mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 kwie 2009, 07:19

Witam z samego rana :-D No ja dopiero bede wiedziała czy Matyldzia się dostała do przedszkola, strasznie długo to trwa :-) Dziś idziemy do pani doktor od rehabilitacji, ciekawe co powie. Znowu troche lepiej chodzi nie krzywi tej nóżki, bo zmieniliśmy buciki już na wiosenne. Pogoda za oknem super to na pewno dziś pochodzimy po mieście, może jakieś
małe zakupki :-D Dziewczyny naprawde macie dzielnych chłopaków :ico_brawa_01: Unas to by było płaczu :ico_placzek: Wogóle mała sie ostatnio taka płaczliwa zrobiła :ico_olaboga: Wiecznie tylko mama i mama. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 kwie 2009, 08:19

cześć

Maziu- ja sobie nie wyobrażam robic mu tyle lewatywek, ldwo tamta zrobilismy na siłę go utrzymałam ale cała podrapana jestem , podejrzewam , ze nie da sobie zrobic a to kolejny stres dla niego wie wolałabym nie.
W ogóle po tych ostatnich przezyciach od szpitala ciągle mówi ze mamy nie lubi, tak sobie to zakodował ze ciagle jak tylko cos mu sie nie podoba to tak powtarza a mi jest przykro :ico_placzek: moze dlatego , ze w szpitalu musiałam go trzymac na siłę jak go kuli, pamieta to bo tez wspomina ze pani kuła raczkę.
wczoraj zrobił mała kupę , mam nadzieję, ze dzisiaj tez coś wydusi, ta laktuloza wogóle nie działa.
A pogoda super umyłam trzy okna wczoraj jak spał, dzisiaj tarasowe musze umyć, a na górze nie wiem kiedy.

Zdrówka dla chorowitków, gratulacje przedszkolakom, my tez sie dostalismy ale chyba pisałam juz kiedyś.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

16 kwie 2009, 08:37

No Mery bidulek z Kornelka, wiem co przeżywacie bo byłam w takiej samej sytuacji. Trzymam za was kciuki. Moja Matyldzia ostatnio nie chce spac do południa, wczoraj cały dzień nie spała. Dziś z pewnościa też nie bedzie spała, nie wiem chyba to ta pogoda szkoda dnia na spanie :-)A ja jednak przed świetami przetarłam okna i już teraz mam spokój :-) Wiecie co ostatnio zauważyłam, że chyba idzie moda na rodziny z trójka dzieci :-) Teraz to widac, jak wszyscy pościągali kurtki. Co spotkam koleżanke to w ciąży z trzecim albo ma trójke. Nawet obok w klatce są dwie rodziny z trójką dzieciaczków, a jeszcze do tego koleżanka mojaj Martynki tez będzie miała siostre a jej brat ma półtorej roku :-) Ktoś mi powiedział że to teraz taka moda :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 kwie 2009, 09:16

Hej,hej :-D

jak zdróweczka naszych maluszków :ico_noniewiem: ,buziaki dla wszystkich :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

zmykam do przedszkola wyjaśnić sprawę ,mam nadzieję,z e o Bartka im chodziło :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 kwie 2009, 11:58

Jak zdrówka chłopaków i dziewczynek ? mnie też jakiś katar i kaszel bierze :ico_noniewiem:
Mery31, - mam nadzieje że załatwianie wraca do normy ? lewatywy moga pomóc ale tez do pewnego stopnia bo wiadomo że sam organizm musi sobie poradzic bo inaczej może być tak że lewatywy wchodzą na stałe
mazia***, - moda to chyba u nas nie ma jeszcze nikogo kto by był tak trendy :-D

Iwcia 33, - napewno u nas na liście wiele nazwisk było pozamienianych w druku a obok skreslone i napisane poprawnie
My wczoraj byliśmy w przedszkolu podpisać papiery że zgadzamy się na przyjęcie do tego przedszkola i Niki tak się tam spodobało w środku i na placu zabaw że było płaczu żaeby ją do domu zabrać :-D mam nadzieje że od września jeżeli będą płacze to przy odbieraniu jej a nie zostawianiu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 kwie 2009, 13:02

Jestem ,pozałatwiałam wszystko pomyślnie :-D .Na szczęście chodziło o naszego Bartosza,ale musieliśmy dwa razy chodzić,bo nie było dyrektorki :ico_olaboga:

uciekam sie pakować ,bo wyruszamy do rodziców na weekend :ico_brawa_01:

Edulitko a jak Ty się czujesz ???
buziolki :-)

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

17 kwie 2009, 15:17

Hej!
Z Maciusiem już całkiem dobrze. Jednak antybiotyk to świetna sprawa w takich kryzysowych sytuacjach. Ja za to mam zaniki głosu :ico_zly:
:ico_brawa_01: dla Niki i Bartka. Nasze przedszkolaczki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 kwie 2009, 10:03

Witam
chloee, - dobrze że Maciuś już dobrze się czuje
Iwcia 33, - wiedziałam że to pomyłka fajnie że już wyjaśnione
Miłego wekendu życze a czuje sie dobrze tylko się zaokrąglam :ico_oczko: :-)

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

18 kwie 2009, 12:43

Czesc dziewczyny juz wszytsko nadrobilam i jestem na biezaco.

Edulitko te fochy i zmienne nastroje w twoim stanie sa jak najberdziej normalne,korzystaj poku mozesz:)ja potrafilma sie poplakac z byle powodu,nawet jak spodnie zrobily sie za obcisle :-D

Mery strasznie ci wspolczuje,wiem co przechodzisz.3mam kciuku zeby wszystko wrocilo do normy :ico_buziaczki_big: to dla Kornelka.

Maziu moja Olcia juz od dawna nie sypia w dzien,w tym roku moze 3 razy spala popoludniu,juz sie przyzwyczailam do tego.

No i serdzeczne gratulacje dla naszych przedszkolakow :ico_brawa_01: my musimy poczekac do 18maja,dopiero wtedy bedzie wywieszona lista.W tym dniu Olcia ma imieniny wiec mam nadzieje ze okaze sie szczesliwy :-)

[ Dodano: 2009-04-18, 12:46 ]
Zapomnialabym-Riterko dziekujemy za foteczki,Jasiu sliczy chlopiec i jaki podobny do Ciebie :ico_brawa_01: w najblizszym czasie napewno sie zrewanzuje.

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

18 kwie 2009, 19:31

Hej!
Maciej też nie sypia w dzień od kiedy skończył 2 latka i w sumie nie narzekam. Przynajmniej wcześniej idzie spać.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość