Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

02 cze 2007, 08:57

Hej!
Widze, ze jak dziweczynki się wybrały na zjazd to tutaj juz nikogo nie ma!
Tak dla wyjaśnienia-Sosenko i reszta kobitek-ja nie mam juz ukochanego, nie mieszkam z nim od kilku miesięcy i juz nie bedziemy razem. Nie chce o tym juz nic pisać ani komentować bo to boli. Między nami juz nic nigdy nie będzie, coś się wydarzyło strasznego i dlatego tak pozostanie. Prosze Was nie współczujcie i nic nie komentujcie, bo tylko rycze. Ucze się wciąż żyć z tą myślą, ale mi jakoś nie wychodzi. Wieże w to, ze on w najbliższym czasie ułoży sobie życie i da nam wreszcie spokój. Chce tylko zapomnieć i zapomnieć, choć wcale nie będzie łatwo. Jestem osobą, która nie umie wybaczyć i nie umię rozmawiać tylko atakuje i krzycze. Zrobiłam tez swoje i przyczyniłam się do zakończenia tego związku. Nie chciałam nigdy o tym pisać na forum, bo każdy ma swoje problemy. Zresztą kogo to obchodzi... jedynie wiedziała Mk i Anetka. Przepraszam resztę, ale nie umiałam inaczej. W obecnej chwili zamykam "ten" rozdział mojego życia> Szkoda tylko, że mój ex tak często chce widzieć dziecko i udaje świetego. Nie ma najmniejszego poczucia winy. Dlatego to tak boli.
Znowu się poryczałam :ico_placzek:
Uciekam

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

02 cze 2007, 09:19

sosna, filmik o zasypianiu, rewelacyjny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-02, 09:21 ]
agata, nie komentuję. Trzymam kciuki

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2007, 10:26

Dzień dobry

Anetko, nie ze współczucia, ale czystej sympati całuję mooocno :) Gdybyś chciała pogadać to dzwoń lub pisz na gg :)
Chloe współczuje nocki, jak mały będzie w dzień drzemał to i ty skorzystaj :)
Anetko moja jak widzi psy moich rodziców to pieje jak kogucik :) więc chyba się domyślam jaka radochę miał twój synuś :)
A ja wina więcej nie pije :ico_puknij: głowa boli mnie dziś na maxa

[ Dodano: 2007-06-02, 10:29 ]
Agatko z czystej sympati miały być dla Ciebie te uściski, ale Anetkę tez całuję :ico_oczko: Sorry za dużo wina wczoraj :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

02 cze 2007, 11:00

Hej!
My niedługo wracamy na wioskę.:) Czekam niecierpliwie na relacje z wyjazdu...
Kurcze samabym chetnie pojechała...
Agatko ja też 3maM KCIUKI ZA CIEBIE!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 cze 2007, 11:03

hej halo
Agatko, nie rycz, nie smuć się, nie płacz... ok? dałoby sie dla Cioci Sosenki :D
a tu komunikat, mimo iż każda z nas ma problemy dnia codziennego, to spotykamy się tu nie tylko dla swojej ogromnej przyjemności ;-) ale przede wszystkim dla siebie nawzajem, i jeśli chodzi o mnie, i jestem pewna iż 80% osób tu zaglądających, zawsze mam dla Was czas żeby wysłuchać i nawet jak nic mądrego mi nie przychodzi do głowy, to przynajmniej z Wami po drugiej stronie kabla posiedzę, więc proszę pisać.
Chloe, ładnie :ico_olaboga: Macięty poszalał
Asiu, kac po winku i ta pogoda, a Ty jeszcze migrenowiec
Anetko, co tam z tą alergią? jutro macie rocznicę :/
Jeszcze Margo pojechała
Jagula, kupuj sprzęta, ja też męża zmuszę do pomocy przy wyborze

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2007, 11:09

Sosenko jesteś super :) wiem, że zawsze chętna do pomocy jesteś :) buziak za to wielki dla Ciebie :)
Ciekawe jak nasze kobietki się bawią tam, mam nadzieję, że ładną pogodę tam mają :) u nas fajnie chłodno i troszke deszczowo.

[ Dodano: 2007-06-02, 11:15 ]
http://www.metacafe.com/watch/590959/oups/

[ Dodano: 2007-06-02, 11:21 ]
A to coś na co moje dziecko bardzo żywiołowo reaguje
http://www.metacafe.com/watch/383621/holly_dolly/

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

02 cze 2007, 12:32

Hej.
Pierwszy raz nie mam kilkustronnicowych zaległości :-)
Ja wczoraj miałam w domu małą imprezkę z okazji dnia dziecka. Rodzinka przyszła do moich dzieci z prezentami więc nie mogłam ich przyjąc o suchym pysku :-) (zwłaszcza że od razu po pracy byli).
Jak się okazuje Tomek to bardzo towarzyskie dziecko.Jak jest dużo ludzi jest spokojny i radosny.Każdy mówi że mam takie spokojne dziecko...nie wiedzą jaka to maruda jak zostaje sam ze mną.Owszem wszystko jest ok. jak się nim ciągle zajmuję ale jak chcę żeby się trochę sam pobawił oooo... to już nie dobrze.Wszystko mu się szybko nudzi. A jeszcze niedawno taki nie był :ico_noniewiem: Ale i tak jest kochany :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

02 cze 2007, 12:57

asiapanda, super filmiki..... caluj mnie kobieto całuj :-D
akna, podeślij zdjęcia z imprezy.... i zaglądaj częściej :ico_nienie:

a tu dostałam przed chwilą
Obrazek

Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

02 cze 2007, 13:43

Sosna tym razem zdjęc nie robiłam tylko kamerka była.
A z tym zaglądaniem częściej to obawiam się że będzie trudno. Jak tylko Michał skończy szkołę to (jak tylko będzie pogoda) częściej będziemy jeździc nad jeziorko tzn. ja z dzicmi (mąż niestety musi na nas pracowac) ale żeby nam się nie nudziło postaram się kogoś zabrac.Zresztą Was też zapraszam :-D Właśnie mój samochód wrócił z warsztatu bo był przerabiany na gaz...

Fajne zdjątko... :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

02 cze 2007, 13:45

Ależ nasz kobietki super tam mają :)
A dzieciaczki super :)
Sosenko no to caluję :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-06-02, 13:50 ]
Moje dziecko zasnęło w dziwnej pozycji :ico_oczko:
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość