Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

06 sty 2010, 23:51

Mi strasznie brzuch wisi. Przytyłam gdzies z 6 kg w ciazy , ale wszytsko w brzuch weszlo i dotego mam rostepy :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

07 sty 2010, 08:40

Cześć babeczki,
Edulita mam nadzieję, ze wczorajszy brak apetytu, to był u Zosi jednorazowy wybryk i dziś będzie lepiej :-)
Cieszę się, że z oczkami Iduni wszystko w porządku, szkoda tylko, że tak malutką męczą :ico_pocieszyciel:

Ja w ciąży przytyłam 21 kg, ale zrzuciłam już 23 kg :ico_brawa_01: Jednak 9 kg mniej miałam po porodzie, a jak wychodziłam ze szpitala, to było już 12 kg na minusie. Później tylko gotowane mięso, ziemniaki, marchewka i duuże ilości wody mineralnej. Zero słodyczy i tłustych potraw, no i prawie codziennie 2-3 godzinne spacery zrobiły swoje. Tylko, jak pisałam wcześniej muszę się wziąć za brzuch, bo na nim mam trochę tłuszczyku :-D
wszytsko w brzuch weszlo i dotego mam rostepy
u mnie na szczęście ani jednego rozstępu po ciąży :ico_brawa_01: jednak codzienne smarowanie pomogło :-)

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

07 sty 2010, 11:32

witam

mój Lolus jeszcze śpi :ico_haha_02:

ja korzystam z tej chwili i własczyłam kompa
z moimi kilogramami to jest tak , wracając ze szpitala zeszło wszystko , ale niestety ja jestem z tych łakomczuchów i świeta mnie zabiły , mimo karmienia piersią to wogóle sie nie oszczędzam , Lolus wszystko przyjmuje i nic mu nie przeszkadza i mamusia tyje, bo nie potrafi sobie niczego odmówić , a do tego siedzenie w domu i wszystko jasne :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 sty 2010, 12:12

edulita, ja synka chrzcilam w swieta podobnie jak Wiola takze nie mial nawet miesiaca, no ale teraz sie opoznia .....
no u mnie wagowo tragedia ale nie zalamuje sie grunt ze Mala jest zdrowa

[ Dodano: 2010-01-07, 11:14 ]
a dodoam ze ja tez jadlam tylko kasze got i marchewke zero tluszczu a waga i tak nie schodzila a teraz jem moze nie za duzo ale smaczne rzeczy i zroznicowane wszystko albo gotowane albo z piekarnika i jest pychota a waga spada

[ Dodano: 2010-01-07, 11:19 ]
wiolaw, moja tez jeszcze spi :)

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

07 sty 2010, 13:57

Czesc babeczki chłopaki spią więc ja na chwilke na necika :-D
Mam jeszcze ostatni test ze studiów do zrobienia i musze usiąść i zrobić!!!
Widze że tetat gubienie brzucholka na tapecie.
Ja narazie sobie odpuszczam bo jak polazłam na ćwiczenia to mnie starsznie rana bolała.

No i tyle posiedziałam. Maksiu już po spaniu całe 15 min spał!!

Papa

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

07 sty 2010, 14:22

Witam a ja juz od 6 na nogach. Bylam na uczelni, niedlugo ie do kometyczki wybiram. A teraz szukam okulsty dla malej . A jutro jade z nia do lekarza na sluch. Bo jak sie urodzila to jej badania nie mogli zrobic. tez smarowala i mi nioe pomoglo. Milego dnis

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

07 sty 2010, 15:06

Witajcie mamusie
ja dzis w srednim humorze bo moje dziecie jest strasznie złosliwe
obudziła sie dzis o 6 po jedzeniu do 7 było kołysanie w łóżeczku - zle
na łóżku - zle , w wózku - zle
wkoncu nie wytrzymałam i mysle sobie popłacz chwile musze do łazienki... wracam dziecie spi
no ok, wypiłam herbate wczesniej zrobioną i do łóżka, a oliwia w płacz
normalnie to wygląda jakby ona robiła to specjalnie ale mnie to juz nie bawi
kazda noc ostatnio wygląda tak że usypiam ją poł godziny w wózku, 10 minut spi, znow pól godziny, 10 minut spi po trzecim poł godziny spi 2-3 godziny, budzi sie jesc i znow usypianie ale tym razem godzine
w dzien sypia mi po 10-15 minut oczywiscie po godzinnym usypianiu i spiewaniu - gardło mi juz wysiada
sorki ze tak marudze ale musiałam sie komus wygadac wkoncu bo czasami mam jej juz dosc
a to wszystko dlatego ze jestem tu sama i nie ma mi kto pomóc (rodzice daleko a tesciowa traktuje oliwie jak okaz muzealny) nawet wczoraj do ginekologa musiałam dziecko wziąć ze sobą :|

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 sty 2010, 19:23

isiawarszawa, nieprzejmuj sie dasz rade, zeby poprawic sobie nastroj popatrz na malutka na jej kochana buzke i smutki odejda, ja tez nie mam pomocy bo rodzinka w polsce ale jakos daje rade grunt to pozytywne nastawienie :), ale jakby co zawsze mozesz sie pozalic cioteczka pazdziernikowym heheh
chcialam wstawic pare foteczek ale cos jest nie tak sprobuje pozniej

[ Dodano: 2010-01-07, 18:41 ]
moj pierwszy snieg :))))
Obrazek
na spacerku
Obrazek
proba siadania
Obrazek
pelen luz :)
Obrazek

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

07 sty 2010, 20:16

A my dzisiaj po szczepieniach :-) krzyku było troszke ale dali rade dzielnie :ico_brawa_01:
Maksiu waży 7095g a Oluś 6395g :ico_brawa_01:
I są zdrowiutcy!!

A ja wściekła bo zgubiłam gdzieś ich książeczki zdrowia :ico_placzek: i trzeba będzie jechać do szpitala się prosić o wypisanie jeszcze raz. Normalnie jakaś jestem bardzo zakręcona!!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

07 sty 2010, 22:57

magduś81, :ico_brawa_01: dla chlopakow za szcepienie, a te ksiazeczki moze zostawilas tam gdzie szczepilas moze ktos je odlozyl - musialabys zadzwonic

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość