploteczkach ze spacerku, swietne :ico_haha_01: No i brawa za 7 zabkow.
A zapomnialm Wam powiedziec ze Hubercik cos kiepsko na wadze przybiera, buu. Jesli pojdzie swoim torem tak powolutku to znaczy ze taka juz ma nature, ale jesli bedzie skakal na wadze to cos jest nie tak. Zdecydowanie stawiam na to pierwsze. Jak on ma przytyc jak wiecznie w ruchu, 1 min nawet nie usiedzi w miejscu. Bo ja wiem czy tak malo wazy?? Bylismy na bilansie, waga 8200, wzrost 79 cm. Maly koszykarz, a na dodatej terrorysta :-)
Jezu ale sie rozpisalam, przepraszam nie musicie tego czytac :-)
Buziaczki milego dnia!!!


Julie moj niejadek pije 3-4 razy po 120 ml, a na noc 210 razem z kaszka:-)Nie martw sie mleczka napewno nie za malo.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 lip 2007, 18:05

Gosiunia to się cieszę że małemu nic nie jest :ico_haha_02: czy On tak mało waży ?? Wydaje mi się że nie... Ania 3 tygodnie temu ważyła 8250 teraz nie wiem no i nie wiem czy prawidłowo je bo tak rano między 7 a 9 ze trzy razy cyca pije około 10 jakieś 150 ml kaszki na mleku modyfikowanym o 12 owocowy deserek potem koło 15-16 jakieś warzywka z mięskiem ( sama jej gotuję ) no i około 20 znów 130 ml kaszki kąpiel i pierś no i czasami o 5 rano też pierś.Czasem posiłków jest więcej ale nigdy mniej...no i nie wiem czy jej to starcza czy nie :ico_szoking: ta porcja obiadowa to dość spora jest około 300 ml.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

20 lip 2007, 18:29

Margot no tak mowil lekarz, bo jego waga urodzeniowa byla dosc spora bo 4380 i moze na tej podstawie ona tak twierdzi, a na siatce centylowej tez sie nie zgadza :-)
Poki co nie martwie się, bo widze ze jest zdrowy i ciagle usmiechniety. Widac takie uroki naszych maluszkow :-)

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

20 lip 2007, 18:38

Gosiunia jeśli dobrze się rozwija i jest zdrowy to moim zdaniem nie ma się co martwić :-) A ja się jeszcze koniecznie muszę pochwalić wczoraj po raz pierwszy Ania zrobiła kupkę do nocnika :-D to był w sumie przypadek bo ją posadziłam żeby jakoś oswajać a tu po 2 minutach ....kupa :-) no i pampersik zaoszczędzony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

20 lip 2007, 19:18

Julie nie wiem jeszcze dokładnie codo tej skazy bo lekarka mowiła ze wygladato na skaze białokow ale moze to być dod roznych rzeczy nie koniecznie od mleka ale ja z kolej nic nowego mu nie dawałam oprocz zmiany tego mleka , a ja wam wczwsnij już pisałam ze Kubuś ma jakies krostki i byłam u lekarza a on mi poiedziął że moż eto być od soczku albo od jakiegos nowego jedzenia a moze tak sobie pomyślałam że jak zaczoł dostawac NAN to coś mu wyskoczyło ale może to BEBIKO miało jakiś nardziej silniejszy składnik i wtegy ta wysypka się podwojła . Czy raczej to jest nie możliwe ??? Bo ja już sama nie wiem .
Gosiunia to dobrze ze twojemu synkowi nic nie jest jak juz teraz tak fika to bardzo dobrze . Bo u nas jakies 2 lata tem był przypadek że dziecko 8 miesieczn wypadło z łóżeczka i nie wiem czy na jakiś beton czy tak nie fortunie ponoć upadło na główke i nietety ale skonczyło sie tragicznie ale po co ja wam to pisze nie potrzebie tylko strasze. Gosiunia twoj Hubercik wcale nie jest taki mały bo jak byłam u lekarki w środe to wazyłam Kube i on to dopiero mało waży 7375g ale ile ma długosci to nie wiem bo go nie miezyłąm alr wcale nie wydaje się taki drobny kurczze nie wiem czemu on tak mało przybiera tak sobie mysle że może zamiast samego mleka na naoc to powinnam troche sypać mu kaszki . A jak wy dajecie swojm pociechą ???

Dziekuje wam za pochwały dla Kubusia za zdjeci z chrzcin to super ze wam się podoba on i jego stroj .
Pozdrawiam :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

20 lip 2007, 20:46

monis ja od dawna juz daje mojemu malemu na noc kaszke manne a wczesniej inne kaszki i moze dlatego przesypia mi noce bo sie najada a w nocy odpoczywa brzuszek- nie wiem jak dla twojego maluszka ale dla mojego samo mleko na noc bylo stanowczo zamalo juz w wieku 5 miesiecy :ico_haha_01:
jejku wypadki sie niestety zdarzaja :ico_olaboga: ja sie ciagle boje no i trzeba uwazac :ico_olaboga: dobrze ze kubusiowi nic sie nie stalo

my idziemy na bilans w poniedzialek to wam napisze wymiary natusia ale 2 tyg temu wazyl 9,63kg wiec kawal chlopa mam w domu :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-07-20, 20:48 ]
boze hubertowi nic sie nie stalo oczywiscie :ico_sorki: wybaczcie czytalam posta nad moim i mi sie kubus utrwalil :ico_haha_01:

kochane a ja sie znowu pochwale ze dzis przebila sie dolna lewa dwojka i zaraz jak tylko te zebole wyrosna bedziemy miec 4 na dole 4 na gorze i tym razem nawet nie bylo tak zle.... moze na jakis czas bedzie spokoj :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość