Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

08 gru 2007, 11:53

Spinka zgrabniutki to on byl, moze kiedys :ico_haha_01: ,a glowe to mi tak samo ucielo :-). Czekam z niecierpliwoscia na fotke domku Twojego dzidziusia, na pewno jest taki jak ma byc.
Co do wolnego to nawet sie ciesze, odpoczne, jak beda sily to porobie co nie co porzadki i masz racje, bedziemy mogly spokojnie sie nagadac :-)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 gru 2007, 12:18

Witajcie.
No a ja tak chwilowo wskakuje bo ciągle te jazdy mam, dzis juz tez 2 godzinki zaliczyłam, no i parkowanie w miesie miałam, nie jest az takie złe :ico_oczko:

NOWA, super że wszystkow porządku, to tak spokojnie z tymi porządkami na święta teraz robić :ico_oczko:

kasiulinka, dzidzia super, to pewnie teraz się już cieszysz jak USG zobaczyłaś :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-08, 11:20 ]
NOWA, super ten twój brzusio, chyba nawet podobny do mojego :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

09 gru 2007, 11:46

Witam wszystkie :ico_ciezarowka: !
Co u Was? Jak samopoczucie? Siunia jak tam za kółkiem??
Nowa wypoczywasz?
Kasiulinka spokojna jesteś teraz pewnie, a myślałaś nad imionami i napisz jak wyniki Bartka.
Lulu_ co słychać?
Bartoszka odezwij się, tak dawno Cię u nas nie było!
Nipper zabiegana kobieto, wskocz chociaż na sekundkę!
Małgorzatka też tylko czasami z doskoku.
I wszystkie dziewczyny, których nie wymieniłam z nicku (przepraszam) melodować się na czerwiec 2008 !!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

09 gru 2007, 12:27

Witam.
Ja sobie wstałam, obejrzałam film o swietym mikołaju, teraz położyłam Milana i na 12 na jazde 2 godziny

spinka, a dobrze dobrze , parkować cały czas sie uczę no i doszkalam swoją jazdę :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

09 gru 2007, 18:06

Witam, ale tu pustki, żywej duszy!
Ja w końcu dotarłam do domku i odpoczywam :-) . Rano musiałam pojechac na uczelnię (sesja mi sie zbliża, musze pisac pracę magisterską, jeden wielki kołowrót :ico_olaboga: ). Potem pojechalismy jak co niedzielę do moich rodziców na obiadek (strasznie się objadłam).
A teraz siedzimy sobie nas troje :-D i do tego futro, popijamy pyszną herbatkę (polecam-Vitax pomarańcza z mietą) i pomieszkujemy w naszym domku. :-)
Ogólnie samopoczucie dobre, a co tam u Was kochane piszcie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 gru 2007, 10:28

Witam Wszystkie :ico_ciezarowka:

Troszkę się martwię, bo jak kładę się na lewym to brzuszek mnie pobolewa, gin mówił, że dzidzia u mnie po lewej str., a dzisiaj spałam właśnie na lewym boku i bolał mnie rano brzuszek - już nie boli, dodam, że ja zwykle śpię na prawym boku. Co o tym sądzicie?
No i druga niepokojąca mnie sprawa, po lewej stronie czuję jakby buńki, coś jak przy wzdęciu, ale raczej go nie mam, mam cichą nadzieję, że to ruchy, ale nie mam pewności i się martwię. Dobrze, że już jutro o 10.30 mam wizytę, ale i tak się martwię :ico_olaboga:
Uspokójcie mnie troszkę bo już sama nie wiem, co mam myśleć.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

10 gru 2007, 11:32

Witam

Ja zaraz zmykam do dentysty na 11 mam :ico_olaboga: ,

spinka, oj ty panikara naszo, napewno nic sie nie dzieje, ja staram sie spac na bokach i na plecach , czase cos tam zakje, ale to pewnie układa sie tam dzidzia, A co do ruchow dzidzi to ty sama musisz sie domyślicz czy to to co czujesz to ruchy dziecka, choc na początku mozna je czuć potem przez klka dni nie czuć, wtedy troche paniki czlowiek ma, ale nie ma czym sie przejmować, bo dopiero jak tam naprawde bedzie dzidzia kopać to bedzie trzeba zwracac uwage na jej ruchy i podobno w polsce sie je liczy, ja nie wiem bo ostsnie 3 miesiace ciazy w norwegii spedzilam a tam sie nie liczy ruchow dziecka

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 gru 2007, 12:07

Panikara ze mnie niestety :ico_wstydzioch: ale nic nie poradzę, na szczęście od jutra nie będę panikowała prawie 3 tygodnie :-)
Siunia powodzenia u dentysty :-)

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

10 gru 2007, 13:30

Cześc!
Siunia jak wizyta u dentysty?
Spinka wszystko bedzie dobrze. Jutro nareszcie zobaczysz swoje maleństwo na pewno sie uspokoisz. Bedę mocno trzyma kciuki za pomyslne wiadomości :-)

[ Dodano: 2007-12-10, 12:35 ]
Aco do bólów brzucha to ja bym się nie martwiła (oczywiscie dla własnego spokoju zapytaj swojego gina). Ja tez takie miewam. Myślę, ze w naszym stanie to normalne, przecież ktoś mieszka w naszym brzuszku :-), rozwija się, rośnie, potrzebuje coraz wiecej miejsca i stąd te dziwne bóle i odczucia. A co do ruchów to :ico_brawa_01: , musisz tylko zaobserwowac, czy się powtarzają, ja też juz czekam z niecieroliwością :-) .

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

10 gru 2007, 13:40

Nowa twoje słowa są bardzo uspokajające, dziękuję :ico_haha_02:
A jak Ty się czujesz??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość