Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2008, 12:25

Jak mała nie ma gorączki, na co dzień ubieram jej pajac na body, ona się odkrywa i nawet kiedy wkładam jej pajaca bez nogawek i skarpety ma zimne nózki, ale tu pisałyśmy o stanie gorączkowym. Pierwszy raz tak ciepło ją ubrałam, ale widać zadziałało hehe

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2008, 12:27

ale tu pisałyśmy o stanie gorączkowym
wiem ze o stanie goraczkowym pisalyscie :-D ja tak czy siak wiki zakladam tak samo body i pajac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2008, 12:31

a wkładałyście kiedyś czapeczki na noc? Ja chyba do pół roku ubierałam małej, bo bałam się ze będzie miała odstające uszy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-05-31, 12:34 ]
tak siedzę i myślę czemu tak marudzi po nocach.. chyba jednak ten ząb jej dokucza.. czwórka to jednak nie jedynka.. duzy ząb i większe trudności :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2008, 12:41

Alineczq, nigdy czapki na noc nie wkladalam,a Wiki jak jej zeby ida to budzi sie co chwile w nocy!!!

[ Dodano: 2008-05-31, 12:45 ]
JUTRO MNIE NIE BEDZIE WIEC DZIS DZIECIACZKA Z OKAZJI 1 CZERWCA SKLADAM ZYCZENIA :-D
W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie! Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia. Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci. Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości. Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

31 maja 2008, 13:06

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 31 maja 2008, 13:08 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

31 maja 2008, 13:08

cześć dziewczyny,

wiec z tym wierceniem to pewnie normalne, pewnie dzieci odreagowują, no a ja też zostawiam zawsze Alka w spokoju - jesli sie wierci i nie budzi to tylko głaskam od czasu do czasu albo za rączke albo po główce, że na brzuszku - on tez jak był malutki miał taki okres ze na brzuszku duzo spał, zasypiał na noc tylko nam kiedys na brzuszku no i teraz znów zaczyna preferowac te pozycje, na boczku i na brzuszku, jak był mały to czuwałam jak był na brzuszku bo wtedy sam nie umiał sie przekrecic za bardzo a teraz nic nie robie, a w nocy spie, bo wiadomo nasze dzieci juz po swojemu i sprawne - ale pytałam, bo jestem ciekawa jak u Was :-)
a co ubioru na noc - Alek nie lubi zbyt ciepło, ostatni nawet mu body z krótkim ubierałam i kalesonki :-D a on sie odkrywa i cały czas ciepły jest...w ogóle lubi jak nie ma nadmiaru na sobie :-D no i chyba zaczne sie rozgladac za pizamką, moze mu bedzie jeszcze lepiej sie spało,
co do kapieli w czasie choroby - jak goraczka - nie wiem, bo w sumie Alek jeszcze nie gorączkował nam tak bardzo, ale Alka lekarz /ten poprzedni/twierdził ze jak dziecko chore - to jak najbardziej kąpiemy zeby zmyc zarazki ktore sie gromadza, to wszystko co dziecko z siebie wydala przez skórke, i my tak postepowalismy jak Alek miał katar itd

Edytko - lekarka widac uwrażliwona na aktualny temat....wiadomo dla Ciebie to absurdalne ale ....
gratulujemy Wiktorii że dzielnie zniosła zakolczykoanie :ico_oczko: to teraz będzie z nniej damulka :ico_haha_01:

Frydza - udanej imprezki!!!!

a ja dzis musze sie troche pospieszyc, zaspalismy, teraz robie obiadek, a wieczorkiem spotkanie z koleżankami :-D

[ Dodano: 2008-05-31, 13:10 ]
aa Frydza - Alek dziękuję za życzonka od cioteńki :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2008, 13:10

[glow=yellow]DLA JULECZKI Z OKAZJI ROCZKU[/glow]
Obrazek

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

31 maja 2008, 15:59

Dla Juleczki naszej pierwszej Czerwcoweczki (majoweczki hehe :)) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: sto lat kochana :):

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

31 maja 2008, 19:54

JA NA MOMENCIK FOTKI Z DZISIAJ


Z UKOCHANA KUZYNKA
Obrazek

Z RODZINKA
Obrazek


Obrazek



Z UKOCHANA CIOTECZKA
Obrazek


BALONOWE SZALENSTWO
Obrazek


KUZYN SZALEJE
Obrazek


Obrazek

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

31 maja 2008, 23:36

Witajcie!!!

ja tylko na chwilę - chciałam złożyć wszystkim dzieciaczkom wszystkiego NAJNAJLEPSZEGO - DUŻO ZDRÓWKA, SAMYCH RADOSNYCH DNI, SPOKOJNYCH MILUŚNYCH NOCY I WESOŁEJ ZABAWY KAŻDEGO DNIA

Frydza - a to Wiki ma towarzystwo :ico_brawa_01:

a u nas wszystko ok, dzis byłam na spotkaniu z koleżankami ze studiów, było bardzo sympatycznie :-)

jutro wybieramy sie do zoo :-) więc będzie super zabawa :ico_haha_01:

pozdrawiam Was mamuśki :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość